Saphir Hotel: İndirimli Fiyatlar Sadece Erken Online Rezervasyonda

Saphir Hotel Galeri

Doğa ve denizin iç içe olduğu Antalya'nın Alanya ilçesi, tatilcilerin gözde mekanlarından olup, her yıl yurt içi ve yurt dışından gelen konuklarına Türk misafirperverliğini gösteren konaklama merkezlerine ev sahipliği yapmaktadır. Saphir Hotel de Alanya'da 307 standart, 17 aile, 6 suit, 3 balayı odası olmak üzere, toplamda 333 oda ile misafirlerine konaklama hizmeti vermektedir. Tüm odalarda misafirlerini eşit hizmet kalitesi ile ağırlamak isteyen otel, modern bir şekilde dekore edilmiş deniz, bahçe ve havuz manzaralı odalarında, saç kurutma makinesi, mini bar, uydu yayını, televizyon, split klima, telefon, banyo, balkon, kasa, wc ve 24 saat oda hizmeti sunmaktadır. Saphir Hotel, 150 metre uzunluğunda özel plaja sahip olup, misafirlerine ücretsiz şemsiye, şezlong ve minder hizmeti de vermektedir. Ayrıca kumsal yerine havuz tercihi olan konuklar için de tesis içinde 2 açık yüzme havuzu, 1 çocuk havuzu ve 1 kapalı havuz bulunmaktadır. Yetişkinler için banana, basketbol, dalgıç okulu, darty, fitness, jet ski, kano, masaj, voleybol, sörf, tenis, deniz bisikleti gibi aktivitelerin yanında, çocuklar için de mini club, çocuk sineması, açık hava oyunları, çocuk animasyon gösterileri ve oyun salonu gibi aktiviteler mevcuttur. Her şey dahil konsepti ile hizmet veren Saphir Hotel'in açık ve kapalı restaurantlarında muhteşem kahvaltı sofraları ile güne başlayıp, usta aşçıların maharetli ellerinden çıkan Türk ve dünya mutfağına ait yemeklerden tadarak, profesyonel animasyon ekibinin hazırladığı gece eğlencelerine katılabilirsiniz. Ayrıca gün içi deniz ya da havuz keyfi sürerken yemek aralarında tesisin sunduğu çay saati, snack saati, gözleme saati, limitsiz içecek ve dondurma saati gibi hizmetler ile aperatif atıştırmalar da yapabilirsiniz.

Güneşin Gülümsediği Yer Alanya'da Tatil!

Güneşin Gülümsediği Yer Alanya'da Tatil!

Alanya antik çağlardan günümüze topraklarını birçok medeniyet ile paylaşmış ender güzelliklere sahip bir turizm merkezidir. İlk olarak korsanların yerleştiği bölge, Bizans döneminde derebeyleri tarafından yönetilmiş olup, Anadolu Selçuklu Devleti zamanında başkentliğe kadar yükselmiştir. Ülke turizminde büyük bir paya sahip olan Alanya, sahip olduğu muhteşem koylarda, denizin mavisi ile doğanın yeşilini birleştirmekte olup, isteyen tatilcilere bu harika denizin tadını çıkarma fırsatı sunarken, isteyen misafirlerine de antik çağlardan günümüze ulaşan tarihi ve kültürel mirasları gezme fırsatı sunmaktadır. Ayrıca dünya tatil cenneti Alanya, yıl içerisinde düzenlenen birçok sanat ve spor organizasyonlarına da ev sahipliği yapmaktadır.

Alanya Saphir Hotel Online Erken Rezervasyon Fırsatları

İnternet günümüzde her eve giren en önemli reklam araçlarından birisi konumundadır. Online sektör sayesinde ürün ve hizmet satışı yapan birçok firma ve esnaf yurt içi ya da yurt dışı pek çok eve konuk olmaktadır. Konaklama hizmeti veren otellerde yurt içinden ve yurt dışından insanları misafir ettikleri için, hem hizmet verdikleri ülkenin dili hem de dünya üzerinde kabul gören İngilizce dili ile internet sayfaları düzenlemektedirler. Böylece herkese ulaşan oteller kendi internet siteleri üzerinden indirimli online erken rezervasyon fırsatları ile hizmet verirken, ayrıca tatil sektöründe faaliyet gösteren gezisitesi.com, gezinomi.com, tatil.com, otel.com ve bavul.com gibi internet siteleri üzerinden de, uygun fiyata konaklama hizmeti vermektedirler.

Beğeneceğiniz mağazalar
  • Bavul.com
  • Otel.com
  • Gezinomi
  • Tatil.com
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları