Roman Giyim: En Son Kadın Giyim Modellerinde İndirimli Fiyatlar

Roman Giyim: En Son Kadın Giyim Modellerinde İndirimli Fiyatlar Galeri

Giyim sektörü gün geçtikçe gelişmektedir. Her sezon, piyasalarda daha yeni markalar satılmaya başlamaktadır. Bu sektörde kadınlar için üretilen binlerce marka ve ürün vardır. Bu alanda bir sürü de kadın mağazası bulunmaktadır. Firmalar ürünlerinin satışı için de özellikle büyük alışveriş merkezlerinde kendi markalarının satışını yapan mağazalara ürünlerini verirler. Roman giyim de bu satış mağazalarından biridir. Firma, her sezon yeni tarz ve tasarımlarıyla kadınlara yenilikler sunar. Firmanın değişik tasarımlı modellerini İndirimli fiyatlarla almak da mümkündür.

Roman Markası veYeni Sezon Modelleri

Roman giyim firması Türkiye'deki köklü tekstil markalarından biridir. Firmanın geçmişi 1980 yılına dayanmaktadır. Firma, ilk mağazasını Nişantaşı Rumeli Caddesi'nde yine aynı isimle açmıştır. Kısa sürede kedi tasarladığı modelleri üretime geçiren markanın,daha sonra ikinci mağazası da açılmıştır. Büyük başarılar yakalayan firma 1990 yılında, gençlere yönelik modeller üretmeye başlamış ve Gipsy markasını çıkartmıştır. Gipsy markası gençlere yönelik tasarlandığı için fiyatları da daha ekonomik tutulmuştur. 2006 yılında perakendeciliğe geçen firmanın bugün, Türkiye'de kırk beş mağazası ve on bayisi bulunmaktadır. Marka sadece Türkiye ile sınırlı kalmamış yurt dışında da Amerika, Azerbeycan, Dubai, Hollanda, İngiltere, Kazakistan, Kıbrıs, Lübnan, Suriye, Rusya ve Ukrayna'da yirmi bir satış noktası oluşturarak müşterilerini ürünleriyle buluşturmuştur. Markanın uluslararası çalışmaları devam etmektedir. Mağazaların adresleri ve iletişim bilgilerine ulaşmak için firmanın kurumsal internet sayfasını ziyaret etmeniz yeterlidir. Firmanın internet sayfasından 2012 ilkbahar yaz koleksiyonu ve ürünlerini incelemeniz mümkündür. Yeni çıkan ürünleri yine buradan takip edebilirsiniz. Markanın en son ürünleri arasında elbiseler, etekler, pantolonlar, gömlekler, bluzlar yer almaktadır. Birbirinden şık ve tarz tulumlar da markanın gözde ürünleri arasındadır. Bluz ve tunikler arasında da renkli ve desenli modeller dikkat çekmektedir. Firmanın çıkarttığı en son ürünler arasında birbirinden şık abiyeleri de görmek mümkündür. Firmanın sınırlı sayıda da olsa organik ürün satışı da vardır. İlk organik koleksiyonunu da 2010 yılında tasarlamıştır. Ayrıca; Roman, kozmetik alanında da müşterilerini bir ilkle tanıştırmıştır. Yüzde yüz organik olan Avusturya markası VC Organic'i de Türkiye' de satışını gerçekleştirmeye başlamıştır.

Roman Kadın Giyim Modellerinde İndirimli Fiyatlar

Roman giyim ürünlerini mağazalarından alabileceğiniz gibi online indirimlerden yararlanarak da alabilirsiniz. Zidaya.com'da markanın birbirinden değişik ürünlerini bulmak mümkündür. Markanın ürünlerinden bluzlar, elbiseler, tişörtler, pantolonlar, trikoların satıldığı mağazada kredi kartlarına taksit imkânı da sunulmaktadır. Sanal mağazaya üye olduğunuzda da ürünler üzerinden belli oranda indirim sağlanmaktadır. Sanal mağazada markanın elbiselerine daha ağırlık verilmiştir. Online satış mağazasına markanın yeni ürünleri de eklenmektedir. Morhipo.com'da da firmanın ürünlerini görmeniz mümkündür. Sanal mağazanın belirli aralıklarla yer verdiği indirimli satış ürünleri arasında Roman giyim de da yer almaktadır. Ayrıca, firma en son çıkardığı yeni modelleri de kendi internet sayfası üzerinden de online olarak da satmaktadır. Mağazanın kendi internet sayfasında organik ürünlerin de satışı mevcuttur.

Beğeneceğiniz mağazalar
  • Roman
  • Morhipo
  • Zidaya
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları