Polaris

Polaris Galeri

Proşart'ın ardından 1994 yılında Polaris adının tescilini alan Gaziantep çıkışlı Ziylan Grubu, ilk olarak Polaris markasıyla Rusya pazarına açılarak Ruslara bot satmakla işe başladı. "Polar" kelimesinin kutup anlamına gelmesinden yola çıkarak. Rusya'ya içi kürklü bot satan grup, soğuk çağrışımı yapmasını sağlamak amacıyla bu markayı kullanmaya karar verdi. Polaris markası ile ilgili daha fazla bilgi almak için markanın resmi web sitesini ziyaret edebilir veya bu markayla ilgili kampanya olup olmadığını kontrol etmek için, her gün birbirinden avantajlı onlarca şehir fırsatı ve kampanyanın yayınlandığı İndirimlr'i ziyaret edebilirsiniz.

Polaris Ayakkabı, Çizme, Terlik Modelleri

Polaris Ayakkabı, Çizme, Terlik Modelleri

1994'ten itibaren soğuğu çağrıştırması amacıyla kullanılmaya başlanan marka, Ziylan Grubu'nun 1998'de girdiği yeni iş alanında da aktif olarak rol almaya başlamasıyla birlikte artık sıcağı da çağrıştırıyor. 1998'deki ekonomik krizden sonra iç piyasaya yönelik faaliyetlerini arttıran Ziylan, terlik işine girdi. Terlik sektöründe de daha önce kullanım hakkını kayıt altına aldırmış olduğu "Polaris" i kullanmaya karar verdi.Polaris; her sezon kendini yenileyen bir marka olarak koleksiyonunda birbirinden farklı ve yaratıcı ürünlere yer veriyor. Ayakkabı, terlik ve aksesuar gibi farklı grupların bulunduğu Polaris'ye, ayak modasıyla ilgili aradığınız herşeye ulaşabilirsiniz.

Güvenilir Yerli Marka: Polaris

Güvenilir Yerli Marka: Polaris

Polaris, önce terlik sonra da ayakkabı ve aksesuar grupları ile Türkiye pazarına girdi. Başarılı bir operasyonla Türk tüketicisinin güvenini kazanan Polaris, zamanla en çok tercih edilen marklardan biri haline geldi. Öncü ve lider olmanın sorumluluklarının farkında olan Polaris, yalnıza terlik modelleriyle değil ayakkabılarıyla da beğeni topladı. Türkiye’yi önce 5 nokta rahatlığı ile hemen ardından da Comfort, Flexible ve Reflex Points ile tanıştırdı. 2003 yılında “Ayak Giyim Markası”sloganıyla ilerleyen Polaris , geniş ürün yelpazesinde bulundurduğu terlik koleksiyonuna kısa sürede kadın, erkek ve çocuk ayakkabıları, bot, çanta, çizme, , 5 noktalı ve comfort ürünler ile anatomik taban destekli ayakkabı ve okul ayakkabılarını da ekledi.Çocuklar için de birbirinden renkli koleksiyonlar yaratan Polaris, Türkiye, Rusya, Yunanistan, Kuveyt, Almanya, Tunus ve Hollanda gibi birçok ülkede sayısı toplam 1.000’i bulan bayisi ile de sektörün en büyük perakende markalarından biri.

Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları