Samsonite: Valiz ve Seyahat Çantaları Online Alışveriş

Samsonite: Valiz ve Seyahat Çantaları Online Alışveriş Galeri

Samsonite özellikle valiz konusunda uzmanlaşmış önemli bir markadır. Dünya çapında tanınan marka uzun yıllardır seyahat çantaları, bavul, valiz, seyahat aksesuarları, bayan çantaları, iş çantaları, cüzdan, çocuk ve okul çantaları, şemsiyeler üretmektedir. Samsonite özellikle seyahat çantaları ve iş, evrak çantaları konusunda uzmanlaşmış bir firmadır. Bu anlamda uluslararası üne sahip firma ülkemizde de oldukça tanınmakta ve tercih edilmektedir. Uluslararsı alanda çok tanınan ve kaliteli ürünler hazırlayan markanın ürünleri kalitesi karşılığında sıradan örneklerinden fiyatlıdır. Ancak parçaların oldukça dayanıklı olması, uzun yıllar kullanmaya elverişli yapısı, kendi alanında kullanışlı olması nedeniyle fiyatlarını karşılayan modellerdir.

Samsonite Bavul ve Seyahat Çantaları

Samsonite Bavul ve Seyahat Çantaları

Samsonite bavul ve seyahat çantaları kendi alanında diğer markalardan önde malzemelerdir. Hatta çoğu zaman bu alanda üretim yapan birçok marka Samsonite markası ürünlerinden esinlenmektedir. Marka ülkemizde Desa markasının şubelerinde satılmaktadır. Desa deri üretimi alanında önde gelen ve yurdumuzda olduğu kadar yurt dışında da tanınan ve beğenilen bir markadır. Deri giyim, aksesuar ve çanta ile seyahat malzemeleri üreten firma aynı zamanda Samsonite markasının ürünlerinin satış temsilciliğini de yapmaktadır. Ülkenin birçok yerinde, özellikle büyük şehirlerde satış şubeleri bulunan Desa markasına ait satış yerlerinde Samsonite markasının ürünlerine ait bavullar, valizler, seyahat çantaları ve birçok ürün satılmaktadır. Samsonite ürünlerini markanın resmi internet adresinden ulaşarak öğrenme ve markanın koleksiyonlarını inceleme imkanı bulunmaktadır. Samsonite markası 2012 sezonunda oldukça farklı modeller hazırlamıştır. Bavulların sağlam malzemeden yapılan dış kapları özellikle uzun seyahatlerde zarar görmesini önlerken, farklı renklerdeki modelelr klasik bavul ve seyahat çantalarından ayrılmaktadır. Malzemelerde kullanılan çeşitli işlemeler ve süslemeler modellerin sıradışı olmasını sağlamaktadır. Marka bu sezon krem, beyaz, siyah, gri, sarı gibi ana renklerin yanısıra birçok ara renkleri de kullanarak koleksiyona canlılık katmıştır. Yaratıcılık sınırlarını zorlayan farklı tasarımlarıyla marka adeta sanat eserleri tasarlamış ve tüketicilere sunmuştur.

Samsonite Markası Ürün Alışverişi ve Online Alışveriş

Marka, Desa şubelerinde satılmakla birlikte, günümüzde internet üzerinden hizmet veren online mağazalardan ürün alımı mümkündür. Markanın resmi internet adresinden uluslararası olarak ürün alışverişi yapılabileceği gibi markanın temsilcisi olan Desa markasının resmi online mağazasından da alışveriş yapmak mümkündür. Bunların dışında internet üzerinden satış hizmeti veren başka bazı mağazalardan ürün alımı da mümkündür. HızlıAl, 1v1y, HepsiBurada, Trendyol, Markafoni, Morhipo, Sahibinden gibi online dükkanlardan ürün alımı mümkündür. Müşteri memnuniyeti ön planda olana sanal mağazalarda uygun ödeme imkanlarıyla piyasanın altında ürün alışverişi yapmak olasıdır. Aynı zamanda taksitli ödeme imkanları da sunan mağazaların çoğu sıklıkla yaptıkları kampanyalarla ücretsiz kargo ve hediye ürün kampanyaları uygular. İade değişim sisteminin gelişmiş olduğu bu mağazalardan alınan ürünler teslim alındığında vakit kaybetmeden kontrol edilmeli ve üründe herhangi bir hasar veya eksiklik durumu varsa site yönetimi ile telefon ya da e-mail yoluyla temasa geçilerek ürün değişimi yapılmalıdır.

Beğeneceğiniz mağazalar
  • Desa
  • Morhipo
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları