Samsung Televizyon: En Son Modellerde İndirimli Online Fiyatlar

SamsungLcd Galeri

Samsung dünyaya farklı ürünler sunmaya devam ediyor. Mobil cihazlar ve beyaz eşyaların yanı sıra ses görüntü sistemleri ve bilgisayar modelleri ile piyasada etkin bir şekilde bulunan marka gelişen teknolojiye ayak uydurmanın aksine yön vermeye de devam ediyor. Ürün grupları arasında şüphesiz en çok ilgiyi çeken modellerin başında da televizyon geliyor. Özellikle son yıllarda gelişen teknoloji ile çok yüksek çözünürlüğe sahip ve oldukça ince modeller 3D özelliği ile reklamlarda boy gösteriyor. Samsung bu konu ile ilgili de birbirinden özel modeller ile kendisine sadık müşteri kitlesine sağlam, kaliteli ve uygun fiyatlı ürünler sunuyor.

Samsung Yeni Led ve Lcd Tv Modelleri!

Samsung Yeni Led ve Lcd Tv Modelleri!

Samsung televizyon modellerini incelemeye koyulduğumuzda bizi üç farklı ürün tipi bekliyor. Bunlardan birincisi yeni nesil olarak da adlandırılan "Led TV" modelleri. Samsung televizyon modellerinde ürünler karşımıza seri ailesi olarak çıkıyor. 6,7,8 ve 9 serisine sahip ürünler en son çıkan modeller arasında yer almakta ve seri numarası arttıkça modele ait üstün özelliklerde artış gösteriyor. Samsung televizyonlarında sizi birçok akıllı özellik bekliyor. Televizyonu bir mobil cihaz ya da bir bilgisayar gibi kullanma imkanı artık yeni nesil ürünlerde mevcut. İnternete bağlanmak, sosyal ağları dolaşmak ve internetten üzerinden alışveriş yapmanın yanında uygulama da yükleme imkanınız var. Cihazda yüklü halde bulunan Skype uygulaması ile aynı seri grubuna ait arkadaşlarınız ile ücretsiz görüntülü sohbet yapabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken ise özel bir tv kamerası satın almak. Süper gelişmiş görüntü teknolojisi sayesinde en ufak ayrıntıyı bile atlamıyor ve size üstün bir performans sunuyor. Led tv modellerinde 3D teknolojisini kullanan marka, Lcd ekrana sahip full hd modelleri de üretmeye devam ediyor. 1080p çözünürlüğü ile sinemayı evinize getirmeye kararlı. Sabit belleğe yüklediğiniz resim ve video dosyalarını da usb girişini kullanarak televizyona yansıtabilirsiniz. Kusursuz şık tasarımı ve özel siyah çerçevesi ile size harika bir görsellik sunuyor. Samsung televizyon ailesine en son katılan yeni nesil 8 serisi ile gerek lcd ekran gerek plazma gerekse led tv ürün gruplarında, akıllı özelliklere sahip ve üstün performans vaat eden birçok model bulunuyor.

Kredi Kartına 12 Taksit, Kapıda Ödeme ve Ücretsiz Montaj!

Samsung televizyon modellerine internet üzerinden ulaşmak, ücretsiz teslimat ve montaj hizmetinin yanında kredi kartına taksit imkanlarından da yararlanmak için Kliksa.com, Webdenal.com ve Hizlial.com'u ziyaret edebilirsiniz. Yeni nesil modellerin yanı sıra birkaç yıl önce piyasa çıkmış ürünlerde özel indirimler ile karşınızda. Özellikle mağazalarda bile bulamayacağınız 12 taksit imkanı fiyat olarak oldukça yüksek olan ürünü almanız için size yardımcı oluyor. İndirim kuponları ve hediye çekleri ise alışverişlerinizde size ek indirim sağlamaya hazır. Ses ve görüntü sistemlerinin yanında 3d gözlük gibi aksesuarlara da ulaşmak mümkün. Sipariş vermekte zorlananlar için sistemde bulunan karşılaştırma özelliği de size ürün seçmenizde yardımcı oluyor. Akıllı uygulamaları ve özellikleri ile size farklı bir deneyim yaşatacak modeller, yüksek indirim oranları ve kampanyalar ile sizleri bekliyor!

Beğeneceğiniz mağazalar
  • Kliksa.com
  • WebdenAl
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları