Rowenta Süpürge: Yedek Parçaları, Servisler ve Kullanıcı Yorumları

Rowenta Süpürge: Yedek Parçaları, Servisler ve Kullanıcı Yorumları Galeri

Rowenta, 1884 yılında kurulan alman firması. Ütü, tost, kahve ve su ısıtıcısı ile başlayan elektrikli ev aletleri serüveni ilk buharlı ütü ve ilk termostatlı ütü ile devam etti. 1974 yılında ise ilk elektrikli süpürgeyi üreten alman firması o yılda bu yana elektrikli ev aletleri konusunda en başarılı firmalardan biri olarak dikkat çekiyor. Özellikli ev hanımların büyük yardımcısı olan elektrikli ev aletleri içinde en güvenilir markalardan biri olarak görülmektedir.

İyisi Değil En İyisi...

İyisi Değil En İyisi...

Rowenta süpürgenin bir çok elektrikli modelleri vardır. Silence Force Extreme Cyclonic 900 W Elektrikli Rowenta süpürgesi ile toz torbasını yerine toz hanesi bulunmaktadır. Aynı zamanda hepa filtresi, toz haznesi ve haznesi bulunmaktadır. % 50 enerji tasarrufu sağlamaktadır. 900 w ile çalışmakta ve toz kapasitesi ise 2 litredir. Mini turbo fırça ve üçgen parça başlığı da ürün ile beraber size verilmektedir. AirForce Kablosuz Dikey Rowenta Süpürge ile de kablosuz olarak ürünü kullanma zevkini size sunmaktadır. Yaklaşık olarak 40 dakika boyunca ürünü kullanabilirsiniz. Ayrıca tasarımı ile dik konumda durabilmektedir. Delta air force süpürme ucu ile evin her köşesini temizleme imkanına sahipsiniz. RU-305 Plus 1900 Watt Su Filtreli Süpürge modeli ile ucuz ve uygun bir fiyata da bir Rowenta süpürge sahibi olabilirsiniz. Dünyanın en sessiz süpürgeleri de yine bu firma tarafından üretilmiştir. Elektrik ürünlerde çeşitli sebeplerden dolayı bozulma görülebilir. Bozulma sırasında işlerin yarım kalması bir yana bozulan parçanın tamiri ve hangi parçanın bozulduğu da yetkili servis harici kişi tarafından bilinmesi zor bir konudur. Yedek parça sıkıntısı yaşamamak istiyorsanız Rowenta ürünleri tam size göre. Öyle ki Türkiye'de en çok tutulan elektrikli ya da kablosuz süpürge markalarından biri olan Alman firmasının Türkiye'nin her yerinde servis noktası bulunmaktadır. Tamir, Bakım, Onarım görevi yapan her ustalar bu markayı sık gördükleri için yedek parçasını bulundurmaktadır. Ürünü ilk aldığınızda size 24 ay garanti verilmektedir.

Rowenta Teknik Servis Noktaları ve Online Alışveriş

Tefalservis.tr.gg sitesi üzerinden Antalya ilimize teknik servis imkanı sunmaktadır. İstanbul Anadolu Yakasında Pendik ilçesinde Kutup Servis, Maltepe ilçesinde Yavuz Elektronik, Kartal ilçesinde Türkay Elektronik, Kadıköy ilçesinde Tam elektronik, ovalı teknik, elsu elektrik sizlere hizmet vermektedir. Bunun yanında Ümraniye ve Beykoz ilçelerinde de Tam elektrik teknik servis görevi vermektedir. Phtools.net/groupesebmaps/maprowenta.html adlı siteyi ziyaret ederek size en yakın teknik servislere ulaşabilirsiniz. Bunun yanında garanti kapsamı koşulları içinde sitenin resmi sitesine rowenta.com.tr girerek öğrenebilirsiniz. serinteknik.net siteyi ziyaret edebilir ve yedek parça fiyatlarını öğrenebilir telefon ile bilgi alabilirsiniz. "Bir kere alalım en iyisini alalım" diyenlerin tercih ettiği marka olarak görülen Alman firması, kalitesinden ödün vermeyerek dünya çapında ne kadar değerli ve tutulan bir marka olduğunu göstermiştir. Ayrıca en cazip fiyatlar ile online olarak bu ürünlere Webdenal, Darty, 7 / 24 Tıkla, Teknosa ve HızlıAl adreslerinden ulaşabilirsiniz.

Beğeneceğiniz mağazalar
  • Darty
  • WebdenAl
  • Teknosa
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları