Rowenta Elektrik Süpürgesi: Toz Torbasız Model ve İndirimli Fiyatları!

Rowenta Elektrik Süpürgesi: Toz Torbasız Model ve İndirimli Fiyatları! Galeri

1884 Almanya kökenli olan Rowenta, tarihinde birçok buluşa imza atmıştır. 1920 yılında ilk olarak elektrikli ev aletleri üretimine başlayan Rowenta günümüzde uluslararası bir firma haline gelmiştir. Ülkemizde'de satış yapan Rowenta elektrik süpürgesi ile diğer markalar arasından sıyrılarak kendisini kanıtlamıştır.

Rowenta Elektrik Süpürgesi: Toz Tobasız Modeller

Rowenta elektrik süpürgesi toz torbasız modeller:
RO8123 Modeli: Yüksek temizlik halıdaki en küçük partikül halindeki tozları bile temizleyerek içerisine hapseder. Elektrik tüketim miktarı ise 2100 watt ve çekim gücü oldukça kuvvetlidir. Makinenin gürültü seviyesi ise oldukça düşüktür ve minimum sessizlikte çalışarak kullanıcıya rahatsızlık vermez. Elektrik süpürgesinin imalatında son teknoloji olan çoklu siklon kullanılmıştır. Teleskopik metal boru kullanılan bu modelde, kavrayış bakımından rahatlık ön planda tutulmuştur. Konforlu sap ve süpürme başlığı, en zor alanlarda, köşe kısımları ve dar kesimlerde hareket kabiliyetini olumlu yönde etkiler. Entegre mobilya fırçası sayesinde, mobilyalarda pratik temizlik imkanı sunmaktadır. Bu modelin 3 farklı renk seçeneği mevcuttur.

RO8154 Modeli: Bu modelin teknik özellikleri; 5 yıldız temzilik performansı ile halının en dibine işlemiş, kurumuş ve toz halindeki lekeleri üçlü vakum özelliği ile temizler. Çalışırken 2100 watt gibi bir enerji tüketmesine rağmen oldukça sessiz çalışmaktadır. Bu modelde siklonk teknoloji adı verilen çoklu siklon teknolojisi kullanılmıştır. Hepa 13 adı verilen bir filtreleme sistemi kullanılan bu modelde filtre sayesinde 0,3 mikrona kadar havada bulunan tozları arındırabilir. Hepa 13 filtreler temizlenebilir ya da kullan at filtre olarak tercih edilebilir. Bu modelde bulunan ek temizlik aparatları; dikdörtgen parke başlığı, döşeme başlığı ve entegre mobilya fırçası. Esnek hortum sayesinde ani hareketlerde rahat kullanım gözetilmiş ve kırılma, bükülme gibi oluşabilecek arızalarında önüne geçilmiştir.

RO8221 Modeli: Toz torbasız modeller içinde diğerlerine nazaran daha az elektrik tüketir ve %50'ye yakın tasarruf sağlar. Temizlik performansı bakımından diğer modellerden hiç bir farkı yoktur ve kusursuz bir temizleme performansı sunar. 68 dba gürültü seviyesi ile kendi alanında en sessiz modeli temsil etmektedir. Bu modelde de siklon teknolojisi kullanılmıştır. Teleskopik metal boru, konforlu sap ve süpürme başlığı sayesinde kullanımda kolaylık ve rahatlık ön plandadır. Temizlik aparatları; mini turbo fırçası, üçgen parke başlığı, teleskopik radyatör başlığı, döşeme başlığı, entegre mobilya fırçası bulunmaktadır. Esnek hortum özelliği ile dar alanlarda, mobilya ve koltuk köşelerinde hareket kabiliyeti ve rahatlık sağlar. Entegre mobilya fırçası ve dönme başlığı sayesinde maksimum verimlilikte temizlik olanağı sağlamaktadır.

Rowenta Elektrik Süpürgesi: İndirimli Fiyatlar

Rowenta elektrik süpürgesi toz torbasız modellerini büyük indirimler ile Arçelik'in websitesi, evimister, webdenal, 724tikla , evmanya adlı internet sitelerinden online olarak satın alınabilir. Kredi kartına taksit fırsatları ve ücretsiz kargo ile kapıda ödeme avantajları bulunmaktadır. Firma tarafından 2 yıl garantisi bulunan Rowenta elektrik süpürgelerinde ücretsiz servisi de bulunmaktadır.

Beğeneceğiniz mağazalar
  • Evmanya
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları