Rolex Saat Fiyatları: Prestij Saat Modellerinde Online Alışveriş

Rolex Saat Fiyatları: Prestij Saat Modellerinde Online Alışveriş Galeri

Rolex markası 1905 yılında, ilk üretimini Londra'da yapan ve dünyanın saat merkezi olarak kabul edilen İsviçre patentli bir markadır. Rolex ilk üretimini İsviçre'den getirdiği parçalarla İngiltere'de yapmıştır. Bu şirketin önemli özelliklerinden biri şu ana kadar hiçbir hissesinin dünyada satışa sunulmamış olmasıdır. Bu marka zaman zaman isim değişikliğine de gitmiştir. Montres Rolex, Sa ve en sonunda da Rolex Sa ismini almıştır. Ayrıca markanın en önemli özelliklerinden biri de patronunun ölümüyle gelirlerini hayır kurumlarına devretmiş olmasıdır. Bu davranışından dolayı da hayır yapan insanlar tarafından sıkça tercih edilmektedir.

Rolex Saat Fiyatlarında Cazip Fırsatlar

Rolex Saat Fiyatlarında Cazip Fırsatlar

Rolex saat sektörüyle ilgilenen çoğu insanın bildiği gibi bu sektördeki en kaliteli markalardandır. Bu marka çıkardığı değişik ürün modelleriyle bünyesinde bulundurduğu ürün çeşitliliği sayısını bir hayli artırmıştır. Date, Milgauss, Explorer, Datejust, GMT Master, Submariner, Day-Date, Yacht-Master, Sea Dweller bu markanın ürettiği ürün modelleridir. Ürün çeşitliliğinin fazla olmasına paralel olarak, sunduğu cazip fiyatlarla da bu sektörde vazgeçilmezler arasında yerini almayı başarmıştır. Marka, ülkemizde resmi web sitesi aracılığıyla saat satışı yapmamaktadır. Ülkemizde bu ürünler dolaylı siteler tarafından satışa sunulmaktadır. Bu sitelerden güvenilir olanları ise Morhipo, Markafoni, Hizlisaat gibi online mağazalardır. Bu ürünler, online mağazalar aracılığıyla dışarıya göre çok daha uygun fiyatlardan alıcı bulmaktadır. Ayrıca online mağazalar müşterilerine sunduğu taksit imkanıyla da müşterilerinin güvenini kazanmıştır. Online mağazalar tarafından sunulan kampanyalar arasında müşterilerin en çok hoşuna gideni ise 1 saat alana 1 bedava kampanyasıdır. Yapılan bu kampanya esnasında bu ürünlerin satışında patlama olmaktadır. Ayrıca bu özelliklerin yanında sunulan kapıda ödeme özelliğiyle de müşterinin ürünü test ettikten sonra almasına imkan tanınmıştır. Tüm bu özellikleri müşterilerinin hizmetine sunan online mağazalar, tercih edilme oranlarını da üst düzeylere taşımaktadır. Bu tür kampanyaların günümüzde online ortamda sıklıkla olması insanları dijital ortama itmiştir.

Rolex Saat Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir

Rolex Saat Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir

Öncelikle seçilecek ürünün fiyatı kişilerin bütçesine uygun olmalıdır. Eğer kaliteli bir ürün aranıyorsa; en pahalısı nasıl olsa en kalitelisidir mantığı sizi zaman zaman yanlışa düşürebilmektedir. Çünkü bazen bu ürünler pahalı olsa dahi kalitesiz olmaktadır. Ülkemizde çoğu sektörde olduğu gibi bu ürünlerin de korsanı üretilmektedir. Bunun önüne geçmek için ise sokak satıcıları tercih edilmemeli, sertifikalı bir saat dükkanı seçilmelidir. Alınacak ürüne ait ayrıca bir sertifika olması gerekmektedir. Bu sertifika da satıcı dükkandan istenmelidir. Yine ürüne ait garanti belgesinin de satıcıdan istenmesi gerekmektedir. Ayrıca metal maddesine alerjisi olanların seramik ürünlere yönelmesi kişinin sağlığı bakımından çok önemlidir. Metale alerjisi olmayanların ise paslanmaz çelik sanayisindeki ürünleri tercih etmeleri gerekmektedir. Bunların fiyatları deriden yapılan ürünlerin fiyatlarına göre biraz pahalıdır. Alınacak ürünün kordonu, bileği rahatsız etmemesi de gerekmektedir. Bunun için ürün alınmadan önce test edilmelidir. Üründe yer alan özelliklerin de çalışıp çalışmadığı kontrol edilmeli ve ürün öyle alınmalıdır.

Beğeneceğiniz mağazalar
  • Markafoni.com
  • Rolex
  • Morhipo
  • Deriden
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları