Samsung Corby 2: Çok Satan Model İndirimli Fiyatla Online Alışverişte

Samsung Corby 2 Galeri

Cep telefonları çağımızın en büyük icadı olma önemini taşımaktadır. Çünkü bu aygıtlar sayesinde insanlar mesafe tanımaksızın sevdikleri ile istediği an iletişime geçebilmektedirler. Böylece iletişim çok daha masrafsız, kolay ve pratik bir hale gelmiştir. Zaman içerisinde gelişerek birbirinden farklı özelliklere kavuşan cep telefonları, son yıllarda iletişim aracından çok eğlence merkezine dönüşmüşlerdir. Samsung gibi firmaların uzun pil ömürlü modelleri sayesinde, binlerce kişi bu kesintisiz eğlenceyi yaşamaktadır. Son yıllarda çıkan ve birçok kişi tarafından sevilmiş, ülkemizdeki online mağazalarda da çok satanlar arasında yer almayı başaran Samsung Corby 2 modeli, bu tanımdaki özellikleri karşılayan, piyasadaki en uygun fiyatlı ve şık tasarımlı cep telefonudur. Online mağazalardan uygun bir fiyata satın alabileceğiniz bu modeli, uzun yıllar rahatlıkla kullanabileceksiniz.

En Uygun Samsung Corby 2 Fiyatları Online Mağazalarda

Bu harika telefonu ülkemizdeki online mağazalardan birbirinden cazip fırsatlardan yararlanarak satın alabilirsiniz. Genel olarak tüm ürünlerin uygun fiyatlarla bulunabileceği online mağazalar, bu cazipliklerini, birbirinden kolay ödeme yöntemleri sunmaları ile pekiştirmektedirler. Ayrıca online mağazalardan vereceğiniz bir sipariş, en geç üç gün içerisinde adresinize teslim edilmektedir. En uygun Corby 2 fiyatlarını Gold Bilgisayar, Darty ve Hızlıal gibi online mağazalarda bulabilirsiniz.

Samsung Corby 2’nin Gelişmiş Özellikleri

İlk olarak, ürünün tüketicilere vaat ettiği, daha ince tasarım ve daha geniş ekrandır. Çünkü, özellikle akıllı telefonlarda ekranın önemi büyüktür. Tüm işlemler ekran üzerinden halledildiğinden dolayı, ekranın boyutu ve hassaslığı büyük önem taşımaktadır. 3,14 inçlik bu ekran sayesinde, tüm sosyal ağlara tek bir dokunma yardımı ile bağlanabileceksiniz. Yeni nesil telefonların önemli özelliklerinden birisi olan ince tasarım sayesinde, elinizden düşmeyecek ve bu sayede film izlerken, oyun oynarken veya arkadaşlarınızla sosyal ağlar üzerinden paylaşım yaptığınız esnada telefonunuzu rahatça kavrayabileceksiniz. Modelin iki farklı renk seçeneği olan siyah ve pembe ile kendi kişiliğinizi cep telefonunuza da yansıtabileceksiniz. Corby 2 sayesinde e-posta hesaplarınızı hızlı bir biçimde kontrol edebileceksiniz. Ürünün mobil izleyici özelliği sayesinde, çalınma gibi durumlarda kolayca izlenebilir olan bu modelden çok memnun kalacaksınız. SyncML özelliği ile saniyeler içerisinde cep telefonunuzu bilgisayarınız ile eşitleyebilecek ve bu sayede rehberiniz, mesajlarınızı, çektiğiniz fotoğrafları bilgisayarınızdan düzenleyebilecek, telefonunuza uygulama yüklemek istediğiniz taktirde, SyncML özelliği ile saniyeler içerisinde kolay bir biçimde gerçekleştirebileceksiniz. Düzenli biriyseniz ve telefonunuzun da sizin gibi düzenli olmasını istiyorsanız, ürününüzün dosya yöneticisi özelliği sayesinde, Corby 2’nizin içerisindeki onlarca dosyayı kolayca organize edebileceksiniz. Kablosuz ağ bağlantısı özelliği ile bulunduğunuz ortamda wireless imkanı olduğu anlarda, hiçbir ücret ödemeden internette dolaşabileceksiniz. Bu sürede EDGE ile hızlı internetin keyfine varabileceksiniz. Cep telefonunuz ile bol bol fotoğraf çekmek, video kaydetmek, onlarca uygulama yüklemek ve çok daha fazlasını sınırsız bir biçimde yapmak isterseniz, MicroSD kart yardımı ile 16’a kadar büyük bir hafızaya sahip olabilir ve cep telefonunuzu özgürce kullanabilirsiniz. Ürünün ön plana çıkan özelliklerinden bir tanesi de birçok müzik dosyası formatını desteklemesidir. Böylece yüksek kalitede müzik dinleme keyfine ulaşabileceksiniz.

Beğeneceğiniz mağazalar
  • Darty
  • Gold Bilgisayar
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları