PS3 Oyun: Çok Satan Playstation 3 Oyunları ve Online Alışveriş Fırsatı

PS3 Oyun: Çok Satan Playstation 3 Oyunları ve Online Alışveriş Fırsatı Galeri

Günümüz eğlence anlayışı eskiye nazaran çok farklılaşmış durumda. Kimi zaman eski zamanlarda da popüler olan bir eğlence biçimini yerine getirerek sinemaya tiyatroya gider, konserleri katılır, sergiler ziyaret ederiz. Bu tip aktiviteler kişiliğimize ve dolayısıyla tercihlerimize göre şekillenir. Günümüzde ortaya çıkmış ve gelişmeye devam eden bir başka eğlence anlayışı biçimi de video oyunlarıdır. 70'li yıllardan beri gelişmekte olan video oyunlarının kat ettiği yola bakacak olursak inanılmaz bir gelişmenin yaşandığını görmemiz pek de zor olmayacaktır. Özellikle atari oyunları ve konsolların yaygınlaşması 90'lı yılların başlarında Türkiye'de de evlerimizde de oyun oynayabilme olanağı getirdi. Bu trend gerçekten de o kadar çekici ve eğlenceliydi ki dünya devi firmalar bu alanlarda faaliyet göstermeye başladılar. Sonuç olarak Playstation ve xbox gibi teknoloji harikası oyun makineleri ortaya çıkana kadar bu gelişme son hızda devam etti ve devam edecek.

En Çok Tercih Edilen Ps3 Oyun Türleri

Ps3 oyun bakımından "tam bir canavar" şeklinde nitelendirilmeyi hak eden oyun konsoludur. Ps3 oyun açısından inanılmaz derecede yüksek performans göstermekle beraber oyun geliştiriciler açısından da ortaya çıkardığı fırsatlar ile oyun sektörünün gelişmesine büyük katkılar sağlamakta. Özellikle bu oyun konsoluna özel olarak üretilen oyunlardaki kalitenin yüksekliği tüm oyun meraklılarını Playstation satın almaya itmekte. Ps3 oyun çeşitliliğine bakacak olursak aklımıza gelecek olan her tür oyunun bulunduğunu görebiliriz. Aynı zamanda bu oyun konsolunda oyun oynamak pc ve diğer ortamlara göre çok daha iyi sonuçlar vermekle beraber, Playstation'da oynanacak oyunlar arasından sadece strateji türü oyunların yeterli kolaylıkta oynamadığını da görmekteyiz. Ps3 oyun seçenekleri arasında en çok tercih edilen oyunlara bakacak olursak, PES 2012, FİFA 2012, Killzone 2 ve 3, Uncharted serisi, God of War, Half Life, Little Big Planet, Need For Speed, Gran Turismo 5 gibi oyunları görmekteyiz. Ps3 oyun açısından bir oyun tutkununun ihtiyaç duyduğu her türlü olanağı sağlamakla beraber aynı zamanda son derece medya destekli bir cihaz. Özellikle Blu Ray oynatıcı olarak da kullanılabilen ürün, internet bağlantısı sayesinde de multiplayer (çok oyunculu) oyunlarda da inanılmaz bir tecrübe sunmakta.

En Ucuz Ps3 Oyun - Online Alışveriş

Ps3 oyun çeşitliliği bakımından son derece yüksek bir kataloğa sahip olmakla beraber pek de düşük olmayan fiyatlardan ötürü tam bir bütçe düşmanıdır da. Ps3 oyun almak istiyorsanız internet sitelerini özellikle sıkça takip etmeli ve genelde en azından ayda bir defa uygulanan kampanya ve indirimlerden yararlanarak ucuza oyun satın alma şansına sahip olabilirsiniz. Bunun yanında eğer oyuna ayırabileceğiniz bütçe sınırlı ise bu oyunların ikinci el olarak da temin edilmesi güzel bir çözüm olabilir. Ps3 oyun satın alabileceğiniz bazı elektronik market ve online alışveriş siteleri ise Teknosa, Darty, Webdenal, 7/24 Tıkla, Hızlıal gibi sitelerdir. Bunun yanında ikinci el oyunlar için ise Gittigidiyor, Sahibinden gibi Türkiye odaklı sitelerin yanında yabancı Ebay ve Amazon gibi sitelere de göz atmanız tavsiye olunur.

Beğeneceğiniz mağazalar
  • GittiGidiyor
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları