Prada Çanta: Moda Dünyasının En Zengin Çanta Koleksiyonu İçin Tıkla

Prada Çanta: Moda Dünyasının En Zengin Çanta Koleksiyonu İçin Tıkla Galeri

Prada tekstil alanında dünyaca ünlü olan bir moda markasıdır. Milano İtalya kaynaklı marka ilk olarak deri ürünleri satan bir mağaza olarak kurulmuştur. 1910 lu yılların başında Prada soyadlı iki kardeş tarafından kurulan marka yıllar içinde ün ve başarı çizgisini artırarak dünyanın sayılı modaevlerinden biri haline gelmiştir. Marka deri işçiliği başta olmak üzere tekstil alanında önde gelen firmalardan biridir. Kaliteli ürünleriyle her sezon yeni koleksiyonlar hazırlayan marka uluslararası alanda önemli bir üne sahiptir.

2012 Prada Koleksiyonu ve Çanta Modelleri

2012 Prada Koleksiyonu ve Çanta Modelleri

Marka, yeni sezon için de gözalıcı bir koleksiyon hazırlamıştır. Özellikle deri ürünleri ve çanta koleksiyonunda iddialı olan marka birçok ünlü sanatçı, ses sanatçısı ve belirli bir gelir grubunun üzerinde kişiler tarafından tercih edilmektedir. Prada çantalar kaliteli ve fiyatlı ürünlerdir. Ancak son derece dayanıklı olduğundan bir Prada çanta oldukça uzun yıllar hatta evladiyelik olarak kullanılabilie ve saklanabilir. Prada çanta koleksiyonu bu sene moda renklerin ve moda çizgileri de içine alacak şekilde güncel çizgileri de taşır halde hazırlanmıştır. Prada çanta modellerinde günlük çantalar orta boy ve büyük alışveriş çantaları modelinde hazırlanmıştır. Çanta modellerinde saplar kısa saplardan oluşmaktadır. Modellerde gökkuşağının bütün renkleri kullanılmıştır. Mor, sarı, kırmızı, mavi, yeşil, turuncu, krem rengi, beyaz, ten rengi gibi ilkbahar ve yaza yakışan canlı renkler modellerde kullanılmıştır. Desen olarak ise çeşitli figürler, çiçek desenleri başta olmak üzere göz alıcı birçok desen ürünlerde yer almaktadır. Gece çantalarında abiye kostümlere yakışacak küçük modeller yaratılmıştr. Bu modellerde küçük çiçek desenleri, çeşitli renk ve boyutlarda taşlar, boncuklar süsleme olarak kullanılmıştır. Markanın tüm çanta modellerinde kalite ve ince işçilik dikkat çekmektedir.

Prada Çanta Koleksiyonu Alışverişi

Prada Çanta Koleksiyonu Alışverişi

Markanın birbirinden zarif modellerini markanın ülkemizde de bulunan satış mağazasından bulmak mümkündür. Markanın koleksiyonlarıyla ilgili bilgi almak, online alışveriş yapmak ve marka hakkında bilgi edinmek için resmi internet sitesi de ziyaret edilebilir. Markanın resmi interner sitesinde 2012 koleksiyonu hakkında ayrıntılı bilgiler de yer almaktadır. Ana renklerden, canlı renklere, desenli modellerden taşlı gece çantalarına kadar a dan z'ye markanın çanta modellerini internet sitesinden inceleyerek satın almak mümkündür. Marka ürünleri uzun yıllar kullanıma dayanıklı, kaliteli modellerdir. Modeller kalitesiyle doğru orantılı olarak belirli bir fiyat aralığının üzerinde olmakla birlikte uzun yıllar kullanıma müsait olduğundan yüksek rakamları hak eden modellerdir. Markanın çanta ve diğer koleksiyon modelleri E bay gibi önemli online mağazalardan alınabilmektedir. Bu şekilde online mağazalardan ürün alımı yapılırken ürünlerin orijinal olup olmadığına emin olunmalıdır. Orijinal, sertifikalı ürünlerin alınması ve alışveriş yapılmadan site yönetimiyle temasa geçilerek ürünün kalitesi hakkında emin olunmalıdır. Ürünün teslim alınmasını takiben hemen kontrol edilerek bir hasar durumu varsa hemen değişim için iadesi yapılmalıdır. Aksi takdirde hatalı ürün alışverişi yapılabilir.

Beğeneceğiniz mağazalar
  • Prada
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları