Samsung Led: En Son Televizyon Modelleri ve Online Fiyatlar

Samsung Led Tv. Galeri

Samsung led serisinin nadide ürünlerin bir tanesi olan 7000 Smart Tv kullanıcılarına benzersiz bir tv izleme keyfini kusursuz olarak sunmaktadır. Ürün kullanıcılarına amatör yapım videolardan online haberlere bakmaya kadar her işinizi zahmetsizce ve eğlenceli bir şekilde yapabilme imkanı sağlamaktadır. Kullanıcılarına ister film izlerken isterse müzik dinlerken benzersiz ve kusursuz bir şekilde 3D deneyimini kullanıcılarına yaşatacaktır.

Samsung Led Tv Özellikleri

Samsung led 7000 modelinin sofistike tasarımı ve kusursuz görüntü akışı için üstün teknoloji bağlantısı ile tüketicilerine akıllı bir televizyon izleme zevkini yaşatmış olacak. Bir tv'de olması gereken her şey firmanın özel olarak tasarladığı 7000 smart serisinde bulunmaktadır. Ürün sayesinde herkese interaktif ev eğlencesinin içine çekecektir. Yeni nesil internet tarayıcı özelliği ile televizyondan internet kullanımını en üst seviyede oldukça başarılı bir şekilde sergilemektedir. Film, müzik ve resimleri sosyal ağlarda kolaylıkla paylaşabilme kolaylığını tüm kullanıcılarının beğenisine sunmaktadır. Ayrıca tv ile ilgili bilgileri çevrimiçi olarak bulabilme imkanı sağlamaktadır. Ürün Apps ve social tv ile iletişim dünyasına fazlasıyla eğlence ve neşe katacaktır. Firma tüketicilerin kusursuz bir görüntü ile tv keyfini sürmesi için kusursuz bir tasarım ile üretilmiştir. Ürünün kullanımına ayrı bir hava katan One Desing özelliği bulunmaktadır. Apayrı bir deneyimle buluşturan 7000 serisi ultra ince bir çerçeveye sahip olmakla beraber şık bir ekranı bir araya getirmiştir. Özellikle bayanların nefret ettiği kablo kalabalığını ortadan kaldırmaktadır. Ürün eksiksiz ve şık bir dekoratif görüntü için ürün süper dar bir gümüş metal bir dış çerçeve ile çerçevelenmiştir. Görünüşüne göre oldukça hafif olan ürün duvarlara kolaylıkla monte edilebilir ve bu şekilde kullanılan ortama ayrı bir hava katar. Samsung Ld 7000 modeli ile tam bir 3 boyut deneyimini kullanıcılarına sunmaktadır. Yeni nesil 3D görüntü, 3D ses sistemi ve 3D ses efekti ve 3D resim ile kendisini otomatik olarak senkronize etmektedir. Ürünün 3D Hyper Real Engine görüntüleme sistemi ile görüntüleri zenginleştirir ve kusursuz bir canlılığın yanı sıra Kristal netliğinde Full HD görüntüler için görüntü performansını otomatik olarak optimize eder. Tlevizyonun Mikro Dimming özelliği ile en küçük resim ayrıntılarına kadar kusursuz ve canlı bir görüntüleme yapmaktadır. Ürün ile birlikte verilen çok hafif 3D gözlükler ve gerçek zamanlı 3D görüntü dönüştürücüsü ile led smart tv 2D filmleri bile 3D'ye çevirerek daha eğlenceli bir deneyim yaşatmaktadır. Ürünün eşi benzeri olmayan bir resim kalitesi vardır. Yüksek mikro dimming özelliği ile film izlerken keskin ve mükemmel otomatik kontrast sayesinde en saf beyaz renk ve tonları yanı sıra en koyu siyah ve siyah tonlarını en mükemmel hali ile kullanıcılarına sunmaktadır. Ürün herhangi bir efekte gerek duymadan normal şartlar altında görünmeyen en küçük resim ayrıntılarını bile kolaylıkla gösterim yapabilmektedir.

Mağazalar ve Online Fırsatlar

Samsung Led Tv'lere internete özel %32'ye varan indirimler ile gold.com.tr, hizlial.com, darty.com.tr, kliksa.com ve yenicarsim.com gibi online alışveriş sitelerinden indirimli ve kampanyalı oarak temin edilebilmektedir.

Beğeneceğiniz mağazalar
  • Kliksa.com
  • Darty
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları