Samsung S5253 Wave 525: Cep Telefonu Özellikleri ve Tema İpuçları

Samsung S5253 Wave 525 Galeri

Samsung markası, elektronik ürünlerin devi halindeyken cep telefonu sektöründe de aynı kaliteyi sağlayabilmektedir. 90’lı yılların ortalarında hayatımıza giren cep telefonları modelleri, her şeyi oldukça kolaylaştırmıştır. Birbirinden büyük markalar cep telefonu sektöründe de kullanıcıların taleplerini karşılayabilmek için her türlü özelliği hayata geçirmişlerdir. Telefonların ilk ilginç özelliği titreşim iken şimdilerde dokunmatik çağına kadar gelinmiş bulunmaktadır. Cep telefonu çağı dokunmatik çağına ulaşana kadar tutunamayan markalar unutulup gitti. Fakat Samsung markası ününe ün katıp ağır adımlarla başarısını bugünlere kadar taşıyabilmiştir. Dokunmatik modellerin şahı olarak adlandırılan Samsung markasının en kıymetli ürününden biri de Samsung S5253 Wave 525’dır.

Samsung S5253 Wave 525 Özellikleri

3,2 inç ekrana sahip olan bu harika model tüm işlemlerin en hızlı şekilde gerçekleşmesi için tasarladığı mükemmel dokunmatik ekran, en yüksek hislere sahiptir. 240x400 çözünürlüğü ekranında barındıran Samsung TFT özelliğini de eksik kılmamıştır. 3.2 gibi inanılmaz bir ekran genişliğine sahip bir cep telefonunun ağırlığının fazla olabileceğini düşünen insanların düşüncelerini tamamen çürüten 100 gram gibi bir ağırlığa sahiptir. Üstelik oldukça hafif ve ebatları da küçüktür. Aynı zamanda 3,2 MP kamera özelliğine sahiptir. 3,2 dijital kamera beyaz denge, çekim modu, fotoğraf efektleri olarak mozaik, tek, panaromik, sürekli, çerçeve, gülücük yakala, gün ışığı, flüoresan, otomatik, bulutlu, negatif, sepya ve siyah beyaz gibi daha birçok özelliği de bünyesinde barındırmaktadır. Samsung S5253 Wave 525, tasarlanan Wave modelleri arasında en çok sevilen model olmasını Touch-WİZ UI 3,0 özelliğine borçludur. Bu özellik 3,0 versiyonuyla daha da sezgisel hale getirilmiştir. Sezgiselden kasıt ana ekranın toplamda 10 farklı ekrana dönüştürülebilmesidir. İnternette kolayca dolaşılmasına imkân tanıyan, birçok uygulama ve tema kullanımını sağlayan BADA işletim sistemi de kullanıcıların hayatını oldukça kolaylaştırır. Samsung BADA işletim sistemi kullanıcılarına özel olarak sunduğu internet sitesinde ve özgün internet sitelere de dilendiği kadar uygulama, program ve tema ücretsiz olarak indirilebilir. Tema ipuçlarını da kolayca bulabileceğiniz bu siteler milyonlarca tema ve uygulamalar sayesinde BADA işletim sistemine sahip cep telefonlarını daha da eğlenceli hale getirmektedir.

Cep Telefonları Online İndirimli Fiyatlarla

Samsung S5253 cep telefonunda bulunan Samsung Apps ve BADA güncellenmemiş uygulamaları da otomatik olarak güncelleyebilmektedir. Peki, tüm bu internet bağlantıları ve uygulamaların indirilmesinin hızını nasıl bilebiliriz diye düşünen kullanıcıların karşılaştığı 2,5 G bağlantı teknolojisi tatmin olmalarına fazlasıyla yetmektedir. Üstelik bu bağlantıya destek olarak Samsung markası diğer birçok cep telefonlarında henüz desteklenmeyen gelecek nesil uygulamaları bile bu ürün destekleme fırsatı sunmuştur. Bu da Wave 525 kullanıcılarının ince eleyip sık dokuyan kullanıcılar olduğunun bilincinde olan Samsung, bu mükemmel modeli özenerek tasarlamıştır. Wave ailesinin en nadide modelidir. Çünkü bünyesinde barındırılan bazı özellikler neredeyse hiçbir modelde yoktur. En yeni cep telefonu modellerini Hizlial.com ve Kliksa.com gibi online alışveriş sitelerinden satın alabilirsiniz.

Beğeneceğiniz mağazalar
  • Kliksa.com
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları