Samsung Wifi: Online Mağaza Avantajları ve İndirimli Fiyatlar Sizlerle

Samsung Wifi Galeri

1937 yılından beri faaliyet gösteren Samsung firması, çıkardığı üstün nitelikte ki ürünleri ile herkesi kendine hayran bırakıyor. Elektronik, bilişim, ev aletleri ile hayatımızı kolaylaştıran markanın başarı serüvenine, her gün yeni ürünler ekleniyor ve özellikleri ile şaşırtıyor. Tüketici ihtiyacına göre şekil alan cihazlar, daha etkin hale gelmekte ve günlük yaşamda hem rahatlık hem de zaman tasarrufu sağlamaktadır. Ünlü marka, son zamanlarda çıkan ileri teknoloji ile bezenmiş bir ürün ile birleşerek harikalar yaratıyor. Samsung Wifi, üstün performans sağlayarak, bütün işlemlerimizi çok kolay ve zahmetsiz bir şekilde halletmemizi sağlıyor. Cep telefonlara ve televizyona üstün özellikler kazandıran sistem, firmanın da desteği ile kusursuz bir hal alıyor. Haberleşmek hiç bu kadar zevkli olmamıştı.

Samsung Wifi Modelinin Özellikleri Nelerdir?

Samsung Wifi desteği ile işlem gören telefon, teknolojinin geldiği son noktayı belirliyor. Bilgisayar ve bağlantı aygıtlarından kurtaran bu cihaz, internet özgürlüğünü sizlere yaşatıyor. İstediğiniz her yerden paylaşım yapabilir, dosya ve veri aktarımında bulunabilirsiniz. Kesintisiz iletişimin en güzel yanları ile hizmet veren model, şimdilerde çok rağbet görüyor. Bilgisayarda bulunan bütün özelliklere sahip ürün, Word, Excel, PowerPoint, PDF programlarını bünyesinde barındırıyor ve gittiğiniz her yerden işlem yapma olanağı tanıyor. 10 saat konuşma ve 700 saat bekleme süreli pil kapasitesine sahip telefon, kesintisiz iletişimi garantiliyor. Üstün niteliklere sahip cihaz, eğlenceli dakikalar geçirmeniz için MP3, radyo, Shazam müzik bulma servisi sistemleri ile donatılmıştır. 3.15 MP, 2048x1536 piksel kapasitesine sahip kamera özelliği ile video ve resim çekebilir, anında sosyal sitelerde paylaşımda bulunabilirsiniz. Kızılötesi, bluetooth, Usb, Gprs, Edge, Wlan bağlantıları da mevcut olan bu üründe, ihtiyacınız olan her şeyi bulabilirsiniz. Samsung Wifi modeli, 16 GB hafıza kartına ve 50 MB’lik dahili bellek kapasitesine sahiptir. Siyah, gümüş, beyaz ve pembe renk seçenekleri ile zevkinize en uygununu siz belirleyiniz. Dokunmatik ekrana sahip telefon, daha rahat ve pratik işlem yapmanıza yardımcı oluyor. El yazısı tanıma, akıllı kilit ve Accelerometer sensor özellikleri, bu cihazı üstün kılıyor. Yüksek çözünürlük ve kaliteli renk derinliği ile internete bağlanabilir, sesli arama ve ses kaydı işlemlerini profesyonel bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Monoblok tasarımına sahip model, 3G bağlantı teknolojisini de bünyesinde barındırmaktadır.

Kredi Kartına Taksit İmkanı İle Sahip Olunuz

Samsung Wifi teknolojisine, çok uygun fiyatlar ile sahip olmak ister misiniz? Online mağazaları bu isteğinizi kampanya ve indirim fırsatları ile yerine getiriyor. Avantajları ile tüketicisine en güzel hizmet vermeyi amaç edinen online sistemi, darty.com, yeniçarşım.com, hizlial.com ve kliksa.com siteleri aracılığı ile bu cihaz, kapınıza teslim ediliyor. Ürün hakkında detay ve fiyatları bu sitelerin sayfalarından öğrenebilir, tek tıkla anında sipariş verebilirsiniz. Kredi kartına taksit imkanı da sunan siteler, bütçenize en uygun ödeme şekli ile bu cihaza sahip olmanızı sağlıyor. Alışverişi ucuz hale getirmenin yolu online sitelerinden geçiyor.

Beğeneceğiniz mağazalar
  • Kliksa.com
  • Yeniçarşım
  • Darty
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları