Rodi

Rodi Galeri

Rodi, 1978 yılında Çetin, Fettan, Fatih, Fetin Kazancı kardeşler tarafından İzmir'de atölyecilikle sektöre adım atan bir marka. Türkiye'de kot kumaşının kullanan ilk firmalardan biri olan Rodi, 1986 yılında İzmir'ed ilk entegre tesislerini kurar. Bundan sonra mağazacılığa adım atan marka, İzmir'de açtığı ilk mağazasının ardından yavaş yavaş tüm Türkiye'ye yayılır. 1986 yılında markalaşma sürecine giren firma, Rodi ismini bu yıllarda alır. 1996 yılında merkezini İstanbul'a taşıyan, birçok başarılarla dolu marka hikayesine başlar.


Yeni Sezon Rodi Koleksiyonları

Yeni Sezon Rodi Koleksiyonları

2006'da yenilenen Rodi, yeni bir vizyonla daha da global bir marka olmak adına birçok değişiklik yapar. Öncelikle, Rodi ismi RodiMood olarak değiştirilir. Bundan sonra, yalnızca bir kot markası olmakla kalmayan Rodi, yıldan yıla ürün yelpazesini genişleterek sıkça tercih edilen bir marka haline gelir. Kendi çizgisinden çıkmadan, modaya uygun ve uygun fiyatta ürünler üreten RodiMood, özellikle gençler tarafından oldukça tutulan koleksiyonlara imza atıyor. Kadın ve erkekler için birbirinedn özgün tasarımlarla birçok ürün çeşidini bir arada sunan Rodi'de günün her saati için uygun bir kombin yapmanız mümkün. Gündüzden geceye, yemeklerden partilere kadar hayatın her alanında giyebileceğiniz ürünleri ile Rodi mağazaları sizleri bekliyor. Her tarza hitap eden kot pantolonlar tasarlayan, Türkiye'nin en köklü jean markalarından biri olan Rodi, her sezon yenilediği koleksiyonları ile moda severlerin karşısına çıkıyor. Klasikleşmiş modellerinin yanına eklediği yeni sezon ürünleri her koleksiyonun ilgi çeken Rodi, ürün kalitesiyle de sektördeki 30 yıllık tecrübesinin hakkını veriyor. Türkiye'de jean üretiminde seçkin markalardan birisi olarak kabul edilen RodiMood, modası geçmek bilmeyen klasik kot modellerini her sezon yeni trend kesimlere ve renklere uygulayarak yepyeni tasarımlarla sizlerin karşısına çıkıyor.


Rodi Online Alışverişte

Rodi Online Alışverişte

Ekonomik fiyat aralığı ile dikkat çeken Rodi, günlük hayatta kullanılan rahat kıyafetlerin satıldığı konsept mağazaları ile her kesimden müşteriye hitap ediyor. Türkiye'de, 120'si kendi mağazası, 33'ü franchise olmak üzere toplamda 153 mağaza ile 60 bin metrekarede hizmet veren RodiMood, kolay ulaşılabilirliği ile de beğeni toplamaktadır. Türkiye'nin hemen her şehrinde küçüklü büyüklü birçok satış noktası olan RodiMood mağazalarının adreslerine buradan ulaşabilirsiniz.

Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları