Rodi Mood: Yeni Sezon Mağaza Ürünleri Kampanyalı Online Fiyatlarla

Rodi Mood Galeri

Rodi Mood 1978 yılında kurulan ve köklü bir geçmişi bulunan bir firmadır. İlk olarak İzmir'de kurulan marka daha sonra genişleme imkanı bulmuştur. İlk olarak ismi Rodi olarak konulmuştur. Ürün yelpazesini genişleten ve geniş kitlelerin ihtiyacını karşılayan Rodi mağazası artık büyüme hediyesi olarak ismine Mood eklemiştir. Türkiye'de ilgiyle takip edilen ve şık tasarımları bulunan markanın çok müşterisi bulunmaktadır. 1986 yılından sonra mağazalar zincirini kurmaya başlayan firma markalaşma sürecine girmeye başlar. Farklı ürün yelpazesi bulunan marka küçükten büyüğe herkesin beğenisini kazanmıştır. Hem yenilikçi hem de ekonomik ürünler tasarlayan firma moda dünyasına adını altın harflerle yazdırmayı başarmıştır. Jean ürünleriyle başlayan üretim daha sonra diğer giyim ürünlerin üretimiyle devam etmiştir. Piyasaya girdiği günden itibaren ilgiyle takip edilen marka gitgide büyüyerek dünyaca ünlü bir firma olmuştur. Giderek piyasayı ele geçiren marka birçok şehirde yeni mağazalar açmıştır. Yeni reklam filmiyle de gönüllere taht kurmuştur.

Hollywood'dan Değil Rodi Mood'dan

Kaliteli ve kullanışlı ürünler üreten firma içinde bulunduğu durumu kendinden emin ve güvenilir olmaya borçludur. Farklı zevklere hitap eden marka yeni sezon ürünleriyle şık tasarımlarını müşterilerine sunuyor. Ünlü tasarımcılarla çalışan Rodi Mood denim kumaş ürünleriyle ürettiği modellerle sevenlerinin karşısına çıkıyor. Tüketicilerin ihtiyaçlarını önemseyerek onların zevkine hitap eden ürünler üreten firma bu nedenle en çok tercih edilenler arasında. Yeni sezon ürünlerine bakılacak olursa bayan bermuda çeşitleri, desenli, sade pantolon, tayt modelleri, erkek gömlek pantolon modelleri bulunmakta. Hem kalitesi hem de fiyatlarıyla baş döndüren marka ürünlerinde yüksek oranda indirimler uygulamakta. Uzun yıllar giyilebilen markanın ürünleri yıllarca yıkamaya rağmen hala ilk günkü rengini ve kalitesini korur. Özellikle kot modelleri yıllarca sapasağlam kalır ve kalitesinden ödün vermez. Rodi Mood çocukları da unutmadı. Yeni sezon çocuk kıyafetlerinde çok tatlı modeller bulunmakta. Rengarenk kazaklar, pantolonlar çocuklar için özel tasarlanmıştır. Çeşitlerinin fazlalığı daha çok müşteri çekmekte ve markaya daha çok rağbet olmaktadır. Her bedene uygun ve zevke hitap eden marka giyim sektöründe en iyi olma yolunda ilerlemeye devam etmekte. Markanın yeni sezon ve tüm ürünlerini online alışveriş sitelerinde kolayca bulabilir, zevkinize ve bedeninize uygun olanı uygun fiyatlara satın alabilirsiniz. Kadın, erkek ve çocuklar için birbirinden şık tasarımlar hazırlayan marka uygun fiyatlarla müşterilerine en iyi hizmeti sağlamakta.

Rodi Mood Ürünlerinde Online İndirim Fırsatları

Kalite ve şıklığı kendi deneyimleriyle bütünleştiren markanın yeni sezon ürünleri online satış mağazalarında sizleri beklemekte. Çok cazip fiyatlarla cebinizi yakmadan kolay ve güvenli alışverişi evinize kadar getirmekte. Dünyaca ünlü bu markanın ürünlerini zorluk çekmeden markafoni, trendyol, limango, morhipo gibi online alışveriş sitelerinden bulabilirsiniz. Evinize kadar teslim kolaylığı ile ürün iadelerinde kolaylık sağlanmıştır. Markanın her sezon olduğu gibi bu sezonda iddialı ürünlerine bakmadan alışveriş yapmayın. Birbirinden özel tasarımlar online satış sitelerinde olağanüstü indirimlerle bir tıkla kapınıza kadar gelebilir. İster peşin ister taksitli ödeme kolaylığı ile alışverişin keyfini çıkaracaksınız.

Beğeneceğiniz mağazalar
  • Markafoni.com
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları