Samsung 5830: En Son Samsung Telefon Modellerinde Online İndirimler

Samsung 5830 cep telefonu Galeri

1990 yılına kadar yalnızca kurulduğu ülke olan Güney Kore'de gelişme gösteren Samsung, 1990 yılından sonra ise tüm dünyaya ürün ihracatı yapan teknoloji araçları üreten bir marka haline gelmiştir. Etkileriyle sadece Asya kıt'asını değil, tüm dünyayı olumsuz etkileyen 1997 Asya Ekonomik Krizini de gören marka, bu krizden minimum düzeyde hasar almıştır. 1938 yılında Güney Koreli Lee Byung-Chul tarafından kurulan şirket, günümüzde çeşitli şirketler grubundan oluşmaktadır. Marka değişik kategorilerde birçok teknoloji aleti üretmektedir. Bunlardan biri de cep telefonlarıdır. Özellikle 2010 yılında kendi markası altında çıkardığı "Bada" işletim sistemini cep telefonlarına uyarlamış ve ileride üretilecek birçok cep telefonuna da ilham kaynağı olmuştur. 2011 yılında yaptığı 148 milyar dolar toplam ciro rakamıyla da dünyanın en büyük elektronik firmaları arasına giren marka, cep telefonu satışında 2012 yılının ilk üç çeyreğinin yer aldığı verilerde ise diğer tüm markaları geçerek dünyada birinci sırada yer almıştır. Cep telefonu üretiminde bu derece gelişen markanın ürettiği modellerden biri de Samsung 5830 cep telefonlarıdır. Bu model günümüzde birçok insanın kullandığı ve uygun fiyatlarla online pazarda müşterilere sunulan modeller arasındadır.

Samsung 5830 Cep Telefonu Modeli ve Özellikleri

Samsung'un ürettiği modeller arasında yer alan 5830 model cep telefonları bugün birçok insanın kullandığı kişisel iletişim araçlarından biridir. Bu ürün cazip fiyatının yanı sıra birçok özelliği ile de dikkat çekmektedir. Markanın en önemli özellikleri ise; 5 Megapiksel kamera, 3.5 inç ekran boyutu, 320x480 piksel ekran çözünürlüğü, bluetooth ile ücretsiz veri aktarım özelliği, 150 mb dahili hafıza, video kayıt özelliği, 3G ile görüntülü konuşma özelliği ile dokunmatik ürünler arasında yer alan 5830 cep telefonları yaklaşık 113 gram ağırlığı ile oldukça hafif olmasının yanı sıra 2 yıl garanti süresiyle de telefon seçiminde oldukça mantıklı bir üründür.

Samsung 5830 Cep Telefonlarında Online Fırsatlar

Cep telefonu günümüzde her ailede en azından 1 veya 2 kişinin kullandığı iletişim aracıdır. Günümüzde yaşamımızın bir parçası haline gelen bu ürünlere talebin fazla olmasından dolayı da birçok marka ayrı model ve özelliklerde çok sayıda cep telefonunu dünya piyasasına sürmüştür. Bu modellerden biri de Samsung 5830 cep telefonlarıdır. Gerçek hayattaki birçok telefon mağazasının sattığı ürünler arasında yer alan Samsung 5830 cep telefonları, gerçek hayattaki mağazaların yanı sıra, dijital platformda da satışa sunulmaktadır. Günümüzde sürekli alışveriş yapılma oranının arttığı online mağazalar çeşitli nedenlerden dolayı fiyatları normal göre çok daha cazip miktarlardan müşterilerine sunmaktadır. Bu nedenlerden en önemlisi ise online mağazaların gerçek mağazalarda çalışan personel kadar elemana ihtiyaç duymaması ve bunun neticesinde de maddi olarak fazla bir giderinin olmamasıdır. Ayrıca sanal ortamda satış faaliyetine gören birçok mağazanın rakipleriyle sıkı bir rekabete girmesi ve bu rekabet doğrultusunda da fiyatların müşterilerin istediği miktara kadar düşmesidir. Samsung 5830 cep telefonlarını dijital ortamda satışa sunan ülkemizdeki en avantajlı online mağazalar ise; Darty, HızlıAl, Kliksa.com, Yeni Çarşım, Daybuyday'dir.

Beğeneceğiniz mağazalar
  • Darty
  • Kliksa.com
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları