Proton Yedek Parça: Oto Yedek Parça ve Aksesuarlarında Online İndirim

Proton Yedek Parçada Kampanya Galeri

Otomobil özellikle erkeklerin ilgi alanına giriyor. Her yeni çıkan bir otomobil modelinin tanıtımı yöntemi de bu nedenle genelde erkeklerin üzerine yoğunlaşıyor. Her yıl yeni tasarımlarla kullanıcılarının karşısına çıkan otomobil markaları, bu tasarımlarla birlikte yedek parçaları da imal ediyor. Proton da rakipleri gibi en son teknoloji ile ürettiği otomobillerini kullanıcılarının beğenisine sunuyor. Her sene yeni tasarımlar üreten marka, yedek parçada da uygun fiyatlar sunuyor. Hem orijinal hem de yan sanayi tarafından üretilen Proton yedek parçaları, hem kalitesi hem de cazip fiyatları ile biliniyor. 1983 yılında otomobil aksamlarının satışı için kurulan Proton, iki yıl sonra ilk otomobili üretme başarısını gösterdi. O tarihten beri sürekli yeni tasarımlar geliştiren firma, yıllık 240 binlik üretim kapasitesi ile dünyanın sayılı otomotiv markalarından biri haline geldi. Ürettiği araçları elli farklı ülkeye pazarlayan Proton, yedek parça konusunda da son derece titiz çalışmalar içinde bulunuyor.

Proton Yedek Parçalardaki Kaliteli Ürünler

Üretilen her araç için mutlaka yedek parça da üretilmesi gerekmektedir. Dünyadaki tüm otomobil markaları gibi proton da bu konuda oldukça titiz bir çalışma içindedir. Aracın her aksamının mutlaka arızalandığında benzeri üretilmektedir. Gerek aydınlatma sistemi, gerek yürüyen aksamı, gerekse motor aksamı için üretilen bu ürünler, bakım sırasında gerektiğinde eskiyen ürünün değiştirilmesi için kullanılmaktadır. Araçların farları, iç aydınlatmaları, fren diskleri, krank mili, kapılar, çamurluklar, tamponlar, stop ve sinyal lambaları, iç ve dış aynalar, rotlar, rotiller, egzoz, filtreler ve daha birçok aksamın birebir aynısı imal edilmektedir. Bu aksamlar aracın sorunsuz çalışabilmesi için son derece önemlidir. Firma tüm bu aksamların üretimini en kaliteli şekilde tasarlamaktadır. Bu aksamları değişik firmalar da üretmektedir. Ancak anacın sorunsuz çalışması için orijinal ürünlerin kullanılması tavsiye edilmektedir. Orijinal ürünler araca tam uyumludur. Yan sanayi olarak tabir edilen aksamlarda ise montaj sırasında bazı sorunlar ortaya çıkabilmektedir. Bu sorunların en basiti, ürünün araca tam olarak uyum sağlayamamasıdır. Çoğu yan sanayi ürünü de kısa ömürlü olabilmektedir. Oysa kullanılan aracın fabrikasının ürettiği ürünlerin tamamı çıkarılan aksamın yerine tam olarak uyum sağlamaktadır. Çünkü bu ürünler fabrikanın aynı makinelerinde üretilmekte, bu nedenle de uyum sorunu yaşanmamaktadır. Ayrıca üründeki kalite, yan sanayi üretimine göre çok daha yüksektir. Proton dahil olmak üzere tüm marka ve modelin yedek parçalarını yetkili servislerde bulmak mümkündür. Üstelik bu ürünleri de uygun fiyatla satın alabilme imkanı vardır. Bunun için internette kısa bir süre gezinmek yeterli olmaktadır.

Orijinal Ürünlerde Online Satış Avantajları

Proton yedek parçaların tamamını markanın kendi internet sitesinde bulmak mümkündür. Ancak Yeni Çarşım gibi online alışveriş siteleri de bu ürünlerin satışını gerçekleştirmektedir. Bu sitelerin düzenli olarak takibi yapıldığında orijinal ürünleri çok cazip fiyatlarla satın alma imkanı elde edilmektedir. Alışveriş sitelerine ücretsiz olarak üye olunması durumunda tüm kampanyalar elektronik posta adresine bildirilmektedir. Bu sayede alışveriş sitelerinin anlık indirimlerinden de hemen yararlanma şansı doğmaktadır. Online alışveriş siteleri orijinal ürün garantisi verirken, satın alınan her ürünü adrese kadar teslim etmektedir.

Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları