Samsung Tablet Pc: En Son Android Tablet Modellerinde İndirimler

galaxy tab Galeri

Bilgisayarlar, modern çağda en çok ihtiyaç duyulan ve yine en çok zaman geçirilen teknolojik aletlerdendir. İcadı ile birlikte birçok şeyin baştan yazılmasını sağlayan bu donanımlara insanlar günümüzde daha da bağlı hale gelmişlerdir. Ancak bu bağlığın haklı birçok tarafı vardır. Çünkü artık birçok işlem, devlet dairelerinde dahi bilgisayarlar ile halledilebilmektedir. Zamanla, insanların ilgisi bu alana kaymaya başlayınca, bilgisayarların birçok farklı türü ortaya çıkmıştır. Diz üstü, masa üstü ve tablet olarak ayrılan bu türlerin en yenisi tablet bilgisayarlardır. Samsung gibi devlerin öncülüğünde gerçekleştirilen bu yeni teknolojik hareket, tüm dünyadaki teknoloji severler tarafından kabul görmüş ve kısa sürede bir hayli benimsenmiştir. Bu sayede Samsung kalitesini her an yanınızda taşıyabilir hale geleceksiniz.

Birbirinden Avantajlı Fırsatlar Online Mağazalarda!

Günümüzde bilgisayar kullanımı artmış ve buna bağlı olarak iş kollarında da artış yaşanmıştır. Bu iş kollarından birisi olan online mağazalar, tüketicilere düzenledikleri kampanyalarla çok değişik fırsatlar sunmaktadır. Böylece online mağazadan alışveriş yapma fikrine sıcak bakmayan tüketicilerin dahi bakış açısı değişmiş ve alışveriş sektöründe canlanma meydana gelmiştir. Siz de en uygun Samsung tablet pc fiyatlarına ulaşmak ve bu yeni nesil teknolojiyi her an yanınızda hissetmek istiyorsanız hemen Gold Bilgiayar, Darty ve Kliksa isimli online mağazalardan birini ziyaret edin. Kredi kartı kullanıyorsanız birçok taksit fırsatı yine bu online mağazalarda sizi bekliyor.

En Yeni Samsung Tablet Pc Modelleri

Samsung, tablet bilgisayarlarına Galaxy Tab adını vermektedir ve bu ürünler teknolojik özellik bakımından rakiplerine fark atabilecek düzeydedir. Bu ürünlerin 10.1 isimli modeli, HD kalite ekrana sahiptir ve böylece size en zengin görüntü kalitesini sunar. Ayrıca ürünün Flash desteği sayesinde internette istediğiniz sayfayı hiçbir sorun yaşamadan görüntüleyebilirsiniz. Ürünün 1GHZ, çift çekirdek teknolojisine sahip işlemcisi birden fazla görev çalıştırma özelliği ile daha yüksek performans sunmaktadır. Ayrıca 10.1, tüm Microsoft Office uygulamalarını başarıyla çalıştırmaktadır. Bu sayede ofisinizin dışındayken bile işlerinizi bu ürün üzerinden kolayca halledebileceksiniz. Samsung tablet pclerin en yüksek özelliklere sahip olan P6800 isimli modeli, Super Amoled isimli size en yüksek renk ve en yüksek çözünürlük kalitesini başarıyla sunabilen bir ekran teknolojisine sahiptir. P6800, bu özelliğe sahip ilk tablet olma niteliği taşımaktadır. 1.4 GHz’lik çift çekirdekli işlemcisi sayesinde yüksek performans gerektirecek ofis uygulamaları ve gerektiğinde oyunların üstesinden başarıyla gelebilecek bir ürün. Ayrıca Hubs özelliği sayesinde binlerce e-kitaba, binlerce müziğe ve çok daha fazlasına anında erişim imkanı sunan bu ürün fiyatıyla da göz doldurmaktadır. Teknoloji meraklısı biriyseniz ve yeni ürünleri denemek hoşunuza gidiyorsa, durmayın ve hemen bir tane P6800 sahibi olun. Kaliteyi sonuna kadar yaşayacaksınız.

Samsung Firmasının Tarihçesi

Teknoloji devi, Lee Byung-Chul tarafından kurulmuştur. Samsung, birçok şirketten oluşmaktadır ve bu şirketlerin en fazla bilineni elektroniktir. Geçmiş yıllarda birçok başarıya imza atan firma, Asya ekonomik krizinden etkilenmeyen tek şirket olma unvanını elinde bulundurmaktadır. Siz de teknoloji alanına meraklı biriyseniz bu markanın ürünlerine güvenebilirsiniz.

Beğeneceğiniz mağazalar
  • Darty
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları