PS3 oyunları: En Çok Satanlar Listesi ve Online Alışveriş Fırsatları

PS3 oyunları: En Çok Satanlar Listesi ve Online Alışveriş Fırsatları Galeri

Bilgisayarların her eve girmesiyle beraber bilgisayar oyunları da kullanıcıların vazgeçilmezi haline gelmişti. Playstationın çıkması ve yaygınlaşmasıyla bereber bu oyunlar playstationda karşımıza çıkarak insanları playstationa yönlendirmiştir. Günümüzde ise playstation oyunları bilgisayar oyunları kadar çok tutuluyor. Hatta bazı oyunlar playstationa çıkarken bilgisayar için çıkmıyor. Bu da oyunseverleri playstation'a yönlendiriyor. Ps1, Ps2 derken en son çıkan Ps3 ile beraber playstationın oyun portföyüde oldukça genişledi. Günümüz Türkiye'sinde de son yıllarda Ps3 oyunları oldukça ilgi gördü ve birçok kesim tarafından tercih edildi.

En Çok Satan Playstation Oyunları

Son yıllarda Ps3 oyunları satışında büyük bir patlama yaşandı. Call of Duty: Black Ops en çok satılan Ps3 oyunları kategorisinde ilk sırada yerini alırken peşinden ise Call of Duty: Modern Warfare 2 ve Grand Theft Auto IV geliyor. Final Fantasy XIII oyunu sekizinci sırada yer alırken, Assassin's Creed II hemen peşinden 9. sıradaki yerini alıyor. Resident Evil 5 on üçüncü sırada, God of War III ise on altıncı sırada karşımıza çıkıyor. Genel olarak bakıldığında en çok satan Ps3 oyunlarında Call of Duty serisi başı çekiyor. Diğer taraftan Portal 2, Mortal Kombat ve Fıfa 11 gibi oyunlarda üst sıralarda yerlerini alıyor. Ps3 kullanıcıları son dönemlerde daha çok God of War III, Red Dead Redemption gibi oyunlara yöneliyor. Ps3 oyunlarında en çok tercih edilen kategori ise aksiyon. Diğer taraftan fantastik oyunlar ve macere oyunları da çok satılan oyunlar arasında. Futbol oyunları da son yıllarda yine ilgi gören Ps3 oyunları arasında yerini alıyor. Özellikle Pes 2012 ve Fifa 11 gibi futbol oyunları son dönemlerde çok satılıyor. Ps3 oyunu satın alırken fiyat çok önemli bir olgu. Fakat genel anlamda kullanıcılar Ps3 oyunu seçerken fiyattan daha çok oyunun kalitesine önem veriyor. Kaliteli oyunu fiyatı ne olursa olsun el üstünde tutan Ps3 kullanıcıları kalitesiz oyunları ise ucuz olsa dahi fazla tercih etmiyor.

PS3 oyunları Online Alışveriş ve Dikkat Edilmesi Gerekenler

Ps3 oyunlarını teknoloji mağazalarında ve oyun satan birçok dükkanda bulabileceğimiz gibi online olarak da satın alabiliriz.Üstelik çok daha uygun fiyatlarla. Online alışverişin rahatlığı ve kolaylığı ekonomik fiyatla buluşunca online alışveriş kaçınılmaz bir fırsat olarak karşımıza çıkıyor. Ps3 oyunlarını online olarak satan birçok internet sitesi mevcut. Örnek verecek olursak 7/24 Tıkla tarafından birçok Ps3 oyunu indirimli fiyatlarla satılıyor. Ayrıca WebdenAl sitesi de, inanılmaz geniş playstation oyun portföyüyle müşterilerin ilk tercihleri arasında. Tabi ki Teknosa online alışveriş sitesi de, tüm bilişim ürünleri gibi konsol oyunları da satmakta; üstelik taksit avantajları ve kargo kolaylıklarıyla. Ps3 oyunları satan siteler arasından bize en uygununu seçmeli ve alışverişimizi yapmalıyız. Alışverişimizi yapmadan önce sitenin ödeme seçeneklerine, güvenilirliğine ve fiyatlarına dikkat etmeli aklımızdaki soruları site yöneticileriyle iletişime geçerek sormalıyız. Online alışverişte karlı çıkmak ve zarar görmemek için sıkı bir piyasa araştırması yapmalı, bize en uygun Ps3 oyununu seçerek yine en uygun siteden alışverişimizi gerçekleştirmeliyiz. Online alışverişlerimizi tüm bu hususları göz önünde bulundurarak gerçekleştirirsek durumdan en karlı çıkan biz oluruz.

Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları