Polo Çanta Modelleri: Polo Marka Ürünlerde %50'ye Varan İndirimler

Polo Çanta Modelleri: Polo Marka Ürünlerde %50'ye Varan İndirimler Galeri

1869'da İngiltere'de oynanmaya başlayan Polo oyunu atlar üzerinde 4'lü grup olarak 2 takımın ellerinde sopalarla topa vurarak gol atmasına dayanan, Polo Dünya Kupası düzenlenen kralların oyunu olarak kabul edilen nefes kesen, zevkli bir mücadeledir. 1890 yılında ise bu sporun tutkunlarını bir araya getirerek bir takım kurma misyonu ile U.S Polo A.S.S.N giyim markası olarak kurulmuş. Günümüze kadar da özellikle t-shirtleri efsane olarak devam etmiş. Polo yaka t-shirt kelimesi tüm bu markanın yakalarına benzeyen yakalar için geçerli bir tabir olmuştur artık. Çanta da özellikle bayanların vazgeçilmez bir aksesuarı. Hem cüzdan, telefon gibi kişisel ihtiyaçlarımızı taşımamız, bunun yanında da üstümüzdeki kıyafetle, ayakkabımız ile uyumu göz önüne alınınca, modanın en önemli parçalarından biri olmuş. Özellikle Polo çantalar ise bayanların gözdesi. Yaz mevsiminin gelmesi ile birlikte alışveriş mevsimi de açıldı. Dolayısı ile indirimler başladı!

Polo Marka Ürünlerde %50'ye Varan İndirimler

Firma 1997 yılında ise Türkiye'de 2011'de toplam 113 mağazası olan Aydınlı Grup bünyesine katılarak her yaşa ve her zevke hizmet veren seçkin bir marka olmayı başardı. Firma çanta için de çeşitli yıllarda tedarikçi deri firmaları ile lisans antlaşması imzalayarak satış hakkını alıyor. Türkiye'de birçok mağazada satışa sunulan markanın satıldığı belli başlı mağazaları; İstanbul Esentepe Şişli'de bulunan Astoria AVM Astoria Alışveriş Merkezi, Ankara Akköprü'de bulunan ve oldukça çok mağazanın bulunduğu Ankamall Alışvriş Merkezi, İstanbul Kadıköy'de çok merkezi bir yerde bulunan otopark sorunu da olmayan Nautilus Alışveriş Merkezi, Kayseri Eşref Bitlis Bulvarı üzerinde bulunan Kayseri Park, İstanbul Ümraniye'de bulunan geniş bir meydanda kurulmuş her tür ihtiyaca cevap verebilecek markaların bulunduğu Meydan Ümraniye, İstanbul Bakırköy'de Ataköy sahil yolu üzerinde bulunan Galleria Alışveriş Merkezi olarak sıralamamız mümkün. Ayrıca firmanın yaptığı bir yarışma olan "Kendi Polo'nu Tasarla" sloganı ile başlattığı yarışmada sweetshirt, t-shirt ya da gömlek tasarlayıp yarışma sonunda birinci olan tasarıma kendi tasarladığı ürün hediye olarak veriliyor. Bununla ilgili gerekli bilgiye kendipolonutasarla.com sitesinden ulaşabilirsiniz. Mağazalarında, özellikle 2011- 2012 Kış sezonu ürünlerinde çanta, ayakkabı' da%50'ye varan indirimler bulunmakta. Üstelik Wordcard'a özel 8 taksit imkanı sunuyor.

Polo ve Online Alışveriş Mağazaları

Polo markalı ürünleri alabileceğiniz birçok online alışveriş sitesi de mevcut. Örneğin Gittigidiyor.com'da ürünler düşük fiyata satılmakla birlikte orijinal ürünler için iyi araştırma yapmanızı tavsiye ederiz. Bunun yanısıra YKM'de kampanyalı ürünler 20 TL'den başlayan fiyatlarla satışa sunulmakta. Zaman zaman Trendyol, Limango gibi butik mağazalarda da indirimli şekilde satışa sunulmakta. Markafoni sitesinde ise 29,90 TL'den başlayan fiyatlarla Polo çantalar bulablirsiniz. Markanın kar botları da Daybuyday.com'da çok özel indirim fırsatları ile bulunmakta. Ayarıca bay bayan giyim ve çantalarda da özel indirimler mevcut. Son olarak markanın ürünlerine Netvarium.com'da %70'e Varan indirimfırsatları ile sahip olabilirsiniz.

Beğeneceğiniz mağazalar
  • GittiGidiyor
  • Netvarium
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları