Samsung Smart Tv: Teknoloji Harikası Ürünlerde Online Kampanyalar

samsung smart tv Galeri

Teknolojin her gün biraz daha geliştiği günümüzde televizyonlar da oldukça gelişme gösteriyor. Siyah beyaz görüntülü günlerden bu günlere kısa bir zamanda geldi televizyonlar. Önce renkli tüplü televizyonlar yaygınlaştı. Daha sonrasında onların yerini lcd televiyonlar alırken incelik ve tasarım teknolojinin yanında önem kazandı ve led televizyonlar piyasaya çıktı. Daha sonrasında günümüz teknolojisine ulaşıldı. 3d ve full hd televizyonlar ile yüksek görüntü kalitesine seyir zevki başladı. Samsung Smart Tv'de bu gelişmelerin ürünlerinden. Ürün bizlere Samsung kalite ve yüksek teknolojisini de sunmakta.

Samsung Smart Tv Bir Televizyondan Beklediğinizden Daha Fazlası!

Samsung Smart Tv Bir Televizyondan Beklediğinizden Daha Fazlası!

Samsung Smart Tv sizlere bir televizyon deneyiminden daha fazlasını yaşatmayı amaçlıyor. Smart Hub üzerinden wi-fi kullanarak internete bile bağlanabildiğiniz bu akıllı televizyonda arayabilceğiniz, ihtiyacınız olacak her türlü özelliği bulmak mümkün. 3 boyutlu görüntü özelliğiyle filmlerinizi ve videolarınızı 3d yüksek görüntü kalitesinde ve gerçekmiş gibi izleyin. İlk kez internet ve televizyon teknolojilerini bir arada kullanabilme şansını yakalayın. Led teknolojisi ve hd görüntü kalitesiyle yüksek çözünürlük ile seyir keyfinizi arttırın. Smart Hub ile tamamen farklı bir televizyon kullanım deneyimine hazır olun. Search all özelliğiyle aradığınız tüm özellikleri bulmak artık daha kolay olacak. Uzaktan kumandanızı kullanarak izlediğiniz program hakkında ayrıntılı bilgilere ulaşabilir ve veri kaynaklarına kolaylıkla erişebilirsiniz. Your video ile kişiselleştirilmiş bir film rehberine sahip olabileceksiniz. Önceki tercihlerinizi dikkate alarak sizlere yeni film önerilerinde de bulunan özellik ile zevkinize uygun filmlere ulaşmanız sağlanır. Dahili internet tarayıcısı ile koltuğunuzdan kalkmadan internet keyfini yaşamanız da mümkün. Facebook, twitter gibi sosyal ağları da barındıran Samsung Smart Tv ile televizyon zevkinizi yarıda bırakmadan sosyal ağlardan kopmazsınız. Ek uygulamalar ile televizyonunuzu kişiselleştirebilir ve daha kullanışlı ve eğlenceli hale getirebilirsiniz. 3D ses teknolojisini evinize getiren Samsung Smart Tv sizlere evinizde tam bir sinema keyfi ve deneyimi yaşatmayı amaçlıyor. Kusursuz ve zarif tasarımıyla gözünüze de hitap eden bu ürünle Samsung'un tasarım kalitesini de yaşayacaksınız. Yerleşik wi-fi teknolojisine sahip televizyonunuzla diğer elektronik cihazlarla iletişimi sağlayabilir ve her an çevrimiçi olarak kalabilirsiniz. All share ile cep telefonlarınızla televizyonunuz arasında bağlantı kurabilir, dosya, video ve fotoğraflarınızı televizyonunuzda açabilir ve izleyebilirsiniz.

Yüksek Teknoloji Ürünlerde Online Mağazalara Özel İndirimli Fiyatlarla!

Şimdi siz de hayallerinizi süsleyen yüksek teknoloji ile donatılmış ürünlere sahip olmak istiyorsanız online alışveriş mağazalarını ziyaret edin. Yüksek teknolojiye sahip ürünler hakkında ayrıntılı bilgi alın ve karşılaştırmaları rahatlıkla yapın. İhtiyaçlarınıza, zevkinize ve bütçenize uygun ürünleri seçin. Online alışveriş mağazalarına özel fırsatlardan faydalanın. Şimdi hemen darty.com.tr, gold.com.tr, hizli.com, kliksa.com gibi online alışveriş mağazalarını ziyaret ederek yüksek teknolojik ürünlerle tanışabilir ve uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz. Kredi kartınızla evinizden güvenli alışverişin keyfini çıkarabilir, 12 aya varan vade farksız taksit imkanlarıyla bütçenizi sarsmadan yüksek teknolojik bir ürüne sahip olabilirsiniz.

Beğeneceğiniz mağazalar
  • Darty
  • Kliksa.com
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları