Samsung Dokunmatik Telefon Modelleri: İndirimli Online Fiyatlar

Samsung dokunmatik telefon modeli Galeri

Samsung, 1938 yılında kurulmuş olan Güney Kore patentli teknoloji ürünleri üreten bir şirkettir. Lee Byung-Chul tarafından kurulan marka, 2010 yılı verilerine göre 334 bin kişiye iş imkanı sağlamaktadır. Marka özellikle son yıllarda ürettiği cep telefonlarıyla dikkat çekmiştir. 2011 yılında ciro olarak 148 milyar dolarla dünyanın en büyük elektronik şirketi olarak gösterilen Samsung, dünyada toplam telefon satışında da Nokia'yı geride bırakarak ilk sırada yer almıştır. Günümüz çağının en çok kullanılan modellerinden biri olan dokunmatik telefonlar da bu marka tarafından üretilmektedir. Parmak gücü veya özel kalemi ile kullanılan bu ürünler indirimli fiyatlarla online mağazalarda da satışa sunulmaktadır. Fakat burada dikkat edilmesi gereken şey ise alışveriş yapılacak sitenin güvenli ve ucuz bir online mağaza olmasıdır.

En Çok Beğenilen Samsung Dokunmatik Telefon Modelleri ve Özellikleri

Teknolojinin gelişmesine bağlı olarak değişen telefon modelleri de günümüzde oldukça gelişmektedir. Sadece parmak gücüyle kolay kullanım imkanı sağlayan dokunmatik ürünler günümüzde en çok talebin olduğu modellerdir. Özellikle Samsung dokunmatik telefonlar günümüz çağında en fazla tercih edilen modellerdir. Markanın en çok beğenilen dokunmatik modellerinden biri Galaxy S Duos S7562'dir. Bu model birçok üst düzey özelliği içinde barındırmakta ve bu sayede de müşteriler tarafından sıkça tercih edilmektedir. 120 gram ağırlığı ile oldukça hafif bir özelliğinin yanında, 3g ile görüntülü konuşma imkanı, 480 x 800 piksel ve 4 inç ekran boyutu, 16M renk derinliği, Android işletim sistemi, 5 megapiksel kamera, 32 gb harici belleğinin yanında 4 gb dahili belleği ile oldukça tutulmaktadır. En çok beğenilen diğer bir ürün ise Galaxy S III modelidir. Bu modelin özellikleri ise Galaxy S Duos S7562'e göre biraz daha iyidir. 133 gram ağırlığı, 136.6 x 70.6 x 8.6 mm telefon boyutu, 720 x 1280 piksel ve 4.8 inç ekran ölçüleri, 16M renk derinliği, süper Amoled kapasitif ekran tipi, Android işletim sistemi, 64 gb harici ve dahili bellek özellikleriyle oldukça tutulmaktadır. Beğenilen diğer Samsung dokunmatik telefonlar ise; Galaxy Gio S5660, Galaxy Note N7000, S5300 White ve S5830 Galaxy Ace'dir.

Cazip Fiyatlarla Online Mağazalarda

Online mağazalardan alışveriş yapılma oranı ülkemizde git gide artmaktadır. Bunda en önemli neden ise fiyatların cazip olmasıdır. Samsung'un dokunmatik ürünleri de ülkemizde online mağazalardan çok daha hesaplı olarak satışa sunulmaktadır. Marka ülkemizde resmi online sitesi ile satış yapmamaktadır. Dolayısıyla bu tür ürünlere dolaylı yollardan güvenilir online mağazalar seçilerek ulaşmak mümkündür. Darty, HızlıAl, Yeni Çarşım ve Kliksa.com bu tür ürünlerin online ortamda satışı yapan hesaplı ve güvenilir online mağazalardır. İnternet ortamında faaliyet gösteren online mağazalar, her özelliği ile müşterileri düşünerek onlara zahmetsiz ve hesaplı alışveriş imkanı sağlamaktadır. Çok sık aralıklarla yaptığı kampanyalarla müşterileri sevindiren online mağazalar, ödeme yönteminde çeşitli taksit fırsatları ile de sıkça tercih edilmektedir.

Beğeneceğiniz mağazalar
  • Kliksa.com
  • Darty
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları