Samsung 5253: En Ucuz Fiyatları ve Yepyeni Özellikleriyle Samsung Wave

Samsung 5253 Galeri

İletişimin günlük yaşamda önemli bir yer tuttuğu tartışılmaz bir gerçektir. Gerek iş çevrenizdeki üstleriniz ile gerekse de yakın arkadaşlarınız ile iletişiminizi her zaman güçlü tutmak bir çok kişi tarafından iyi karşılanmaktadır. Bu nedenle güçlü bir iletişim için kaliteli bir cep telefonu en iyisidir. Uzun pil ömrüne sahip bir cep telefonu satın alarak, sürekli çevrenizdeki kişilere bağlı kalabilirsiniz. Bunun yanı sıra yeni nesil cep telefonlarının birçoğunda sosyal medya desteği bulunmaktadır. Bunun anlamı ise gezdiğiniz yerleri, çektiğiniz fotoğrafları ve yaşadığınız ilginç deneyimleri kolayca Facebook, Twitter gibi sitelerdeki arkadaşlarınızla paylaşabileceksiniz. Tüm bunlara ulaşmak için tek yapmanız gereken online mağazalarda birbirinden cazip indirimler yer alan Samsung 5253 modelini satın almaktır. Birbirinden kaliteli özellikler ile donatılmış bu cep telefonunun hayranı olacaksınız.

En Uygun Cep Telefonu Fiyatları

İyi bir cep telefonuna sahip olmak online mağazalar sayesinde kolaylaşmıştır. Geçmiş yıllarda Samsung 5253 ayarında bir cep telefonuna sahip olmak için yüksek fiyatların ödenmesi gerekmekteydi. Ancak günümüzde bu durum köklü bir değişikliğe uğramıştır. Artık birbirinden kaliteli cep telefonlarını online mağazalar aracılığıyla çok uygun fiyatlara, kolay ödeme koşulları ile satın alabilirsiniz. Satın almayı düşündüğünüz model Samsung 5253 ise bu model için en uygun fiyatları Darty, Kliksa ve Gold Bilgisayar vermektedir. Basit tasarımları sayesinde bu sitelerde aradığınız ürünü kolaylıkla bulabilir ve sipariş sayfasına geçtikten sonra gereken detayları doldurmanızın ardından siparişinizi verebilir, ürününüzün size ulaştırılma sürecini bekleyebilirsiniz. Bu süreç bulunduğunuz yere bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Ancak önemli bir sorunun yaşanmadığı sürece en geç üç günde ürününüzü teslim alabilirsiniz.

Samsung 5253 Modelinin Teknik Analizi

Siyah, gri, pembe… Üç farklı renkte üretilen bu cep telefonunda kendinizi yansıtabileceğiniz bir modeli seçerek, farkınızı ortaya koyabilirsiniz. Yeni nesil özelliklerle donatılmış Wave serisinin amiral gemisi konumunda olan bu model sizi oldukça memnun edecek özelliklere sahiptir. Tasarımı, kamerası, hafızası, uygulamaları ve sizi memnun edecek seviyedeki pil ömrü ile farklı bir cep telefonu arıyorsanız doğru adrestesiniz demektir. Verdiğiniz fiyatı sonuna kadar hak edecek olan Samsung 5253’e kullandıkça hayran kalacaksınız. 3.2 inçlik TFT dokunmatik desteğine sahip olması bu modeli modern kılan detaylardan bir tanesidir. Ekranın çoklu dokunmatik desteğe sahip olması, piyasada sınırlı sayıdaki modelde bulunmasından dolayı, önemli bir özelliktir. Bu modelin kamerası ise 3.2 MP’dir ve maksimum 2048x1536 çözünürlüğünde fotoğraflar çekebilmektedir. Eğer fotoğraf düzenleme programları ile ilgili biriyseniz ve cep telefonunuzla çektiğiniz görüntülerde bozulma olmadan oynama yapmak istiyorsanız bu cep telefonu sizin için ideal seçim olacaktır. Samsung BADA işletim sisteminin yer aldığı bu modelin tüm özelliklerini kolayca kullanabileceksiniz. 16 GB’a kadar destek verilen harici hafızanın yanı sıra FM radyosunda yer alan kayıt özelliği sayesinde o an radyoda çalan şarkıyı kayıt edip dilediğiniz kadar dinleyebileceksiniz. Wi-fi özelliği sayesinde ise kablosuz bağlantının mümkün olduğu yerlerde dilediğiniz gibi internete girebilme özgürlüğe sahip olabileceksiniz.

Beğeneceğiniz mağazalar
  • Darty
  • Gold Bilgisayar
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları