Remetta: Remetta Online Mağaza Çeyiz Ürünlerinde Eşsiz Kampanyalar

Remetta kaliteli ürünleriyle hanımlara hizmet sunmaktadır. Galeri

Remetta, 1981 yılında kurulmuş, Sönmez Züccaciye A.Ş bünyesinde ticari hayatına başlamış önemli bir yerli markamızdır. Firma mutfak ürünleri tasarımları yapar ve piyasaya sürer. Markanın, İstanbul ve Edirne'de oldukça geniş alanlara yayılmış mağazaları bulunmaktadır. Ayrıca, birçok züccaciye mağazası ile alışveriş merkezinde markanın ürünleri sergilenmektedir. Köklü bir firma olan Remetta, uygun fiyatlarıyla ve dayanıklı malzemeden imal edilen ürünleriyle hanımların beğenisini kazanmıştır.

Remetta Markası, Ürün Çeşitleri ve Koleksiyonlar

Remetta Markası, vizyonu, misyonu ve ilkesi olan, bunların dışında çıkmayan bir firmadır. Üretim kalitesinden ödün vermemek, sadece yurt içinde değil, uluslararası alanda tanınan bir marka olmak, dayanıklı ve kaliteli mal denince akla ilk gelen markalardan biri olmak bunlardan bazılarıdır. Öte yandan, klasik çizgisini korumakla birlikte, yeniliklere açık olmak, geniş ürün yelpazesi hazırlamak, müşteri memnuniyetini daima ön planda tutmak bunlardan bazılarıdır. Marka ürün yelpazesi oldukça geniştir. Porselen tencere ve tava setleri, elektrikli küçük ev aletleri, ütü masası modelleri, peçetelik ve tuzluk ile biberlik gibi sofra aksesuarları, emaye ve teflon tencere modelleri, tepsi, bıçak setleri, cezveler, çelik çaydanlık, düdüklü tencere modelleri, cam mutfak ürünleri, kaşık, çatal ve bıçak setleri, çay servisi setleri bunlardan bazılarıdır. Firma merkezi Bağcılar İstanbul'da bulunmaktadır. Öte yandan birçok büyük ilde firmanın satış bayiilikleri bulunmaktadır. Daima göz alıcı ve dayanıklı ürün çizgisi olan firmanın ulusal veya uluslararası alanda garanti belgeleri ve kalite ürünleri bulunmaktadır. Üretimler uzun yıllar kullanıma dayanıklı olduğundan çeyiz alışverişlerinde rahatlıkla tercih edilebilir.

Ürün Alımı Bilgileri ve Online Alışveriş Seçenekleri

Remetta, ülkemizde çok sevilen ve hanımlar tarafından tercih edilen bir markadır. Firmanın mutfak ürünlerine yönelik ürün yelpazesi, günlük yaşamda veya özel günlerde rahatlıkla kullanılabilir. Bu nedenle, evlilik hazırlığı yapan bayanların çeyiz alışverişi için tercih edebileceği markaların başında gelmektedir. Kaldı ki, marka, özel çeyiz kampanyaları da düzenlemektedir. Bu sayede, ürünler çok daha uygun rakamlara alınabilir. Firma bu özel kampanya yanında, diğer müşteriler için de zaman zaman özel indirimler ve kampanyalar hazırlamaktadır. Ürünler genel piyasa rakamlarına göre, birçok markaya oranla oldukça uygun rakamlıdır. Öte yandan, indirim sezonlarıyla fiyatlar çok daha cazip hale gelmektedir. Remetta Markası'na internet sitesi üzerinden ulaşmak da mümkündür. Web sitesinden firma hakkında bilgiler edinebilir, ürün çeşitleri ve model kataloglarını inceleyebiliriz. İnternet üzeriinden hizmet sunan online mağazalardan da marka ürünleri alınabilir. Sanal alışveriş siteleri piyasa rakamlarının çok altında fiyatlara ürün alım imkanı sağlamaktadır. Evmanya, Mobilyalar.com, Dekoreko, Evim.net gibi internet sitelerinden mutfak eşyaları başta olmak üzere, birçok kaliteli ev ihtiyacını uygun ödeme rakamlarıyla almamız mümkündür. Çeyiz kampanyalarından yararlanarak özel indirimlerle ihtiyaçlarımızı almak, uzun yıllar zevkle kullanacağımız ürünleri edinmek için Remetta Markası son derece iyi bir seçim olacaktır. Bu nedenle, acele ederek, mutlaka marka ürünlerine göz atmak gerekmektedir.

Beğeneceğiniz mağazalar
  • Evim.net
  • Dekoreko
  • Mobilyalar.com
  • Evmanya
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları