Polonezköy Kahvaltı: Şehir Fırsatlarında İndirimli Kahvaltı Fırsatları

Polonezköy Kahvaltı Galeri

Modern hayatın en büyük sıkıntısı strestir. İnsanoğlu ekonomik faktörler, trafik, uzun çalışma saatleri içinde kaybolup gitmekte, çoğu zaman kendine ayıracak zaman bulamamaktadır. Stresle beraber yaşamak zorunda kalan kişi mutsuz olmaktadır. Şehir yaşantısının insan üzerindeki olumsuz etkilerini en aza indirmek için uğraşan kişi çareyi doğanın güzelliklerine sığınmakla bulmaktadır. Yeşilin verdiği huzur ortamında, psikolojik anlamda da bir rahatlama, yenileme hissine kapılmaktadır. İnsan bu vesile ile hem bedenini dinlendirmekte hem de ruhunu temizlemektedir. İstanbul’da giderek artan betonlaşma, yok olan yeşillik alanlar, parklar, ormanlık bölgeler insanoğlunun doğaya özlemini arttırmaktadır. Bu alanlar ise giderek azalmaktadır.

Doğa Harikası:Polonezköy

Polonezköy ise İstanbul’un yanıbaşında doğa harikası bir yerdir. Osmanlı Devleti döneminde Polonya ayaklanması sonucu Polonya’dan gelip daha sonra Müslümanlığı seçen Mehmet Sadık Paşa’nın satın aldığı arazi üzerine bir çiftlik olarak kurulmuştur. Köy halkı, 1938 yılında Türk Cumhuriyeti vatandaşlığını kabul etmiş,1923 yılında da Polonezköy adını almıştır. Oniki kişi ile kurulan köyde bugün yaklaşık bin kişi yaşamaktadır. Yaz aylarında düzenlenen Kiraz Festivaliyle bu sayı artmaktadır. Önceleri hayvancılık, ormancılık ve tarım ile uğraşan köy, ekonomik iyileşmenin sonucu köyde irili ufaklı birçok otel, pansiyon ve lokanta işletmeye açmıştır. Evlerin duvarları çitler, yüksek ve sık ağaçlarla çevrilmiş durumdadır. Tesislerin çoğunda yüzme havuzu, çocuk oyun alanları, spor salonları, yürüyüş sahaları bulunmaktadır. Polonezköy tamda konforu ve huzuru bulabileceğiniz bir yerdir. Şehrin yoğun stresinden ve gürültüsünden uzaklaşmak, kuş sesleri altında yemyeşil bir ortamda ailenizle güzel vakit geçirmek ve ruhunuzu dinlemek için doğa harikası bir yerdir. Aynı zamanda kahvaltı deyince ilk akla gelen yerlerden biridir. Polonezköy'de kahvaltı arkadaş ve ailecek yapılan gezilerde çokça tercih edilmektedir. Polonezköy Asya yakasında bulunmaktadır. Ulaşım Fatih Sultan Mehmet Köprüsü’nden kolay sağlanmaktadır. Köprüden çıktıktan sonra, Kavacık mevki yönünden Acarlar sitesine dönülür, tabelalar izlenerek köye ulaşılabilmekte.

Online Kahvaltı Fırsatları

Yoğun ve stresli çalışılan bir hafta sonrasında ailece haftasonu geçirilecek güzel bir Pazar kahvaltısı akla gelmektedir. Ailenizle, eşinizle, çocuklarınızla, arkadaşınızla dışarıda güzel, leziz, bol çeşitte ve tabiî ki uygun fiyata beraberce kahvaltı yapmak bütün haftanın yorgunluğunu alacaktır. Bugün birçok kişi şehir fırsatlarından haberdardır. Kişiler yüksek indirim olanakları sunan bu siteleri gerek e-mail yoluyla gerek web sitelerinden takip etmektedir. Polonezköy Kahvaltı imkânları da bu sitelerde çokta yer almaktadır. Günümüzde sadece alışveriş değil, birçok alanda şehir fırsatlarından yararlanılmakta. Bu sunulan fırsatlarla uygun alımlar yapılabilmekte. Polonezköy'de Kahvaltı fırsatlarını da birçok şehir fırsatları sitesinden bulabilmek mümkündür. FırsatbuFırsat sitesi de uygun fiyata köy kahvaltısı fırsatı sunmaktadır. Serpme kahvaltı olarak verdiği fırsatta beyaz ve kaşar peynir, yeşil ve siyah zeytin, bal, tereyağ, sucuklu ve peynirli yumurta (isteyen rafadan), meyve suyu ve sınırsız çay bulunmakta. Yarı yarıya indirim kuponuyla birlikte satılmaktadır.

Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları