Samsung Galaxy S II: Android Yazılımlı Akıllı Telefonlarda Uygun Fiyat

SaMsung Galaxy SII Telefon Galeri

Samsung Galaxy S II akıllı telefonun işletim sistemi android işletim sistemidir. Bu akıllı telefonun desteklemiş olduğu tüm özellikler üstün özelliklere sahiptir. Platform, ekran, müzik ve ses, eğlence, iş ve ofis, mesajlaşma, bölgesel kullanılabilirlik, kamera sistemi, video, tasarım, bellek, kişisel bilgi yönetimi, arama işlevi, bağlantı hızı gibi tüm teknik özellikleri oldukça iyi performansa sahiptir. Tüm bu özellikleri nedeni ile tercih edilen bir akıllı telefondur.

Samsung Galaxy S II Akıllı Telefon Modelleri ve Özellikleri

Samsung Galaxy, cep telefonu cihazları sektöründe bu serideki üretilen telefon modeli ile adından sıkça bahsettirmiştir. Yenilenmiş özellikleri ile kullanıcılarına sunmuştur. Tasarım, donanım özellikleri ve oldukça şık tasarım görüntüsüyle ilgi odağı haline gelmiştir. Samsung Galaxy modelindeki bu serili akıllı telefonun platform özelliği android tarayıcı ile desteklenmiştir. Ekran kalitesi ise oldukça iyi olan cep telefonu modeli 16 M renk derinliğinde kaliteli ekrana sahiptir. Bölgesel kullanılabilirlik kapsamında ise globaldir. Samsung akıllı telefonun tasarımı oldukça şık görünmektedir. Hafif oluşu ve ince tasarımı ile kullanıcılarının beğenisine sunulmuştur. Dokunmatik ekran ve dokunmatik çubuk cihazı bulunmaktadır. Ayrıca S II serili akıllı telefonun kullanıcı ara yüzü oldukça kullanışlı olması ve kolay kullanım sağlaması bu modele şık bir görünüm katmıştır. Müzik ve ses sistemindeki özellikler ise kaliteli müzik dinleme keyfi vermektedir. Akıllı telefonun dahili bellek kapasitesi 16 GB ile desteklenmiştir. Samsung Galaxy S II serisi arttırılabilir harici hafıza kart desteği ile desteklenerek 32 GB’a kadar yükseltilebilmektedir. S II serili bu cep telefonu ayrıca uzun pil ömrüne sahip olması ile uzun süre mesajlaşma, konuşma, müzik dinleme, video izleme gibi imkanlar sağlamaktadır. Samsung modelinin bu serili telefonun kamera kalitesi de en iyi performansı göstermektedir. Kamera çözünürlüğündeki 8 MP’lik kalitesi ile en iyi görüntüleri elde etmek mümkündür. Optik büyüme ve dijital büyüme ile zoom yapılabilme özelliği bulunmaktadır. İş ve ofis alanında da rahat kullanıma sahip olan telefonda belge görüntüleyebilme özelliği ile Word, Excel gibi dosyaların görüntülenmesi mümkündür. Mobil yazdırma sistemi ile desteklenerek kullanıcılarına kolay imkanlar sunmaktadır. Çevrimdışı mod özelliği de bulunmaktadır. Galaxy S II serisi mesajlaşma alanında da oldukça kolay imkan sağlamaktadır. Anında mesajlaşabilme özelliğini taşıyan Google Talk desteği bulunmaktadır. T9 desteği, e-posta desteği bulunmaktadır. Ayrıca telefonun en önemli özelliklerinden biri olan kapasitif dokunmatik ekran özelliği bulunmaktadır. Bağlantı görevi sağlayan bluetooth özelliği ise yeni sürüm ile desteklenmiştir. Diğer bağlantı görevi sağlayan Wi-Fi desteği de bulunmaktadır. AGPS ve TV çıkışı da bulunmaktadır. PC Sync uygulaması da mevcuttur. Ayrıca telefonun işlemci sayısı ise yüksek performans özelliği ile desteklenerek hızlı erişim sağlamaktadır.

Android İşletim Sistemli Telefon Fiyatları Online Satışta

İşletim sistemi ve işlemci özelliklerindeki performans ile kullanıcılarına kolaylık sağlamaktadır. Samsung Galaxy S II modeli en iyi yazılımları desteklemesi ile tercih edilen modeller arasındadır. Bu akıllı telefonun en önemli özelikleri arasında ekran teknolojisinin en iyi kalitede olmasıdır. En iyi görüntü kalitesine sahip bir modeldir. Yenilenen GPU desteği ile oyun konusunda oldukça en iyi deneyim sunmaktadır. Bu muhteşem özelliklere sahip akıllı telefon internet ortamında online olarak alınabilmesi mümkündür. Android yazılım sistemi ile desteklenen bu cep telefonu modelini ve bunun gibi birçok telefonları uygun fiyat ile bulabilmek mümkündür.

Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları