Ritz Carlton İstanbul: Online Yer Rezervasyonu ve Gecelik Fiyatlar

İstanbul ziyaretlerinde tercih edilebilecek otellerin başında Ritz Carlton İstanbul gelmektedir. Galeri

Ritz Carlton, başta Amerika Birleşik Devletleri olmak üzere, birçok ülkede konaklama tesisleri bulunan çok önemli bir firmadır. Uluslararası alanda, konaklama hizmetleri, müşteri memnuniyeti, servis kalitesi ile marka olan firma otelcilik alanında ilk akla gelen seçkin isimlerden biridir. Günümüzde 50'nin üzerinde ülkede, 2500'ün üzerinde otelleri olan markanın ülkemizde de seçkin tesisleri bulunmaktadır. Bu şubelerin en önemlisi İstanbul'da bulunmaktadır. Ritz Carlton İstanbul, kaliteli sunumu ve lüks konaklama hizmetleriyle dünyanın en beğenilen otellerinden biridir.

Ritz Carlton İstanbul Oteli, Merak Edilen Bilgiler

İstanbul, tarihi ve mimari özellikleri, farklı kültürleri bir arada barındıran yapısıyla çok merak uyandıran bir kenttir. Bu nedenle yerli ve yabancı turistlerin en fazla ziyaret ettiği kentlerden biridir. Öte yandan, kent önemli bir ticaret ve iş merkezidir. Çok sayıda iş adamı ve iş kadını şehri ziyaret ederek konuk sayısını artırmaktadır. Şehirde otel, hotel, butik otel ve pansiyon kategorisinde birçok konaklama tesisi bulunmaktadır. Konaklama tesisleri, birçok kalite ve standartta olup, en beğenilenlerin başında Ritz Carlton İstanbul Oteli gelmektedir. Dünya markası olan Ritz Carlton'un kentte bulunan şubesi kaliteli hizmeti ve müşterisine sunduğu konaklama kalitesiyle en beğenilen tesisler arasında bulunmaktadır. Otel İstanbul'un en merkezi noktalarından olan Taksim Bölgesinde bulunmaktadır. Taksim şehrin kalbi gibi olup, tarihi ve turistik bölgelere çok yakın, aynı zamanda çok önemli bir ticaret ve iş merkezidir. Otel, çeşitli boyutlarda olmak üzere toplamda 244 odaya sahiptir. Odalarda konukların ihtiyacı olan her ürün ve dekorasyon düşünülmüştür. İç dekorasyon rahat konaklamanın sağlanması amacıyla sıcak ve rahat bir ortam şeklinde tasarlanmıştır. Aynı zamanda kaliteli ürünler kullanılmış olup, tesiste teknolojik donanımlar da modern şekilde dizayn edilmiştir. Otel yeme içme ve eğlence konusunda da geniş imkanlara sahiptir Türk ve Dünya Mutfaklarından lezzetli menüler restoranlarda yenebilir. Özellikle Çintemani Restoran, sadece otelde konaklama yapanların değil birçok İstanbullu'nun sevdiği bir mekandır.

Rezervasyon, Konaklama ve Danışma Bilgileri

Ritz Carlton İstanbul, iş yaşamı için uygun imkanlar sunmaktadır. Tesiste, toplantı ve seminerlerin yapılması için müsait toplantı salonları bulunmaktadır. Konukların rahat etmesi için son teknoloji donanımı olan salonlarda seminer gibi uzun süreli etkinlikler de rahatlıkla yapılabilir. Otelin balo salonu da kalabalık sayıda konuklarla yapılacak düğün, nişan, sünnet,mezuniyet gibi etkinliklerin rahatlıkla yapılabileceği bir salon olarak beğenilmektedir. Ritz Carlton, şehrin en merkezi noktalarından birinde konumlanması, deneyimli personeli ve kaliteli konaklama hizmetleriyle şehre yapılacak ziyaretlerde tercih edilecek isimlerden biridir. Otelin internet sitesinden online rezervasyon yapılması mümkündür. Erken rezervasyon yapılması durumunda ise, çeşitli indirimler uygulanmaktadır. İstanbul seyahatleri ve konaklama tesisleri konusunda tatil programı yapmadan önce turizm acentelerinden bilgi, danışmanlık hizmeti yapılması mümkündür. İnternet üzerinden hizmet veren, Otel.com, Gezinomi, Gezisitesi,com ve Bavul.com gibi adreslerden hizmet almak ve bu siteler üzerinden rezervasyon işlemi yapmak mümkündür.

Beğeneceğiniz mağazalar
  • Gezisitesi
  • Gezinomi
  • Bavul.com
  • Otel.com
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları