Roberto Cavalli: Cezbedici Parfümler İndirimlerle Online Alışverişte!

Roberto Cavalli Parfüm Galeri

Modaya yön veren isimler günümüzde neredeyse film yıldızları ve pop şarkıcıları kadar geniş birer hayran kitlesine sahiptirler. Her sezon nelerin giyilip nelerin giyilmeyeceğine, hangi aksesuarların kullanılacağına karar veren ünlü modacı ve tasarımcılar hazırladıkları koleksiyonlarla büyük ve kazançlı bir sektörün kontrolünü ellerinde tutarlar. Roberto Cavalli de adını moda tarihine altın harflerle yazdırmış bu çok yetenekli tasarımcılardan biri olarak her yeni koleksiyonuyla kitleleri peşinden sürüklemektedir.

Sınırları Aşan Modacı Roberto Cavalli

Sınırları Aşan Modacı Roberto Cavalli

1940 yılında doğan bu deneyimli modacı sanatçı kökenleri olan bir aileden gelmektedir. Doğal bir yetenek olarak miras aldığı estetik duygusunu ilk olarak tekstil desenleri tasarımında kullanmıştır. Bu girişim genç yaşında önemli başarılar elde etmesini sağlamış ve tasarladığı desenler önemli giyim firmaları tarafından kullanılmıştır.Sanat okulundan mezun olmasının ardından moda dünyasında ilerlemek için Paris'e gelen İtalyan modacı burada Pierre Cardin ve Hermés gibi çok önemli Fransız markalarıyla çalışma imkanı bulmuştur. 1970 yılında tamamen kendine ait ilk koleksiyonunu yine Paris'te sergileyen ve büyük başarı yakalayan Roberto Cavalli bunun ardından çalışmalarına vatanında devam etmek üzere İtalya'ya dönmüştür. Yenilikçi tarzını İtalya'nın en lüks alışveriş noktalarına taşımayı başaran tasarımcı kendi ürünlerinin satıldığı ilk mağazasını da Saint Tropez'de açmıştır. 1980 yılında asistanıyla evlendikten sonra bir süre moda dünyasından uzak kalmış ve o güne kadar edindiği çeşitli yatırımlarını yönetmekle yetinmiştir. Ancak 90'ların başında içindeki moda tutkusuna karşı koyamayarak yeni koleksiyonunu podyuma çıkarmış ve Milano'da büyük bir başarıya imza atmıştır. Taşlanmış jean kumaşları ilk kez kullanan modacı olan Roberto Cavalli bunun ardından Karayipler, Saint Barth ve Venedik'te yeni mağazalar açmıştır. Özgün tarzı pek çok kişinin dikkatini çekmiş, farklı desen ve kumaşları özgür ve cesur bir biçimde bir araya getirdiği kolaj şeklinde tasarımları büyük ilgi görmüştür. Modern kadının 90'lı yıllardaki yeni tarzının oluşmasına büyük katkısı olan Cavalli günümüzde kadın, erkek ve çocuk giyiminin yanı sıra parfüm ve aksesuar koleksiyonlarıyla da özgün şıklığın ve lüks yaşamın bir simgesi haline gelmiştir. Tasarımlarından da kolaylıkla anlaşılabileceği gibi çiçeklere, hayvanlara ve doğaya aşık bir insan olan tasarımcı günümüzde Floransa'da doğayla iç içe bir ortamda yaşamaktadır ve dünya çapında elliden fazla ülkede bulunan mağazaları için yeni tasarımlar üretmektedir.

Lüks Parfümlerde Online İndirimler

Giysiler modanın en önemli parçası oluştursa da parfümler de artık birer kişisel bakım ürününden çok trend göstergesi haline gelmişlerdir. Ünlü modacıların ve moda evlerinin ürettiği birbirinde güzel parfümler kokularıyla olduğu kadar şişelerinin muhteşem tasarımlarıyla da beğenilmektedirler. Roberto Cavalli de yaratıcılığını giyimle sınırlamamış ve bugüne kadar son derece popüler pek çok parfüm piyasaya sürmüştür. Pek çok lüks parfüm gibi bu ürünler de mağazalarda oldukça yüksek fiyatlarla satılmaktadırlar. Bir Roberto Cavalli parfümüne sahip olmak ama o kadar büyük paralar ödemek istemeyenler ise indirimli alışveriş için online mağazaları tercih edebilirler. Balerin Kozmetik ve Mizu gibi sanal parfümerilerde bu tür lüks ürünleri son derece uygun fiyatlarla ve adrese teslim kolaylığıyla bulmak mümkündür.

Beğeneceğiniz mağazalar
  • Balerin Kozmetik
  • Mizu
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları