Rent A Car Antalya: Antalya için Online Araba Kiralama Fırsatları

Rent a car Antalya Galeri

Antalya, Türkiye'nin turizm cenneti olan ilimiz. Bu şehre dünyanın neredeyse her yerinden turistler gelir. 2011 yılında gelen yabancı turist sayısı 11,3 milyon olarak gerçekleşti. 2012 yılının ilk sekiz ayında ise bu güzel ilimize 7,3 milyon turist geldi. Şehre gelen yerli turist sayısı ise hiç azımsanacak noktada değil. Ülkemizdeki tatil anlayışının daha fazla tatil yörelerinde dinlenmeye doğru kayması ve ekonomik olarak daha ulaşılabilir hale gelmesi ile yerli turist sayısı da ciddi miktarda arttı. Sadece Antalya şehir merkezi değil, ilçeleri de birer yıldız turizm cenneti haline geldiler. Antalya merkezi hariç olmak üzere ilin toplam ondört ilçesi mevcut. Bunların içinde Alanya, Kemer, Kaş, Manavgat turizm ile daha popüler olan ilçeleri.

Rent A Car Antalya'da Sizi Rahatlatır

Antalya'ya tatil için gitmeye karar verdiğinizde size uygun bir konaklama tesisi mutlaka vardır. Çünkü bu bölge küçük pansiyonlardan beş yıldızlı ultra lüks tatil köyü ve otellere kadar her türlü seçeneği bulabileceğiniz bir tatil yöresidir. Öncelikli olarak hangi ilçesi veya bölgesinde kalacağınıza karar vermeniz gerekir. Eğer sahili kum olan bir bölgeye gitmek istiyorsanız bunun için özellikle seçim yapmalısınız. Ya da yüzmek için denize fazla girmeyip daha çok havuzda vakit geçirmek istiyorsanız havuz sayısı daha çok ve geniş havuzlara sahip bir oteli ya da tatil köyünü tercih edebilirsiniz. Tatilde konaklayacağınız yeri belirleyince oraya varmak ve orada gezmek de önemli olacaktır. Antalya'da gezilip görülecek onlarca yer var. Konakladığınız mekandan çıkıp çevreyi gezmek istediğinizde bir araca ihtiyaç duymanız kaçınılmazdır. Bunun için de dünyanın birçok yerinde olduğu gibi bir rent a car (Araç kiralama) firmasına ihtiyacınız olacak. Rent a car Antalya ilinde gerçekten gelişmiş bir sistemdir.

Online Araba Kiralama Fırsatlarından Yararlanın

Neredeyse yılın her mevsimi misafir ağırlayan Antalya gibi bir şehirde araç kiralamanız her mevsim ve sezonda çok kolay olmayabilir. Normal sezonlarda sorun yaşamadan araç bulabilirsiniz. Ancak, eğer bölgeye olan talebin yüksek olduğu bir sezonda araç kiralamak isterseniz kiralayacak araç bulmakta zorlanabilirsiniz. Bulsanız da kiralamak istediğiniz araç için ödeyeceğiniz günlük veya haftalık kiralama bedeli normal sezona göre çok daha yüksek olabilir. Düşük bir sezonda ödeyeceğiniz paranın çok daha üzerinde olan bir bedeli ödemek istemezsiniz. Ayrıca normal sezonda da online olarak çok özel kampanyalar sunulmaktadır. Bu nedenle Rent a car Antalya olarak hizmet veren online firmalardan da araba kiralama fırsatları ile ilgili araştırma yapabilirsiniz. Bu firmaların sitelerinde ciddi indirim kampanyalarını yakalama şansınız olacaktır. Tripsta, Cepyol ve Bravofly gibi firmaların online sitelerinden istediğiniz araçlar için gün veya haftalara göre fiyatları araştırabilirsiniz. Buralarda sunulan kampanyalı fiyatlar bütçeniz açısından rahatlatıcı olabilir. Ayrıca normal olarak bulamayacağınız bu kadar çok alternatifi online siteleri gezerek bulabilirsiniz. Bu sayede gezeceğiniz yerleri rahat rahat dolaşıp tatiliniz daha keyifli hale gelirken aynı zamanda da daha az para ödemiş olursunuz.

Beğeneceğiniz mağazalar
  • Bravofly
  • Tripsta
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları