Samsung Android Telefonlar: Samsung Cep Telefonlarında İndirimler

Galaxy Y Galeri

Geçmişin tecrübesi ile şekillenip geleceğin hayal gücüne sahip cep telefonları üreten Samsung “Herkes davetli” sloganı ile müşterilerine mesaj veriyor. Kurulduğu 1938 yılından bu yana her daim kalitenin öncüsü olmayı hedeflemiş olan marka ürettiği ürünleriyle adını sürekli canlı tutuyor ve piyasadaki imajını koruyor. Büyük bir marka olmasının sebepleri sadece ürünleri ile de sınırlı değil, aynı zamanda dünya çapında çalıştırdığı yüz binlerce insana da istihdam sağlayarak, dünya ekonomisine katkıda bulunuyor. Pek çok ürünü piyasada bulunan firmanın en önemli ürünleri ise cep telefonlarıdır. Cep telefonu piyasası lideri konumunda olmalarını sağlayan faktör ise Samsung android telefonlardır. Akıllı cihaz devriminin ardından marka mükemmel bir atak gerçekleştirerek piyasa lideri olan Nokia’ya büyük fark atmış ve bunun yanında akıllı cihaz teknolojisinde rekabet ettiği Apple’ı da geride bırakmıştır.

Samsung Android Telefonlar

Samsung Android Telefonlar

Sürekli duyduğumuz Android işletim sisteminin ne olduğunu açıklamakla başlayalım. Bu işletim sistemi Google ve Open Handset Allience tarafından Linux tabanlı, açık kaynak kodlu olarak geliştirilmiş bir işletim sistemidir. İşletim sisteminin en önemli özelliklerinden biri şu anda apps markette 150 binden fazla hazır uygulama bulunmasıdır. Bunun yanı sıra ücretli uygulamalar bulunduğu gibi ücretsiz uygulamalar da bulunmaktadır. Firma da telefonlarında bu işletim sistemini kullanmayı tercih ederek binlerce uygulama ve oyunun cihazlarında çalışmasına olanak sağlamıştır. Firmanın hali hazırda piyasada bulunan ve çok uygun fiyatlara sahip olabileceğiniz pek çok akıllı cihazı var. En fazla tercih edilen ve en uygun fiyat imkânı sunanlardan birkaç tanesinden bahsedebiliriz. Bunlardan ilki Samsung Star S5233’tür. 2012 yılında en iyi satış grafiğini elde etmiş olan model 3 inç ekran boyutuna sahiptir ve 3.15 megapiksel kamerası ile orta düzey bir kalitede çekim sağlıyor. 50 Mb harici hafızası bulunan cihazın MicroSD kart desteklediğini ve bu sayede de hafızasının arttırılabileceğini söylemek mümkün. Siyah renkte kullanıcıya sunulan cihaz son derece dikkat çekici tasarımı ile güzel bir izlenim sunuyor. WiFi özelliği sayesinde internet keyfi de sunan cihaz hızlı tarayıcısı sayesinde kolayca internette sörf yapmanıza olanak tanıyor. Markanın bir diğer akıllı cihazı da Samsung Galaxy W Wonder 8150’dir. Bu ürün de özelliklerine bakıldığı zaman son derece uygun fiyata satılmaktadır. Büyük bir ekrana sahip olan cihazda 3.7 inçlik bir LCD ekran bulunuyor. 480x800 mp çözünürlük sunduğundan dolayı kaliteli bir video keyfi yaşayabilirsiniz. 512 Mb ram’e de sahip olduğunu belirtmek gerekir. Bunun sayesinde de yapacağınız işlemlerdeki hızı kendi gözlerinizle görebilirsiniz. 1.3 mp VGA kamerası da orta seviye bir kullanım sağlasa da flaş özelliği yüzünden fotoğraf ve video çekmek isteyenler için fiyat özelliği de iyi olduğundan tercih edilebilir ölçülerdedir. WiFi özelliği de mevcut. Galaxy Young modelini de inceleme gerekirse, orta seviye bir android cihaz olarak fiyatının da gayet uygun olduğunu görebilirsiniz. Markanın çok fazla modelinin olmasından kaynaklı olarak isim kargaşası yaşanıyordu piyasada. Ancak firma buna bir çözüm bularak hedef kitlesine göre isimleri belirleme kararı aldı ve bu ürüne Young (Genç) adını verdi. İsminden de anlaşıldığı gibi ürün gençler için özel üretildi ve hedef kitlesi gençler. 3 İnç ekranı ile yeterli bir ekran boyutuna sahip. Kapasitif dokunmatik yardımcu butonları büyük bir kolaylık sağlıyor. 104 x 58 x 11.5 mm ebatlarda ve 98 gram ağırlığındadır. Arka kapağında parmak izi kalmadığını ve tırtıklı yapısı sayesinde kolayca çizilmediğini de ekleyelim. Android cihazlar arasında daha farklı özelliklere sahip cihazlar da sizlerin beğenisine sunulmuş durumda. Beğenilerinizi ertelemeden indirimli fiyatlarla bu cihazlara sahip olabilirsiniz.

Samsung Cep Telefonlarında Online İndirimli Fiyat Avantajları

Görünüm özellikleri bakımından şık tasarıma sahip, yüksek kaliteli Samsung Android telefonlara çok uygun fiyatlara ulaşabilirsiniz. Teknik birikimi ve müşteri güveni ile hareket eden marka sürekli yeni modellerini de kullanıcılarına sunmaya devam ediyor. Bu yeni modellere İdefix online mağazasından ve Hızlıal internet satış sitesinden uygun fiyatlara sahip olabilirsiniz. İnternetten yapacağınız alışverişler hızlı ve güvenilir olması açısından sizleri memnun edecek özelliklere sahip. Aynı zamanda piyasa fiyatlarının çok altında ürünlere sahip olacağınız bu imkanları sakın kaçırmayın.

Beğeneceğiniz mağazalar
  • idefix
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları