Reebok

Reebok Galeri

Reebook, Reebok International Limited adı altında 1895 yılında İngiltere'de Joseph William Foster tarafından kurulmuş bir spor giyim markasıdır. Başlarda yalnızca koşu ayakkabı üreten ve bunda bir öncü olan Reebok, sonraları giyim ve aksesuara da yönelerek spor için gerekli olan her türlü ekipmanı üretmeye başlamıştır. Daha sonra Adidas tarafından satın alınan marka, spor giyim sektöründe kendine büyük bir yer edinmiştir. En iyi spor giyim markalarından biri olan Reebok, Türkiye ve dünyadaki bir çok mağazasıyla sizlere hizmet vermektedir. Global bir marka olan isim, kendini sürekli yenileyen, özgün ve rahat giyim tarzını sporla birleştiriyor.

Her Spora için Özel Ayakkabı

Her Spora için Özel Ayakkabı

Reebok ürünleri arasında her türlü spora ve günlük hayata uyum sağlayacak ayakkabıları bulmak mümkün. Belli sporlar için özel ayakkabılar üreten marka her türlü ihtiyaç ve rahatlığı göz önüne alıyor. Spor çeşitlerinin özelliklerine göre üretilen ayakkabılar, o sporu yaparken daha rahat ve yüksek performansta olmanızı sağlıyor. Reebok'ta Amerikan futbolu, beyzbol, futbol, basketbol, hokey, koşu, tenis, antrenman, fitness ve yürüyüş ayakkabıları bulmanız mümkün. Örneğin Zig Dynamic modelinin benzersiz taban yapısı enerji verimliliği ve yastıklama özelli-ği sağlıyor. Runtone Ready ise performans artıran modern, atletik bir stille esneklik ve havalandırma sağlayan teknik bir performansa ve dikişsiz iç yapıya sahip. Classic Leather Ultralite yenilikçi, tasarımı ve ultra hafif malzemeleri ile klasik stilini yeniden keşfediyor. Bunların yanı sıra, spor yaparken rahat hareket edilmesi için elverişli olarak özel tasarlanmış kadın ve erkekler için giyim ürünleri de Reebok'un ürün portföyünün içinde. Aksesuarlarıyla da dikkat çeken Reebok'ta, eldiven,çorap,şapka ve çanta gibi ürünleri bulmanız mümkün.

Reebok ile Online Alışveriş

Reebok mağazalarının yanı sıra, kendi resmi web sitesinde de ürünlerini görebilirsiniz. Her türlü ürünün sergilendiği sitede, marka hakkında bilgi sahibi olabilir, ürünleri inceleyebilrsiniz. Ürünleri incelerken, seçtiğiniz modelin  mağazalarında olup olmadığını öğrenebilir, ürün varsa size an yakın olan Reebok mağazasını bulabilirsiniz.

Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları