Samsung Telefonlar: Online Alışveriş Fiyatları ve İndirim Fırsatları

Samsung Telefonlar: Online Alışveriş Fiyatları ve İndirim Fırsatları Galeri

Günümüzde iletişim sektörü hızla gelişiyor ve firmalar ayakta kalabilmek adına birbiriyle yarışıyor. Bu noktada birçok firma en iyi telefonu üretebilmek için çaba sarfediyor. Bunun sonucunda piyasa her gün yeni model telefonlar çıkmaktadır. Telefon sektörünün en büyüklerinden biri olan Samsung da ürettiği üst kalite telefonlarıyla herkesin dikkatini çekiyor. Firma, Güney Kore tabanlı bir firma olduğundan teknolojiyi etkin olarak kullanabiliyor. Samsung telefonlar kaliteleri ve dizaynları sayesinde daima tercih edilenlerden olmuştur.

Online Alışverişte Samsung Telefonlar

Samsung telefonlar tasarımları ve performansları sayesinde çoğu kişinin vazgeçilmezleri arasındadır. Bu nedenle online alışveriş sitelerinde bu telefonlar geniş bir kaplamaktadır. Galaxy Note N7000 model telefonu şuanda ençok bahsedilen telefonlardan biri konumunda. 1.4 ghz'lik işlemcisi sayesinde bir telefondan beklenebilecek en üst performans düzeyini kullanıcılarına sunuyor. 21 mbps ye ulaşan indirme hızı sayesinde internette bilgisayarı aratmayacak şekilde hızlıca gezebilir. 5.3" lik geniş ekranı sayesinde telefonun hakimi kullanıcısı oluyor. Hafif ve 9.65 mm'lik ince tasarımı gözden kaçmayan unsurlardan. Orta gelir düzeyine sahip herkesin alabileceği bu telefon HepsiBurada'da %19'luk fiyat indirimiyle satışı sunulmakta. Galaxy Nexus da Samsung'un üstün özelliklere sahip bir diğer telefonudur. Hd süper amoled ekranı sayesinde en ince ayrıntılar bile gözden kaçmaz. 16:9 görüntü oranı sayesinde gerçek film deneyimine olanak sağlıyor. 1.2 ghz lik işlemcisi her türlü işlemin altından kolayca çıkmasını sağlıyor. Minimuma indirilmiş deklanşör gecikmesiyle fotoğraf deneyimini üst düzeylere taşıyor. Basit kullanıcı arayüzü sayesinde her türden kullanıcının kolayca kullanabileceği bir telefon olarak göze çarpıyor. Yüzle kilit açma özelliği sayesinde güvenliği bir üst seviyeye taşıyor. Sadece 30 günlük %24 indirimli fiyatıyla HepsiBurada .comda. S8530 Wave II modeli düşük bütçeli müşteriler için üretilen telefonudur. Düşük fiyatına nazaran üstün özelliklerle donatılmış telefon %28 indirimle HepsiBurada'da satışa sunulmakta. İstanbulbilişim'de geniş taksit seçenekleriyle satışa sunulan telefon geliştirilmiş multimediasıyla tam bir oyun telefonu. T9 trace giriş yöntemi olan telefon yazı yazmayı kolaylaştırıyor.

İndirimli Samsung Telefonlar

İndirimli Samsung Telefonlar

En uygun fiyatlar ile bu marka telefonları Darty, Teknosa, HızlıAl ve Webdenal'da bulabilirsiniz. Firmanın Ch@t 527 model dahili klavyeli telefonu HepsiBurada'da %41 lik fiyat indirimiyle satılıyor. Sürekli mail atanlar için tasarlanmış olan telefon bu fiyat indirimiyle kaçırılmayacaklar arasında yer alıyor. N7000 Galaxy Note model telefonu Teknosa'da %20 lik fiyat indirimiyle satışa sunuluyor. Bu fiyat indirimi ve teknosaya özel taksit seçenekleriyle kaçırılmayacak bir telefon. I9100 Galaxy S II modeli cep telefonu Teknosa'da %24 fiyat indirimiyle sunuluyor. S5830 Galaxy Ace model cep telefonu İstabulbilişim'de %18 lik fiyat indirimiyle satılıyor. Bu telefon kaçırılmaması gerekenlerin başını çekiyor. C3510 Genoa model cep telefonu %35 lik fiyat indirimiyle düşük bütçeli müşterilerin kaçırmaması gereken bir telefon. HepsiBurada'nın aynı gün ücretsiz kargo fırsatlarıyla online alışveriş daha zevkli bir hal alıyor. Samsung telefonlar neredeyse bütün online mağazalarda mevcut ve her keseye uygun bu telefonları bulmak mümkün. Samsung'un yaygın yerel mağazaları aracılığıyla da bütün telefonlarına ulaşmak mümkün.

Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları