Römork Fiyatları: Damperli Traktör Alımında Banka Kredi Başvuruları

Römork Fiyatları Galeri

Ülkemizin verimli topraklara sahip olması ile tarım sektörü de paralel olarak gelişme göstermiştir. Birçok çeşitte tarım ürünleri ihraç edilmektedir. Zengin topraklar sayesinde hemen hemen her bölgemizde bu sektör farklı ürünler arasında gelişim göstermiştir. Özellikle köylerde toprakların işlenmesi insan gücünden çok, bazı tarım araçları sayesinde olmaktadır. Engebeli olmayan, daha düz bir yapıya sahip bölgelerimizde tarım araçları kullanılarak ürün ekimi ve biçimi yapılmaktadır. Bu tarım aletleri içinde römork da oldukça yaygın kullanılan bir araç olmuştur. Damperli römork çeşidi oldukça kullanımı yaygındır. Geçmişten bugüne birçok tarımsal alet gelmiş geçmiş ve gelişen teknoloji sayesinde artık modern dizaynlı, çok fonksiyonlu makineler üretilmiştir. Böylece hem zamandan tasarruf edilmiş hem de insan gücüne olan ihtiyaç azalmıştır. Bu tarım makinelerinden römork, motorlu taşıtların arkasına takılan yük taşımak için kullanılan motorsuz taşıttır. Birçok çeşidi bulunmakta ve farklı özelliklere sahiplerdir. Bu makinelerin cinsine göre taşıma kapasiteleri ayrı ayrı olup, ebatları farklılık göstermektedir. Römork fiyatları oldukça uygundur.

Römork Fiyatları ve Damperli Traktör Özellikleri

Römorkların yük taşıma kapasiteleri, ebat gibi özellikleri cinsine göre değişmektedir. Kasa şeklinde olan römorkların; darbeli mekanik fren sistemi, torsiyonlu bağımsız askılı dingili, sıcak daldırma galvanizli paslanmayan malzemesi, yükü bağlamak için yapılmış halkalar, titreşimi ve sallanmaları önleyen yapısı, ışıklandırma sistemi gibi özellikleri bulunmaktadır. Araba taşıma römorkları; paslanmaz tasarıma, yükleme işini kolaylaştıran paslanmaz çelik kasalara, darbeli mekanik fren ve el freni, araba teker sabitleyicisi ve bağlama halkalara, yedek tekeri takmak için yere ve ışık sistemine sahiptir. İş makinesi römorkları; torsiyonlu çift dingil, mekanik fren ve el freni, kaymalara dayaklıklı alt yapı, tek parçadan oluşan rampa, ağır çalışma koşullarına dayanıklı malzemeden üretilmiştir. Römorklar, 750 kg altı kapasitesinde ise trafikte tescil işlemi gerektirmemektedir. Fakat 750 kg üstü olanlarda tescil işlemi gerektirmekte ve plaka sahibi olmak zorunluluğu vardır. Hız sınırı ise normalin %10 eksiği altında uygulanmaktadır. Birbirinden farklı işlerde kullanılmak üzere üretilmiş olan römorklar çok uygun fiyatlarda satılmaktadır. Ayrıca bankalar da römork alımı için kredi uygulaması yapmaktadır. Böylelilikle zorlanmadan römork sahibi olunabilmektedir. Verimli topraklardan verimli ürünlerin hasatı için çok fonksiyonlu bu tarım aletlerini kullanılması her açıdan kolaylık ve avantaj sağlayacaktır. Römork fiyatları ve traktör fiyatları banka kredileriyle kolay ödenebilir hale gelmiştir.

Damperli Traktör Alımında Banka Kredi Başvuruları

İnternet üzerinden online banka kredisi başvurusu yaparak traktör satın alabilirsiniz. Garanti ve Teb Bankaları uygun geri ödeme fırsatlarıyla araç kredisi vermektedir. Ödemeler sırasında bütçenize uygun taksitler yapılmaktadır. Römork fiyatları yüksek olması nedeniyle bütçenizi sarsmayacak şekilde kredi başvurusu yaparak, bu araçları satın alabilirsiniz. Hızlı ve güvenilir şekilde internet üzerinden kredi için başvuru yapabilirsiniz. Faiz oranları oldukça düşüktür. Düşük faiz oranlarıyla dilediğiniz aracı satın alabilir taksitler halinde bankaya ödeme yapabilirsiniz. Online kredi fırsatlarından yararlanarak traktör sahibi olun. Taşıt kredisi maddi olarak sıkışmanızı da engellemektedir.

Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları