Polo Ralph Lauren

Polo Ralph Lauren Galeri

Amerikalı moda tasarımcısı Ralph Lauren'a ait olan Polo Ralph Lauren lüks giyim ve ürün satışı gerçekleştiren bir marka ve firmadır. Ünlü Amerikalı modacı Ralph Lauren, 1960'lı yıllardan beri moda dünyasının nabzını tutan bir marka yarattı. Tasarım hayallerini gerçekleştimek için yıllarca çalışan Ralph Lauren el yapımı ve geniş enli ilk kravatları çıkarttığı anda Amerikalı bir moda fenonemi oldu. Daha sonraları, kendi eşini örnek alarak hazırladığı bayan koleksiyonuyla adını herkese duyurdu.Polo amblemini yaratmasıyla da, hala moda dünyasının en çok tutulan markalarından birinin doğuşuna imzasını attı. Erkek ve kadınlar için üst kesime hitap eden casual ve yarı-resmi giyim ürünleri üzerine yoğunlaşan bir iş stratejisi belirleyen Polo Ralph Lauren, aynı zamanda aksesuar, parfüm ve ev ürünlerinin de tasarımını, üretimini ve satışını yapmaktadır. Dünyada olduğu kadar Türkiye'de de oldukça tercih edilen markalar arasında yer alan Polo Ralph Lauren ürünlerini online olarak satın almak için buraya tıklayabilir, veya her gün yenilenen şehir fırsatları ve özel alışveriş kulüpleri kampanyaları için İndirimlr'i takip edebilirsiniz.

Polo Ralph Lauren Giyim, Aksesuar, Parfüm

Polo Ralph Lauren Giyim, Aksesuar, Parfüm

Ralph Lauren'in ilk markası olma özelliğini taşıyan Polo dışında bugün firmaya ait olan birçok marka bulunmaktadır. Bunlardan erkekler için olan seriler:Black Label, Polo Ralph Lauren, Polo Denim, Polo Golf, Ralph by Ralph Lauren ve Rugby Ralph Lauren; kadınlar için olan seriler ise: Collection, Black Label, Blue Label, Lauren by Ralph Lauren, Ralph Lauren Golf, Rugby Ralph Lauren, ve Lauren Jeans Co'dur. Ralp Lauren'in özgün ve tarz koleksiyonları her sezon vitrinlerdeki yerini alıyor. Sürekli yenilenen ve modayı kendisi yaratan Polo Ralph Lauren'de, rahatlığı zarif bir şıklıkla birleştiren tasarımlar bulmanız mümkün. Her türlü giyim ürününden, aksesuar ve parfüme kadar geniş bir ürün yelpazesine sahip olan Polo Ralph Lauren'de aradığınız hemen her türlü ürünü en üstün kalitede bulmanız mümkün.

İndirimli Fiyatlar Sadece Online Alışverişte

Polo Ralph Lauren ürünlerinin kendi online sitesinde şimdilik Türkiye için satış yapılmıyor. Ancak bizi takip etmeye devam ederseniz, Polo'nun birçok alışveriş sitesinde yayınlanan indirim kampanyalarından haberdar olabilir, en uygun fiyata Polo ürünlerini satın almanın keyfini çıkarabilirsiniz.

Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları