Renault Megane Hb: Anahtar Teslim Uygun Kredili Ödeme Seçenekleri

Son Çıkan Renault Megane Hb Galeri

Fransa’da üretilmeye başlayan ve 1955 yılında faaliyete geçen Renault Megane markası, compact class sınıfında, aile otomobili konsepti olarak piyasaya sunulmuştur. Coupe-cabriolet tarzını ve hatchback, sedan tasarımının üç ve beş kapılı dizaynından meydana gelen otomobil, dünya çapında en çok tercih edilen araçtır. İdeal otomobilin izlerini taşıyan model, birçok seriye ev sahipliği yapmış ve her bir modelinde ayrı görünüş ve teknik kullanmıştır. Station wagon gövde şekli ile dikkat çeken araç, 1997 yılından itibaren ülkemizde de üretilmeye başlanmış ve kullanım alanı bu sayede yaygınlaşmıştır. Bursa’da imalatı gerçekleşen otomobil, Patrick le Quement adlı tasarımcının dizaynı ile şekil almaktadır. Sürekli makyajlanıp yeni biçimler verilen araç, ileri teknolojinin teknikleri ile donatılmaktadır. Kullanım kolaylığı ve konforu sunan araç, yeni versiyonlar ile karşınıza çıkmaktadır. Çıkan serileri ile herkesi kendine hayran bırakan otomobil, Renault Megane Hb modeli ile de farkını ortaya koymuştur. Avrupa’nın ilk direk enjeksiyonlu motor sistemine sahip olan seri, görünüşü ile de göz kamaştırıyor. Hem rahatlığı hem de lüksü aynı anda kullanıcısına yaşatan araç, gittiği her yerde farkını ortaya koyuyor. İnsanın otomobile değil, otomobilin insana uyum göstermesi felsefesi ile hareket eden firma, bu modeli piyasaya sunarak amacını gerçekleştirmiştir. Bu modelin en ilgi çeken yanı çevreye duyarlı bir sistemden oluşması ve ekonomik yakıt imkanı ile bütçenizi korumasıdır.

Renault Megane Hb Modelinin Özellikleri

Renault Megane Hb, konfor, yüksek performans, dinamizm gibi birçok faktörü bünyesinde taşımakta ve sürüş keyfi ile yolculuğunuzu eğlenceli bir hale dönüştürmektedir. Estetik bir duruş sergileyen model, güç kapasitesi ile diğer rakiplerini arkada bırakmaktadır. Dayanıklılığı ile de çok ilgi gören bu otomobil, baştan çıkarıcı iç ve dış dizayna sahiptir. Virajlarda profesyonel bir performans gösteren araç, üstün yol tutuş özelliği ile de kendini belli etmektedir. Benzinli ve dizel motor seçenekleri ile hizmet veren otomobil, yeni çıkan modelleri ile de göz kamaştırıyor. Kontrolü tamamen sizin denetiminize sunarak, olumsuz hava koşulları ve yollara direnç gösteriyor. %11 oranında geri dönüşümlü plastik maddesi ile üretimi gerçekleşen yeni seriler, tam bir çevre dostu misyonu ile hareket etmektedirler. Çift bölmeli elektronik klima, ergonomik alttan ısıtmalı ve soğutmalı koltuklar, estetik gösterge tablosu, entegre navigasyon sistemi, kart sistemi ve pratik anahtar ile bu otomobil zenginleştirilmiştir. Güvenliği hat safhada yaşatan bu model, virajda savrulma kontrolü, park yardım sistemi, hız sabitleyicisi, yörünge kontrolü, sürücü ve yolcu hava yastığı, üstün nitelikte fren sistemi, Bi-Xenon far özelliği gibi teknolojilere sahip olup, güvenli bir yolculuğu garantiliyor. Daha fazla aydınlatma sağlamak adına dizayn edilen açılan tavan donanımı, arabaya ayrı bir hava katmaktadır. Kişileştirme menüsü, yağmur sensörü, kararan dikiz ayna, 368 litrelik bagaj kapasitesi de bu otomobili vazgeçilmez kılmaktadır. Hırsızlık ya da tehlike durumunda, anında sinyalle sizleri uyaran alarm sistemi de aracınızı kontrol altına almaktadır.

Online Satış Noktalarında Bütçenize Uygun Ödeme Koşulları

Renault Megane Hb modeline, oturduğunuz yerden sahip olmak isterseniz eğer, online hizmeti size aracı olabilir. Yapmanız gereken bu firmanın resmi sitesinden bu modelin siparişini verebilirsiniz. Uygun kredi ve taksit fırsatı ile hayalinizdeki arabaya ulaşabilir, bütçenizi zorlamadan satın alabilirsiniz. Güvenli ve kaliteli hizmet sunan siteler, araç hakkında detaylı bilgiyi, fiyat listesini öğrenmenize de aracı olmaktadır. Kampanya ve indirim seçenekleri ile kapınıza anahtar teslim edilmektedir. Online satış noktalarından, alışveriş keyfini kaçırmayınız.

Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları