Samsung Çift Hatlı Telefonlar: Modelleri ve İndirimli Fiyatları

Samsung Çift Hatlı Telefonlar: Modelleri ve İndirimli Fiyatları Galeri

Cep telefonları günümüzde içerik ve kalite bakımından çok yol katetti. İlk çıkan modellere göre bu son nesil ürünler ile bir çok uygulamaya ve içeriğe en iyi bir biçimde ulaşmak mümkün. Bu eklenen özelliklerden bir tanesi de çift hat taşıyabilen telefonlar. Bu teknoloji ile tek telefonda aynı anda çift hat taşımak mümkün hale geliyor. Böylece daha ekonomik bir biçimde bu operatörleri kullanmak mümkün oluyor. Piyasada ise bir çok marka ve modelde çift hatlı telefon bulmak mümkün. Bu marka ve modellerden bir tanesi de Samsung çift hatlı telefonları. Samsung'un ürün kalitesini ve içeriğini çift hat teknolojisi ile buluşturan bu modeller bir çok kullanıcı tarafından da yoğun olarak rağbet ediliyor. Dilerseniz bu denli kullanılan ve tercih edilen bu telefonlara bir göz atalım.

Çift Hatlı Telefonlar Ve Modelleri

Çift Hatlı Telefonlar Ve Modelleri

- Samsung B7722 modeli Samsung'un çift hat kategorisindeki en gelişmiş modeli halinde bulunuyor. Bu ürün çift hat teknolojisine sahip olmasının yanında 3G ve gelişmiş kamerası ile en çok tercih edilen bir model.
- Samsung C6712 Duos çift hat teknolojisi ve gelişmiş işletim sistemi ile tercih edilen modeller arasında yer alıyor.
- Samsung C6112 Duos diğer model ile benzerlik gösterse de çeşitli özellikleri itibari ile daha uygun fiyatlar ile satılıyor. Bu modelde de gelişmiş özelliklere sahip olmanız mümkün.
- Samsung C3222 Chat 322 Trevi modeli ise çift hat teknolojisinin üstüne Wifi desteği ile de albenisini artırıyor. Bu modelde de bir telefondan beklenecek tüm uygulumaları çalıştırmanız mümkün.
- Samsung E2652W Champ Duos modeli ise cazip fiyatları ile tercih edilen ürünler arasında yer alıyor.
- Samsung C3322 çift hat kategorisindeki en uygun fiyatlı ürün olarak bulunuyor. Bu model ile de normal özelliklere sahip olabilirsiniz.

Samsung Çift Hatlı Telefonlarının Alışverişlerinde İndirimli Fiyatları

Samsung Telefonların fiyatları ise çeşitli özelliklerine göre farklılık gösteriyor. Bu fiyatları ise daha ucuz hale getirmek sizin elinizde. Zira online mağazalar bu modelleri normal şehir mağazalarına göre çok daha cazip fiyatlar ile tüketicilerine sunuyor. Webdenal, HızlıAl, Teknosa, Darty, Gold, Hepsiburada, Mediamarkt, Electroworld ve Bimeks gibi bir çok cazip online mağazadan bu ürünlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Ayrıca normal indirimlerin yanında zaman zaman da düzenlenen kampanyalardan yararlanmanız mümkün. Üstelik mağaza mağaza dolaşmadan ve en cazip fiyatlar ile! Ürün ödemelerinde ise bu mağazalar kullanıcılarına bir çok alternatif yol sunuyor. Eft/havale, kredi kartı ile ödeme ve kapıda ödeme gibi seçeneklerinden herhangi birisi ile alışverişinizi en cazip bir biçimde tamamlayabilirsiniz. Alışverişlere başlamak ise basit; İlk olarak sitelere girerek üye olmanız gerekiyor. Son aşamada ise tercih ettiğiniz modeli seçerek alışverişlerinizi bitirebilirsiniz. Tüm bu özelliklere sahip olmak isteyenler için ise bu mağazalar kullanıcılarını bekliyor. Kazançlı Alışverişler!

Beğeneceğiniz mağazalar
  • Bimeks
  • Teknosa
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları