Polaris Online Satış: En son Modellerde İndirimli Online Fiyatlar

Polaris her yaşta müşteri için modeller hazırlamaktadır. Galeri

Polaris markası, Gaziantep'te küçük bir işletme olarak kurulmuştur. Ahmet Ziylan tarafından küçük bir dükkanda kurulan firma, giderek başarı grafiğini yükselterek günümüzde oldukça kaliteli markaların temelini atmıştır. Günümüzde Ziylan Grubu, Polaris başta olmak üzere birçok markayı bünyesinde barındıran önemli bir şirketler topluluğudur. Polaris markası, seksenli yıllardan bu yana ülkemizde yoğun şekilde üretim yapan, dış ülkelerde de tanınan bir firmadır. Her sezon yenilenen koleksiyonlarla, erkek, kadın ve çocuklar için birçok sağlıklı ve şık model üretilmektedir.

Polaris Markası ve Ürün Yelpazesi

Marka, 5 nokta sistemini ülkemize tanıtmış ve bu sisteme göre ürün hazırlamaktadır. Tüm gün ayaklarımızın üzerinde durmamız, başta bu uzuvlarımız olmak üzere, tüm bedenimizde bazı ağrılara neden olmaktadır. Markanın özel üretilen ürünlerinde gün içinde ayakların en gerekli noktalarında basınç yapan özel tabanlar hazırlanmaktadır. Ayağın beş noktasına etki eden bu özel üretim ayakkabılar, ayakların yorulmadan, basınca maruz kalmadan ve ağrımadan günü geçirmesini sağlamaktadır. Markanın koleksiyonlarında yer alan tüm modellerde bu özel sistem uygulanmaktadır. Bu durum da, özellikle ayak sağlığında problem olan kişilerin de bu ürünleri tercih etmelerini sağlamaktadır. Marka yeni sezon için erkek, kadın ve çocuklara yönelik, ayakkabı, bot, çizme, ev terliği, çanta koleksiyonu hazırlamıştır. Bayanlara yönelik ürünlerde, düz, az topuklu ve yüksek topuklu modeller yer almaktadır. Bot ve çizmeler de hem sade, hem de şık modellerde hazırlanmaktadır. Beyler için de hem spor, hem de şık kullanım için modeller tasarlanmıştır. Çocuklara yönelik hazırlanan ürünlerde, renkli ve logolu tasarımlar dikkat çekmektedir. Hem dış, hem de iç kullanım için hazılranan ürünlere rastlamak mümkündür. Markanın ürünlerinde, ayakkabılar için bakım ürünleri, boya ve çeşitli kalıp satışları da yapılmaktadır.

Ürün Alışverişi Seçenekleri ve Polaris Online Mağaza

Ürünlerinde, rahatlık, sadelik ve şıklık unsurlarını bir arada bulunduran marka bu sezon özellikle sonbahar ve kış renklerinde modeller hazırlamıştır. Krem, sarı tonları, kahveler, gri ve bordolar bu sezon modellerde yoğun şekilde kullanılmıştır. Bu sezon leopar desen de dikkat çekmektedir. Markanın ülkemizin büyük şehirlerde satış mağazaları, birçok ayakkabıcıda satış bayilikleri bulunmaktadır. Öte yandan, Polaris online satış hizmeti veren bir markadır. Markanın yeni sezon koleksiyonlarını online katalogdan incelemek ve Polaris online satış mağazasından uygun rakamlara almak olasıdır. Mağazada şu sıralar yapılan ek bir kampanya ile birçok modelde oldukça uygun fiyatlı satışlar yapılmaktadır. Öte yandan, Polaris online satış mağazasından kredi kartlarına uygulanan uygun taksit imkanlarıyla alışveriş yapılabilir. Bütçemize uygun seçeceğimiz başka ödeme imkanları da sunulmaktadır. Ayakkabı ve çanta ihtiyaçlarımız için başka kaliteli ve güvenli sanal mağazalar da bulunmaktadır. Zidaya, Zizigo, Pabbuç ve Fitbaş gibi sanal mağazalardan bu ihtiyaçlarımızı karşılamamız mümkündür. Her yaştan kişiye yönelik, zengin ürün seçenekleri online mağazalardan seçilebilir. Bu şekilde, yeni sezona şık bir başlangıç yapabiliriz.

Beğeneceğiniz mağazalar
  • Zizigo
  • Zidaya
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları