Samsung S8530: Samsung Telefon Modellerinde Kampanaylı Online Fiyatlar

Samsung S8530 Galeri

Samsung'un kendi işletim sistemi olan BADA OS ile çalışan akıllı telefonu Samsung S8530, 3.7 inçlik bir dokunmatik ekrana sahip. Tasarım olarak oldukça gösterişli ve şık durmasının yanı sıra dayanıklı ve sağlam malzemeden yapılmış olması ve sade arayüz, telefonun dikkat çeken özellikleri arasında. Android işletim sistemi kadar iyi olmasa da Bada OS işletim sistemine sahip uygulamalar ve güncellemeler yine Samsung tarafından yapılmakta. Samsung S8530, güçlü işlemcisi ve makul fiyatı ile aynı özelliklere sahip android işletim sistemine ile çalışan akıllı telefonlara göre çok daha cazip bir seçenek.

Cazip Fiyat ve Üstün Özellikler ile Wave 2

Cazip Fiyat ve Üstün Özellikler ile Wave 2

Samsung S8530, dokunmatik ekranında Super Clear LCD kullanıyor. Her ne kadar AMOLED kadar üstün bir performans sergilemese de yine de görüntüler oldukça keskin ve net gösteriyor. Şık tasarımı sayesinde telefonu elinize aldığınızda kullanım açısından bir sıkıntı yaratmıyor. 135 gram ağırlığında olan Samsung S8530, 123x59x12 cm ebatlarında. Telefonun alt kısmında üç tane tuş bulunmakta. Bunlardan bir tanesi gelen çağrıları açmak, diğeri çağrıları sonlandırmak içinken ortada bulunan tuş ise menüye giriş yapmanızı sağlıyor. Birçok modelde yer alan telefon kapatma tuşunu bu modelde görmüyoruz. Çağrıları reddetme ve bitirme görevi gören tuş aynı zamanda telefonu kapatma görevini de görüyor. Telefonun sol tarafında bulunan tuşlar ise oldukça işlevsel. Ses açma ve kapatmanın yanı sıra kamera ve fotoğraf çekimi esnasında zoom özelliğini de bu tuşlar ile kullanabilir, yakınlaştırma ve uzaklaştırma işlevini gerçekleştirebilirsiniz. Samsung S8530'un sağ tarafında ise telefonu tuş kilidine sokmanız için bir tuş bulunmakta. Bunun yanında fotoğraf çekmek için deklanşör görevi gören bir tuşun eklenmesi de yine modeli oldukça kullanışlı yapmaya yetiyor. Kulaklık girişinin 3.5 mm olarak üretilmesi de yine kulaklığa her yerde kolaylıkla ulaşmanıza ve diğer cihazlar ile uyum sağlamasını sağlıyor. Yine telefonun üst köşesinde bulunan dahili hafıza kartı yuvasının da açılıp kapanan silikon kapakçık yerine kayan kapaktan yapılması farklı bir kullanım kolaylığı sağlıyor. 5 MP kamerası ve led flaş özelliği sayesinde sadece gündüz değil ışığın az olduğu ortamlarda bile net fotoğraflar çekmek mümkün. Akıllı telefonlarda görülen şarj probleminin bu modelde olmaması da yine Samsung S8530'un avantajları arasında yer alıyor. Şık tasarımı, kolay kullanımı ve özel fiyatı ile oldukça iyi bir seçenek olabilir.

Kampanyalı Fiyatlar, İndirimli Alışveriş İmkanları!

İnternet üzerinden yapacağınız alışverişlerde cazip fırsatlar ve kampanyalardan yararlanmak için Kliksa.com, Gold.com.tr ve Darty.com.tr adresini ziyaret etmenizde fayda var. Kredi kartına uygun taksit imkanlarının yanında indirim kuponları ve hediye çekleri sayesinde birçok avantajdan yararlanabiliyorsunuz. İndirim kuponları ve hediye çeklerine ücretsiz ulaşmak isteyenler ise sitemizi ziyaret edebilir. Güncel olarak yenilenen fırsat kodları sayesinde indirimli alışveriş kuponlarından da aktif olarak yararlanmış olacaksınız. Alışverişlerinizde ek avantaj yakalamak ve kampanyalardan yararlanmak için sitemizde yayınlanan fırsat kodlarına ulaşmayı unutmayın!

Beğeneceğiniz mağazalar
  • Darty
  • Kliksa.com
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları