Samsung M8800 Pixon: 8mp Kamera ve İndirimli Fiyat Fırsatları

Samsung M8800 Pixon Galeri

İletişim kurmak ve fotoğraf çekmek. Günümüzde insanların birçoğunun cep telefonlarında aradığı özelliklerin başında gelmektedir. Çünkü hiç kimse yanında hem iletişim kurmak için hem de fotoğraf çekmek için iki farklı cihaz taşımak istemez. Elbette bu iki ayrı iş için iki farklı araç kullanmak daha iyi sonuçlar almanızı sağlar, ancak gideceği her yere ufak boyutlara sahip olan ve birçok işlemi gerçekleştirmeye yardımcı olabilecek cep telefonlarını götürmeyi kim istemez ki. Piyasada fotoğraf kalitesi anlamında iyi sonuçlar alabileceğiniz birçok model bulunmaktadır, ancak bu modellerin önemli bir kısmının fiyatı çok yüksektir. Size kolay kullanım olanağı sunabilecek, birbirinden kaliteli uygulamaları ile günlük yaşamınızı daha kolay hale getirebilecek kısacası size birçok konuda yardımcı olabilecek bir cep telefonu arıyorsanız, en uygun seçim Samsung M8800 Pixon modeli olacaktır. Bu modeli online mağazalardan uygun bir fiyata alma şansınız bulunmaktadır.

Online Mağaza Kampanyalarını Kaçırmayın!

Birbirinden kaliteli cep telefonlarını, birbirinden cazip fırsatlardan yararlanarak uygun fiyata satın almak istiyorsanız Hızlıal, Kliksa, Darty gibi online mağazaları düzenli olarak ziyaret ederek, Samsung M8800 Pixon gibi modellere uygulanan indirimlerden bir tanesine denk gelebilir ve bu müthiş cep telefonunu çok uygun bir fiyata satın alabilirsiniz. Online mağazalardan alışveriş yapmayı cazip hale getiren bu sitelerin size sunacağı hızdır. Çünkü arama kısmına Samsung M8800 Pixon yazmanız ile birlikte sipariş sayfasına gitme süreniz arasında 1 saniyelik bir fark vardır. Siparişinizi vermenizin ardından ürününüzün aynı gün kargoya teslim edildiğini görünce siz de online mağazaların ne kadar cazip olduğunun hemen farkına varacaksınız. Bunun yanı sıra siparişiniz elinize geçtiği anda herhangi bir yanlışlık fark ederseniz, bu durumda online mağazayı haberdar ederek sorunuzu kısa sürede çözebilirsiniz.

Samsung M8800 Pixon Modeline Detaylı Bakış

Samsung firması bu modelini 2008 yılında kullanıcılarının beğenisine sunmuştur. Ancak raflarda yerini alma süresi size çok eski gelmesin. Çünkü bu model sahip olduğu özellikler sayesinde hala tercih edilen modeller arasındadır. Bu modelde yer alan 8 megapiksellik kamera, 2008 yılı için devrim sayılmaktadır. Günümüzde piyasaya sürülen birçok telefonda dahi 8 megapiksel kamera bulunmamaktadır. Bu nedenle M8800, önemli bir telefondur. 121 gram gibi standarda yakın ağırlığının yanı sıra 13 mm’lik inceliğe sahip olan M8800, 3.2 inç boyutunda ekrana sahiptir. Modelin ekranı 240 x 400 piksele kadar görüntü oluşturmasının yanı sıra 256K renk derinliğine sahiptir. Cep telefonunuzun renk derinliğinin ve çözünürlüğünün yüksek olması çok önemlidir. Çünkü böylece internette gezinirken, film izlerken veya oyun oynarken daha kaliteli görüntüler görebileceksiniz. Diğer bir yandan çektiğiniz fotoğrafların gözünüze daha canlı gelmesi ile birlikte cep telefonunuzu daha çok seveceksiniz. 200 MB’lık, birçok modele kıyasla yüksek bir dahili hafızaya sahip olmasının yanı sıra maksimum 8 GB’a kadar harici hafızayı desteklemesi de önemli bir özelliktir. Gelişmiş özelliklerin harika birleşimi olan bu cep telefonunu satın almanızın ardından hayran kalacaksınız.

Beğeneceğiniz mağazalar
  • Darty
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları