Prima Bebek Bezi: Tüm Çeşitlerde Online İndirimli Fiyatlar

Prima Bebek Bezi: Tüm Çeşitlerde Online İndirimli Fiyatlar Galeri

Prima, yıllardan beri Türkiye'de en çok tercih edilen bebek bezi markalarından birisidir. Kaliteli ve uygun fiyata sattıkları ürünler ile yıllardan beri Türkiye'de anne ve babaların işlerini kolaylaştırmaktadır. Bu nedende en çok tercih edilen ürünler arasında yer almaktadır. Özellikle bebek bezleri anne ve babalar için oldukça büyük bir sorundur. Kaliteli olması, sızdırmaması ve çeşitli özelliklere sahip olmasının yanında uygun fiyata da satılan bir ürün arayışında olurlar. Bunun yanında çok ucuz fiyata satılan ürünler ise yeteri kadar iyi özelliklere sahip değildir. Bebeğin cildini tahriş eder, kaşındırır. Sonuç olarak ise çocuğunuz mutsuz olur ve ağlar. Bu gibi problemleri engellemek için sürekli çalışmalar yürüterek her geçen yıl kendini daha da geliştiren firma, bu sayede anne ve babaların tercih sebebi olmuştur.

Prima Bebek Bezleri ve Özellikleri!

Prima Bebek Bezleri ve Özellikleri!

Prima bebek bezlerinde birden fazla model vardır. Bebeğinizin kilosu ve yaşına göre değişen ürünler üretilmektedir.

Prima Yeni Bebek Özellikleri:
* 3-6 kilo arasında çocuklar için özel olarak üretilmiştir.
* Ürettiği bebek bezleri arasında en kuru ve en ince olan modeldir.
* Nefes alma özelliği olan dış yüzey sayesinde bebeğin cildi hava alır.
* Özel iç yüzeyi sayesinde ise sıvıyı emer ve çocuğunuzun cildinden uzakta tutar.
* Yan bantları esnektir, bu sayede belini tam kavrar.

Prima Aktif Bebek Özellikleri:
* 7 ile 18 kilo arasındaki çocuklarınız içindir.
* Sıvıyı 12 saat içeride hapseder, böylece çocuğunuz deliksiz bir uyku çeker.
* Özel bantları sayesinde çocuğunuzun cildini tahriş etmez.
* Mis kokulu losyonu sayesinde her daim tertemiz kokar.
* Özel emici tabakası ise bebeğinizin uyurken her hareketinde bile sıvıyı sızdırmaz. Bunun yanında özel tasarımı ile tam oturur.

Bunun yanında yine aynı markaya ait birçok ürün bulunuyor. Islak mendilleri de prima çocuk bezleri ile beraber alabilirsiniz. Bu ürünleri satın almak için Prima.com.tr adresine girebilirsiniz. Bunun yanında yine aynı siteden birçok konu hakkında bilgi alabilirsiniz. Özellikle hamilelik devreleri ve sonrası için sürekli size yardımcı olacak bilgiler mevcut.

Online Alışveriş İmkanı!

Prima bebek bezlerini online olarak alabileceğiniz diğer siteler ise Bebekbezi.com ve Evimister.com'dur. Sadece çocuk bezi değil aynı zamanda oto koltuğu, puset, mama sandalyelerine de buradan ulaşabilirsiniz. Bununla beraber çocuğunuzun için gerekli mamalar, banyo bakım, oyuncaklar ve daha birçok şeye ulaşmak mümkün. Ürünleri kredi kartı ile almak istiyorsanız bu mümkün. Bunun yanında Bonus, World, Axess ve Maximum kredi kartlarında cazip taksit seçenekleri bulunuyor. Kredi kartını kullanmayı tercih etmeyenler ise kapıda ödeme sistemini kullanabilir. Bunun için iki seçeneğiz var. İster siteye üye olduktan sonra siparişinizi verebilirsiniz ya da telefon ederek ürününüzü adresine gönderebilirsiniz. Ayrıca belli bir alışveriş limitini geçtiğiniz zaman ise kargo parasını firma karşılıyor. Böylece ufak da olsa bir indirim daha kazanmış oluyorsunuz.

Beğeneceğiniz mağazalar
  • Evimister
  • Bebekbezi.com
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları