Samsung D6500: Samsung Full HD Led Tvlerde İndirimli Online Fiyatlar

Samsung D6500 Galeri

Samsung tarafından çıkarılan en son ve en akıllı ürün olan Samsung D6500 birçok özelliği ile sizi ekrana bağlayacak. Bu üründe özellikle search all ve internet tarayıcısının bulunması ürünü popüler hale getiriyor. D6500 Samsung’un uzman mühendisleri tarafından geliştirilen teknoloji ile üretildi. Artık müzik dinlemek, videoları izlemek, fotoğrafları görmek daha da zevkli hale geliyor. Çünkü bu üründe her şey çok daha net ve canlı. Ayrıca televizyonda bulunan birçok uygulama sayesinde sadece TV izlemek değil, daha birçok eğlenceye de kavuşmuş olacaksınız. Boş vakitlerinizde aileniz ile birlikte keyifli zamanlar sizi bekliyor.

Bir Televizyon İçin Bu Kadar Özellik Fazla Değil mi?

Televizyonda ‘One Design” özelliği bulunmaktadır. Bu özelliğiyle sadece bir TV almış olmayacak evinizin içinde neredeyse kusursuz tasarıma, hoş görüntüye sahip bir eşya bulunduracaksınız. “Ultra ince” sınıfına giren bu ürünün ekran ve dış bölümünün birleşerek oluşturduğu ince ve zarif görüntüsü sizi etkileyecektir. 1920 x 1080 çözünürlüğüne sahip olan bu üründe kullanılan LED arka bölüm aydınlatması ve HyperReal Engine sayesinde gösterilecek olan fotoğrafı en iyi şekilde izleyiciye aktarmak için otomatik olarak resme özel en iyi ayarları seçer. Bu sayede HD seviyesinde görüntü kalitesi oluşur. Aynı zamanda Wide Colour Enhancer Plus uygulaması ise ekrana gelen görüntüyü gerçek renk ve görüntüye yakınlaştırır. Böylece ekranınızda gerçekçi bir görüntüye kavuşur ve daha zevkli zamanlar geçirirsiniz. Samsung D6500 LED Televizyonunda 3D özelliği bulunmaktadır. Özel 3D gözlükleriniz ile birlikte 3D yayın yapan bir TV kanalında ya da 3D videolarınızda bu teknolojiyi kullanabilir ve bir televizyon izlemekten alınabilecek maksimum hazzı yaşayabilirsiniz. Samsung D6500 televizyonunda SRS TruSurround HD ses sistemi bulunmaktadır. Bu özellik sayesinde yüksek kalitede (HD) ses çıkışı olup özellikle aksiyon sahnelerinde kendinizi olayın içinde hissedeceksiniz. D6500 Televizyonu USB aracılığı ile müziklerde MP3, fotoğraflarda JPEG, videolarda ise neredeyse tüm formatları desteklemektedir. Bu sayede bilgisayarınızdan USB’ye attığınız görüntü ve sesleri televizyonunuzda yüksek kalitede izleyebileceksiniz. Televizyonun 40 inç (102 santim) boyutunda olması görüntünün daha geniş ekranda, ayrıntıların daha net şekilde belli olmasını sağlayarak size daha fazla keyif verecektir. 3 USB girişi olan Samsung D6500 televizyonu Smart TV özelliğine sahip olması nedeniyle Wifi da bulunmaktadır. Wifi sayesinde istediğiniz anda kablosuz olarak bir internet ağına bağlanarak tüm dünya ile iletişime geçebilirsiniz. Uygulamalar bölümünde yer alan Samsung Apps’a giriş yaparak TV’nize özel uygulamalar edinebilirsiniz. Bu firmanın ürettiği televizyonda diğer televizyonlardan farklı olarak tam 4 adet HDMI girişi bulunmaktadır. Böylelikle birçok cihaz ile televizyon arasında bağlantı kurabilirsiniz.

Online Mağazalarda Daha Ucuz Alışveriş

Bu firmaya ait birçok ürün internetteki online mağazalarda bulunmaktadır. Online mağazaları kullanarak daha karlı bir alışveriş yapabilirsiniz. Çünkü online mağazalarda fiyatlar gerçek mağazalara göre daha ucuzdur. Samsung D6500 marka televizyonu Kliksa.com, Darty, Hızlıal, Gold gibi online mağazalarda bulabilirsiniz.

Beğeneceğiniz mağazalar
  • Darty
  • Kliksa.com
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları