Ray-Ban Gözlük: Modelleri ve Online Satışta Kampanya Fiyatları Burada

Ray-Ban Gözlük: Modelleri ve Online Satışta Kampanya Fiyatları Burada Galeri

Ray-Ban gözlük, dünyada olduğu kadar Türkiye’de de en çok bilinen gözlük markalarından biridir. Şüphesiz ki, bu bilinirliğini sağlayan en önemli özelliği kalitesinin yanı sıra dünyada gözlük gibi önemli bir aksesuarda modayı yaratmasından ve trendleri belirlemesinden kaynaklanıyor. Bugün hala en çok tercih edilen modellerin yaratıcısı ve en çok taklit edilen ürünlere sahip bir markadır. Özellikle pilot ve damla modeli birçok insan tarafından ‘Ray-Ban Modeli’ gözlük olarak tarif ediliyor. Güneş gözlüğü ve optik modellerde de ürünler tasarlayan marka, 1930’lu yıllara Aviator modeli güneş gözlükleri ile damgasını vurmuştur. Amerikan Hava Kuvvetleri Donanması pilotlarının, güneşi ve ışığı çok iyi yansıtan özellikte gözlük arayışlarına markadan cevap olarak ‘Aviator’ model gözlükler üretilerek cevap gelmiştir. 1930’lu yıllardan bu yana, çok çeşitli metaller, çeşitli ağaçlardan üretilen çerçeveler ve cam çeşitlerini değişik modellemeler ile tamamlayan marka, tarzınızı yansıtabileceğiniz ürünleriyle, duruşunuza karizma katmak için her yıl koleksiyonlarını genişletiyor. Dünya çapında en çok gözlük satan marka, birçok sanatçı, müzisyen, aktör ve aktristin, dünya çapında ün kazanmış kişilerin kullandığı ürünleriyle efsaneleşmiştir.

Ray-Ban: Asla Saklanma!

Ray-Ban: Asla Saklanma!

Ray-Ban, ‘Never Hide’ Türkçesi ‘ Asla Saklanma’ mottosu ile 75. yılını kutluyor. Yaratıcı, enerjik, canlı ve retro duruşları ile ürünlerin ardına saklanamayacak, ön planda olacaksınız!
Aksesuar kullanımında konforun yanı sıra, model ve yüz üzerinde duruş çok önemlidir. Aksesuarlar, modayı da tarzınıza yansıtabileceğiniz ürünlerdir. Gözlük; dikkat ederek seçmemiz gereken bir aksesuardır. Özellikle kalitesiz güneş gözlükleri bizi korumak yerine güneşin zararlı ışınlarına daha çok maruz bırakırlar. Gözler sahip olduğumuz en hassas organdır. Gözümüzün çok yakınında kullandığımız bu aksesuarların zararından kaçınmak adına kalitesine dikkat etmemiz gerekiyor. Özellikle, camların kaliteli ve ışınları yansıtıcı özellikte, hafif malzemelerden yapılmış olması gerekir. Kimse burnunun üzerinde iz bırakan ve kendini hissettiren ürünler kullanmak istemez. Bütün bunların yanı sıra, ürünlerin dayanıklı, çabuk çizilmeyen, cam ve çerçeve rengini kaybetmeyen maddelerden yapılması gerekmektedir. Ray-Ban, bütün bunları düşünerek ürünler tasarlıyor. Son dönemde kaliteli camlarına, polarize seçenekleri de ekledi. Karbon fiber maddeden ürettiği hafif ve çelikten beş kat daha dayanıklı çerçeveler ile de yelpazesini genişletmeye devam ediyor. Gözlüğü bir araya getiren vidalar, küçük belirsiz olmasına rağmen, gözlükleri oldukça sağlamlaştırmak üzere tasarlanmışlar. Sunduğu onca çeşitlilik ile tarzınızı birleştiriyor ve dünya çapında kullanıcılarına sesleniyor: 'Never Hİde'...

Ray-Ban Gözlük: En çok Tercih Edilen Modelleri

Ray-Ban Gözlük: En çok Tercih Edilen Modelleri

Ray-Ban güneş gözlüklerinde özellikle çok tercih edilen ana modeller ve kullanım alanına göre değişiklik gösteren modeller sunuyor. En çok tercih edilen modeller ise; ‘Aviator’ model pilot tarzı tabir edilenler, retro havası ve iddialı bir tarza imza atacağınız Wayfarer ve Clubmaster, hem klasik kıyafetleri hem de günlük tarzınızı tamamlayabileceğiniz ‘Jackie Ohh’, kadınlara çekicilik ve karizma katan ‘Erika’ ve ‘Brad’ koleksiyonlarında bulunuyor. Tüm Ray-Ban güneş gözlüklerini, klasik modellerin yanı sıra, farklı renk çerçeve ve cam renkleri ile kombine edebilir ve yaptırabilirsiniz. Çerçeve malzemeleri plastik ve metal olabildiği gibi yeni koleksiyonundan karbon fiber çerçeveleri de tercih edebilirsiniz. Unutmamak gerekir; koleksiyonlarda bulunan ürünlerin bedenleri vardır ve yüzünüze uygun büyük ve küçülükte ürünler bulabilirsiniz. Özellikle unisex modellerde bu duruma dikkat etmek gerekir. Yenilik olarak; farklı koleksiyonların yeni modellerinde polarize camlar da yerini aldı!

Ray-Ban Gözlükler Nereden Alınır?

Bugün en yakınımızdaki optik mağazalarından, alışveriş merkezlerindeki çeşitli mağazalara kadar yüzlerce noktadan Ray-Ban gözlüklere sahip olabilme şansımız var. Sokak satıcıları ve ucuza güneş gözlüğü satan mağazaların uzak durmakta fayda var. Markanın taklitleri çok olduğundan buralardan orijinal ürün bulabilme şansınız yok. Markanın her ürününe ait bir kod numarası vardır ve bu numara dünya çapında o gözlüğe özeldir, ürününüzün orijinalliğini buradan anlayabilirsiniz. Mağaza mağaza gezerek kendinize uygun renk ve model aramak terine internetten online alışverişi takip etmeniz; size indirim imkanları sağlayacak olmasıyla çok daha avantajlıdır. Ürün seçeneklerinin fazlasına ulaşabilmeniz açısından da kolaylık sağlamaktadır.

Ray Ban Gözlük: İndirimli Fiyatlar Ve Kampanya Fırsatları İle Online Satışta!

Online alışverişte %90’lara varan indirim fırsatları yapılıyor. Günümüzde bilinçli tüketiciler tarafından en çok tercih edilen alışveriş online alışveriş olmaya başladı. Bunun nedeni, indirim fırsatları ve kişiye özel sunulan ayrıcalıklar. Ücretsiz kargo seçenekleri, kredi kartlarına taksit imkanları sunan online alışveriş sitelerinden Ray-Ban gözlüklere indirimli fiyatlar ve kampanyalar ile ulaşmanız çok kolay. Tek yapmanız gereken bu siteleri takip etmek. Özellikle Ziyada indirimli fiyatların yanı sıra, ücretsiz kargo imkanı ile ürünleri adresinize ulaştırıyor. Tüm soru ve sorunlarınızı müşteri destek numarasından da yanıtlıyor. Markafoni, Limango, Morhipo, Trendyol gibi online alışverişin adresi olan siteler de ürünleri en avantajlı kampanyalar ile sunuyor. Webdenal, Gittigidiyor, Toptanal igib siteler de takip edebilcekleriniz arasında. Ray Ban gözlükler; en güzel ve en çok tercih edilen modelleri ile online satışta!

Beğeneceğiniz mağazalar
  • GittiGidiyor
  • Morhipo
  • Markafoni.com
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları