Puzzle Dünyası: Yap-Bozlarda En Çok Çeşit ve İndirimli Fiyatlar

Puzzle Dünyası: Yap-Bozlarda En Çok Çeşit ve İndirimli Fiyatlar Galeri

Puzzle, Türkiye'de bilinen adıyla yapboz oyununa verilen isimdir. Birbirinden farklı ölçülerde kesilmiş parçaları bulmak ve resmi tamamlamak üzere oynanmaktadır. Modeline göre çok fazla parçadan oluşabilir. 50, 100, 250 parçadan oluşabildiği gibi daha profesyoneller için ise 10.000, 20.000 parçadan oluşanlar bile bulunmaktadır. Bu oyunun en pratik yolu ise ilk olarak çerçeveyi tamamlamaktan geçer. Kenarları düz olan parçaları bulup çerçeveyi tamamladığınız zaman resim ortaya çıkmaya başlamaktadır.

Siyah ve beyaz renklerden oluşan daha zor modellerin olduğu gibi renkli parçalardan oluşanlar da mevcuttur. Kalitesi ise ürünü satın aldığınız yere göre değişir. Parçaların kesim şekli, kağıdın kalitesi ve renklerin ne kadar iyi olduğu üretim yeri ile alakalıdır. Puzzle Dünyası, amatör ya da profesyonel olarak bu oyunu oynayanlara özel olarak Puzzledunyasi.com.tr adlı siteyi kurmuştur. Siteyi ziyaret ederek birçok ürüne ulaşabilir ve online olarak satın alabilirsiniz.

Puzzle Dünyası: Binlerce Yapboz Çeşidi Burada!

Puzzle Dünyası: Binlerce Yapboz Çeşidi Burada!

Puzzle Dünyası, sunduğu çok farklı ürünler ile bu oyunun meraklılarına hitap eden bir markadır. 500, 1000, 2000 ya da 4000 ve üzeri birçok modeli bulunmaktadır. Farklı desenler, fotoğraflar ile sizlere ürün sunuluyor. Gerek hayvan temalı, gerek insan temalı birçok modele buradan ulaşma imkanınız var. Parça sayılarına göre ayrılmış kategoriler bulunmakta. Bunlara giriş yaptığınız zaman ise sizi sayfalar dolusu farklı modeller karşılıyor. Aralarından dilediğiniz modeli seçebilirsiniz. Bunun yanında sizleri farklı modeller de bekliyor. Shape Puzzle adı verilen modellerde herhangi bir çerçeve bulunmuyor. Resmin ana teması genel olarak ele alınmış ve parçalar ona göre kesilmiş halde size geliyor. Farklı bir tarz arayanlar için ideal. Yeni başlayanlar için ideal ürünler bulunmakta, bunun yanı sıra profesyonel olarak bu iş ile uğraşanları da 5000 ve üstü yapbozlar bekliyor. Aynı zamanda çocuklar da unutulmamış. Parça sayısı düşük birçok ürün burada. 12, 50, 100 parçadan oluşan şirin temalı yapbozlar burada. Puzzle Dünyası size mükemmel bir hizmet daha sunmaktadır. Parçasını kaybettiğiniz ürünlerinizde size yardımcı oluyorlar. Site üzerinden yaptığınız arama ile kaybolan parçanın bir yedeğini size göndermektedirler. Bunun yanında alternatif olarak birçok aksesuar ürünleri de satmaktadırlar. Parçaların renklerini koruyan ya da onları yapıştıran kimyasal ürünler bulunuyor.

Çocuklara ve Büyüklere Özel Ürünler!

Ürünlere sahip olmak ise çok kolay. Siparişlerinizi birkaç farklı şekilde tamamlayabilirsiniz. Site Türkiye'de bulunan ve müşteri sayısı en fazla olan kredi kartlarına da uygun taksit seçeneklerini sizlere sunuyor. Yapı Kredi, Garanti, Akbank, Finansbank gibi bankaların kartlarına üç, altı ya da dokuz taksit imkanı bulunmaktadır. Yapı kredi bankasından World kredi kartınız var ise aldığınız ürünleri iki ay sonra ödemeye de başlama imkanı sunuluyor. Ayrıca 75 TL tutarı üzerindeki siparişinizde ise Evimister.com size kargo ücreti ödemiyorsunuz. Firma kendisi karşılıyor. Bunun yanında daha birçok kampanyadan yararlanmak için siteyi ziyaret etmekte fayda var.

Beğeneceğiniz mağazalar
  • Evimister
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları