Saç Düzleştirici Fiyatları: İndirimli Braun, Arçelik, Philips Ürünleri

Saç Düzleştirici Fiyatları: İndirimli Braun, Arçelik, Philips Ürünleri Galeri

Parlak ve dümdüz saçlar için kadınların ne denli çaba sarfettiklerini hemen herkes biliyor. Sürekli kuaföre gitmenin olanaksız olduğu durumlarda da, iş tabi ki başa düşüyor. İşte tam da bu ihtiyaca cevap vermek için, dünyanın en büyük elektronik eşya üreticileri birbirleriyle yarışırcasına ürünler tasarlıyor, geliştiriyor ve beğenimize sunuyorlar. Birçok kadın forumunda ve online alışveriş sitelerinin kullanıcı yorumları köşelerinde de kendilerine çokca yer bulan, belli başlı birkaç marka arasında Braun, Arçelik ve Philips; rekabetlerini, her geçen gün geliştirdikleri modellerle sürdürmeye devam ediyorlar.

Saç Düzleştirici Fiyatları, Markaları ve Özellikleri

Saç Düzleştirici Fiyatları, Markaları ve Özellikleri

Söz konusu saç düzleştirme olduğunda, ilk dikkat çeken ürünler Braun markasına ait oluyor genelde. Toplam beş modelden oluşan bir seriyle; her beğeniye, her ihtiyaca karşılık gelen bir ürün tasarlamışlar. %100 seramik plakalar sayesinde akıcı bir kayış sağlarken, patentli oynar plakalarıyla da saça zarar gelmesini önleyecek basıç dengesini ayarlayabilen Hair 3 modelini; 135 – 185 derece aralığındaki sıcaklıkla, sağlıklı bir şekilde kullanabiliyoruz. 2 metrelik kablo uzunluğuyla kullanım kolaylığı sağlayan ve yalnızca 40 saniye gibi bir sürede ısınabilen Hair 5 saç düzleştiricisini de 130 ila 200 derece arasında güvenle kullanabiliriz. Düzleştirici özelliğinin yanı sıra, bukle de yapabilen Hair 5 Multistyler sahip olduğu ekstra ince plakalarla dikkat çekerken, Hair 7 Premium modeli ise; Iontec yani aktif iyon püskürtücü teknolojisiyle hem statik elektriği yatıştırıp hem de nem dengesini korumak için tasarlanmış. Hair 7 Colour ise; renk koruması ve saten iyonları sayesinde, boyalı saçlardaki kuruma ve kırılmaların önüne geçiyor. Bir diğer popüler marka olan Arçelik ise; iyon teknolojili K-5127, 65 watt güce sahip K-5132 ve seramik plakalı Hs 8030 modelleriyle göz dolduruyor. Yaklaşık on ayrı modele sahip olan Philips de oldukça fazla alternatif sunan bir diğer marka. 30 saniye gibi kısa bir sürede ısınma sağlayan, 230 derece sıcaklığa kadar kullanılabilen, döner kablo sistemine sahip ve iki yıl garantili Salon Straight, HP8350, HP8361 ve hacimli bir görüntü yakalamak isteyenler için de HP8297 saç düzleştirici modelleri, dikkat çeken ürünlerinden sadece bir kaçı. Yine Beko, Arzum, Bosh, Babyliss, Remington gibi markaların ürünleri de iyi yorumlar alıp, kullanıcılarının beğenilerini toplamaya devam ediyorlar.

Saç Düzleştirici Fiyatlarının Uygun Olduğu Online Siteler

Saç Düzleştirici Fiyatlarının Uygun Olduğu Online Siteler

Bu ürünlere markaların kendi sitelerinden ulaşabileceğimiz gibi; Hızlı Al, Teknosa, Kliksa, Webden Al, Darty gibi pek çok online alışveriş sitesinden de sipariş verebiliriz. Üstelik çoklu ürün satan bu e-marketlerdeki ürünleri, daha önce kullanmış olan müşterilerin yaptıkları yorumlara göre de kıyaslayabilir, istediğimiz özelliklerdeki marka ve modellere indirimli fiyatlarla sahip olabiliriz. Taksitli ödeme şansı ve peşin ödemelerde ekstra indirimler yapılıyor olması da, bu firmalardan yapılacak alışverişleri cezbedici kılıyor. Tabi yerimizden bile kalkmadan, zahmetsizce bu ürünlere ulaşabiliyor olduğumuzu da göz ardı etmemek gerek.

Beğeneceğiniz mağazalar
  • Braun
  • Darty
  • Teknosa
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları