Samsung Store: Kampanya Seçenekleri ve Size Sunulan Hizmet Olanakları

Samsung Store Galeri

Telefon, insanların gündelik hayatını kolaylaştıran ve ihtiyaçlarını karşılayan büyük bir buluş olarak kabul edilmektedir. Bu teknolojik alet daha da geliştirilerek insanların yanında taşımasına imkân sağlayan cep telefonlarının icat edilmesine zemin hazırlamıştır. Günümüzde ise cep telefonları birbirinden farklı birçok fonksiyonel özelliklere kavuşturularak bir nevi cep bilgisayarı konumuna gelmiş ve çoğu insanın eli, ayağı olmuşlardır. Apple, Nokia ve Samsung gibi telefon üreticileri her geçen gün yenilenen telefon modellerini piyasaya sürmekle birlikte, insanların işine yarayacak yazılımları da kullanıcısıyla buluşturmaktadırlar. Bunlar telefonun sürücüleri, çeşitli programlar gibi yazılımlardan oluşabileceği gibi, insanları eğlendirmek amaçlı üretilen oyunlardan da oluşabilmektedir. Bu yazılımlara ulaşmanın gayet kolay olmasına Samsung marka telefonlarda bulunan Samsung Store uygulamasını örnek gösterebiliriz. Akıllı telefon uygulamalarının yer aldığı bu adreste onlarca farklı kategoride binlerce uygulama sizleri bekliyor.

En Güzel Uygulamalar İçin Samsung Store’a Uğrayın

Günümüzde telefonlar sadece görüşme yapmayı sağlama fonksiyonundan çıkarak çeşitli özellikleriyle daha kullanışlı hale gelmişlerdir. Telefonların uygulama mağazalarında; kullanışlı, insan ihtiyaçlarını karşılayan ve vakit geçirmeye yönelik birçok uygulama bulunmaktadır. Bu uygulamaların çoğu ücretsiz olurken, bazıları ise cüzi miktarlar karşılığında insanların telefonlarında kullanıma açılmaktadır. Ücretli olan yazılımların ücreti kredi kartı aracılığıyla ödenirken, insanların sanal ortamdaki ödemeleri tamamen güvence altına alınmaktadır. Samsung Store’da; arkadaşlarınızla online olarak veya tekil oyuncu konumunda bilgisayara karşı oynayabileceğiniz oyunlar, günlük hayatta işinize yarayacak, telefonun birçok özelliğini kullanabileceğiniz programlar mevcuttur. Bu programları ve oyunları, telefonunuz menüsünde bulunan Samsung Store ibaresine internet vasıtasıyla bağlanarak çok kolay şekilde indirebilir ve kullanmaya başlayabilirsiniz. Bu sayede telefonunuzu, daha işlevsel ve zengin içeriğiyle kullanabilirsiniz. Bu mağazada toplam olarak 13000'den fazla uygulama bulunurken, indirilen uygulama sayısı yüz milyonu aşmıştır. Yapılan bir araştırmaya göre bu yüz milyondan fazla indirilen uygulamaların %40’lik diliminin Almanya, Fransa ve İspanya sınırları içerisinde yaşayan insanlar tarafından indirildiği ortaya çıkmıştır. Ülkemizde de bu markanın ürünlerini kullanan milyonlarca insan bulunduğunu varsayarsak, ülkemiz içinde de uygulama ve oyun indirmek isteyen kullanıcıların olduğunu düşünebiliriz. Bu yüzden çok geniş bir kitleye hitap ettiğini söylememiz yanlış olmayacaktır.

Kampanya Seçeneklerinden Ve Sunulan Hizmetlerden Yararlanın

Harika uygulamaların kullanıma sunulduğu Store’ları ziyaret ederek dilediğiniz uygulamaları cep telefonunuza indirebilirsiniz. Markanın akıllı cep telefonları için geçerli olan bu uygulamalar başka hiçbir cep telefonunda çalışmayacaktır. Bu yüzden de markanın cep telefonlarından birine sahip olmanız gerekecektir. Birbirinden güzel ve fonksiyonel Samsung Store ürünlerine sahip olmak istiyorsanız bu yazılımları Samsung marka cep telefonunuzdan kolaylıkla indirebilirsiniz. Eğer bu marka cep telefona sahip değilseniz hemen online elektronik alışveriş sitelerini ziyaret edebilir ve kesenize en uygun modeldeki telefona sahip olabilirsiniz. Müşterilere sunulan kampanyalı fiyatlardan en iyi bir şekilde yararlanabilir ve alışverişinizi piyasa şartlarına göre çok daha uygun fiyata getirebilir ve siz de karlı çıkabilirsiniz.

Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları