Polo Giyim

Polo Giyim: Polo T-shirt Fiyatları ve Satış Mağazaları Galeri

U.S Polo Assn. markası yurdumuzda tesktil alanında önemli üreticilerden biri olan Aydınlı Tekstil'in temsilcisi olduğu tanınmış bir giyim markasıdır. Polo oyunundan ilham alınarak yaratılan bu markada kadın, çocuk ve erkek giyimine yönelik spor şık koleksiyonlar bulunmaktadır. Gerek spor aktivitelerinde gerekse hafta sonu veya rahat bir iş ortamında rahatlıkla giyilebilecek oldukça göz alıcı kıyafetler Polo Giyim markası ürünleri arasındadır. Polo Giyim Markası 2011 yılında yurdumuzun birçok yerinde satış şubeleri açmış ve açmaya devam etmektedir. 2012 senesinde birçok ilde daha şube açılması hedeflenmektedir. Kısa sürede beğenilen ürünleriyle Polo Giyim tüketiler arasında beğeni kazanmış ve tekstil sektöründe önemli bir yer edinmiştir.

Polo Giyim, Satış Şubeleri ve Fiyat Aralıkları

Polo Giyim, Satış Şubeleri ve Fiyat Aralıkları

Polo Giyim, U.S. Polo Assn. olarak Türkiye'nin birçok yerinde şubeleri açılan bir markadır. Marka esas itibariyle Türkiye pazarına birkaç sene önce girmiş ancak kalitesiyle hemen kendine belirli bir tüketici kitlesi edinmiştir. Başta İstanbul, Ankara ve İzmir olmak üzere Mersin gibi büyük illerimiz öncelik taşımakla birlikte birçok yerde şube açılmış ve açılmaya devam etmektedir. Polo Giyim markasının kaliteli ve seçkin çizgilerde taşıdığı spor şıklık kadın, erkek ve çocuk herkesin beğendiği ürünler olmasını sağlamıştır. Markanın belirli bir fiyat aralığı bulunmaktadır. 2012 ilkbahar ve yaz sezonunda yeni sezon fiyat yelpazesi yaklaşık olarak şu rakamlardan başlamaktadır. Kadın t-shırtleri 39,90, kadın gömlekleri 69.90 TL, kadın pantalonları 99.90 TL,erkek t-shırtleri 39,90 TL, erkek gömlek 89.90 TL, erkek pantalonları 99.90 TL trikolar, 79.90 TL, montlar ise 129.00 TL den başlayan rakamlardır. İndiirmsiz olarak bu rakamlardan başlamak üzere satışa sunulmaktadır. İnternet yoluyla ürün satışı yapan online mağazalarda zaman zaman Polo Giyim ürünleri oldukça uygun fiyatlara satılmaktadır. Markafoni, Trendyol, Gitti Gidiyor, Hepsi Burada, Morhipo gibi online satış mağazalarından bu anlamda inceleme yapılarak ürün alımı mümkündür.

Polo Giyim, Fiyat İndirimleri ve Koleksiyon Hakkında Bilgiler

Polo Giyim firması fiyat yelpazesi olarak yuarıda belirtilen fiyatlardan başlayan rakamlardan ürün satışı yapmaktadır. Firma özel günlerde hazırladığı kampanyalarla ve sezon sonlarında düzenlenen büyük indirimlerle kampanyalar hazırlamaktadır. Önümüzdeki günlerde kutlanacak 23 Nisan Çocuk Bayramı öncesinde çocuklar için hazırlanan kampanyada çocuk ürünlerinde çeşitli indirimler hazırlanmıştır. Öte yandan, bayram öncesi kampanya kapsamında yavrularımıza çeşitli hediyeler verileceği şeklinde tanıtımlar yapılmıştır. Polo Giyim markası mayıs ayının ikinci haftasında kutlanacak Anneler Günü için hazırladığı özel kampanyada annelerimiz için özel indirimler hazırlamıştır. Ayrıca yine bu özel gün nedeniyle çeşitli hediye kampanyaları da hazırlanmaktadır. Marka sezon sonu yaşadığımız şu günlerde büyük indirimlerinde yeni sezona geçmeden önce kışlık ürünlerde ve sonbahar ürünlerinde büyük oranda indirimler hazırlamıştır. Yeni sezon başlamadan ilkbahar günlerinde giyilmek üzere geçtiğimiz sonbahar koleksiyonlarından ekonomik fiyatlara ürün almak mümkündür. Polo Giyim'in Kaliteli ve sezonun moda renkleri ile çizgileri kullanılarak hazırlanan şık koleksiyonlarla ekonomik fiyata uzun ömürlü giyim malzemeleri alınması mümkündür.

Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları