Samsung Cep Telefonları Fiyatları: Tüm Özellikleriyle Online Fırsatta

Samsung Cep Telefonları Galeri

Dünya da gelişen teknoloji en çok mobil iletişim cihazlarında görülmektedir. Birbirinden farklı cep telefonu markasının, yine birbirinden farklı özelliklere sahip modelleri ile piyasada kullanıcılarını beklemektedir. Ünlü markalardan biri olan Samsung cep telefonları fiyatları oldukça uygundur. Cazip fiyat seçenekleri ile sektörde yerini almıştır. Üretmiş olduğu cep telefonları ile yılardır söz ettiren Samsung, son yıllarda akıllı cep telefonları grubunda da üst seviyelere ulaşmıştır. Samsung i9300 Galaxy S3 beyaz renkte olan cep telefonu ile büyülemeyi başarmıştır. 8 MP kamera özelliği ile harika fotoğraflar çekilebilmektedir. 16 GB hafızası ile 133 gram ağırlığındadır. Hem birçok fonksiyonu olup hem de bu kadar hafif olması onu daha cezp edici hale getirmektedir. 4 çekirdekli işlemcisi ile oldukça hızlıdır. Bir diğer cep telefonu modeli olan Samsung Galaxy Note 2 N7100; 5,5 inç ekrana, 8 MP görüntüye ve 180 gram ağırlığa sahiptir. Renkli dokunmatik ekranı ile her şey parmağınızın ucundadır. Hızlı interneti ile e-posta, msn ve sosyal ağlara büyük hızla erişim sağlanmaktadır. Ayrıca parmak ile dokunmak istemeyenlere özel kalemi de mevcuttur.

Samsung Cep Telefonları Fiyatları ve Özellikleri

Samsung i8190 Galaxy S3 mini cep telefonu; beyaz rengiyle ve mini hali ile oldukça kullanışlıdır. 4,0 inç ekran boyutuna sahiptir. Fotoğraf çekimini 5 MP özelliği ile rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz. Ağırlığı ile de kendini hissettirmeyen telefon, 111 gramdır. Wi-fi internet bağlantısına ve 8 GB hafızaya sahiptir. HD AMOLED süper dokunmatik ekrana sahiptir. Samsung Galaxy S7500 modeli gece mavisi rengi ile göz kamaştırmaktadır. Ekran boyutu 3,65 inç’tir. 320x480 piksel ekran özelliğine sahiptir. Sevdikleriniz ile en güzel anınızı ölümsüzleştirmek için 5 MP ekrana da sahiptir. Bu fotoğrafları Bluetooth özelliği ile diğer telefonlara aktarmanız mümkündür. İsterseniz hızlı internet seçenekleri ile de sosyal ağlarda anında paylaşabilmektesiniz. Android işletimine sahiptir. Telefon modelleri her cebe uygun şekilde mevcut olmaya devam etmektedir. Uygun fiyat seçenekleri ile de sahip olabileceğiniz birçok model, markanın bünyesinde yer almaktadır. Bunlardan bir olan S5300 cep telefonu siyah rengi ile oldukça güzel görünmektedir. 2,8 inç ekrana sahiptir. Anı yakalayabilmeniz için 2 MP kamerası mevcuttur. Neredeyse hissedilmeyecek olan model sadece 97 gram ağırlığındadır. 3G özelliği ile görüntülü konuşma yaparak, sevdiklerinizden uzak kalmayacaksınız. Wi-fi bağlantısı ile internetin olduğu her yerde bağlanmak mümkünüdür. 200 MB dâhili hafızaya sahiptir. Android işletim sistemli ve dokunmatik ekranlıdır.

Cep Telefonları Online İndirimli Fiyatlarla

Samsung cep telefonu ailesinde daha birbirinden farklı özellikte cep telefonlarına ulaşmak mümkündür. Dev mobil dünyası içinde büyük yere sahip olan markanın, üretmiş olduğu modern tasarımlı ve birçok fonksiyona sahip cep telefonları ile piyasada büyük rekabet ortamı oluşturmuştur. Online indirimli fiyatlarla son model telefonları Hizlial.com ve Yenicarsim.com gibi online alışveriş sitelerinden en uygun fiyatlara satın alabilirsiniz.

Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları