Puma

Puma Galeri

Puma, 1924’de Almanya'nın Herzogenaurach kasabasında kurulan Gebrüder Dassler Schuhfabrik (Dassler Biraderler Ayakkabı Fabrikası) nın 1048'de dağılmasıyla ortaya çıktı. Adolf "Adi" Dassler Adidas’ı kurarken, kardeşi Rudolf Dassler da Puma'yı kuruyor. Şirket şu anda organizasyonu tüm dünyaya yaymak için elektronik haberleşmeyle ve sanal bir kurumsal yapıyla çalışmaktadır. Şirket 1948’de adını PUMA Schuhfabrik Rudolf Dassler olarak değiştirmiş ve 1986’da halka açılmıştır. Marka, spor giyim, ayakkabı ve aksesuarlarında sektördeki birçok rakiple piyasayı paylaşıyor. Özel bir tüketici kitlesi olan marka, özellikle ayakkabı modelleriyle gençler tarafında oldukça sık tercih edilen bir marka. Bunun yanı sıra, spor kulüplerine sponsor olmasıyla tanınırlığını yüksek ölçüde artıran firma, global bir marka.

Puma Türkiye Mağazaları

Puma Türkiye Mağazaları

Puma'nın Türkiye'deki birçok alışveriş caddesinde mağazaları ve alışveriş merkezlerinde satış noktaları bulunuyor. Kendi mağazalarının yanı sıra, Boyner, Ykm, Ayakkabı Dünyaso gibi birçok markayı bir arada satan mağazalarda da bulabileceğiniz Puma ürünleri kalitesiyle uzunca yıllar dayanıklılık vaaedediyor. Spor alanında da sıkça faaliyet gösteren Puma, Formula1 sektöründe de takımların giyisilerini üretiyor ve bir çok ülkenin milli futbol takımının formalarını hala hazırlıyor. 2006 yılında Fifa Dünya Kupası Şampiyonu olan İtalya'yı giydiren marka, Türkiye Süperlig'de de 2010/ 2011 sezonu Bursa Spor'u giydirdi. Puma'nın Türkiye'de henüz online satışı bulunmuyor, ancak Puma ayakkabı, eşofman ve diğer ürünlerini Ankara, İzmir, Adana, Antalya gibi bir çok kentteki mağazalarda ve bayiilerde kolaylıkla bulmak mümkün.

Puma Online Alışveriş: Ayakkabı, Çanta, Saat

Puma, ayakkabı, spor giyim ve çanta koleksiyonları ile her sezon spor giyim sevenleri karşılıyor. Ürünlerindeki beden ve renk seçeneği, spor yapanalara özel üretilen eşofman takımları, ve hem spor yaparken hem de günlük hayatta rahatça kullanılabilecek tarz ayakkabıları ile Puma sıklıkla tercih edilen bir marka. Markanın Türkiye'de henüz online satışı bulunmuyor, ancak Puma ayakkabı, eşofman ve diğer ürünlerini Ankara, İzmir, Adana, Antalya gibi bir çok kentteki mağazalarda ve bayiilerde kolaylıkla bulmak mümkün.Puma Türkiyei ayakkabı, eşofma, çanta ve aksesauarlarının yeni sezon modellerini görüntülemek ve Puma hakkında haberleri öğrenmek isterseniz buraya tıklayabilirsiniz

Beğeneceğiniz mağazalar
  • Boyner
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları