Playstation 3 Oyunları: En İyi PS3 Oyunları - Online Alışveriş Fırsatı

Playstation 3 Oyunları: En İyi PS3 Oyunları - Online Alışveriş Fırsatı Galeri

Oyun oynamak artık sadece çocuklara özgü bir durum olmaktan çıkmış durumda. Yetişkinlere de hitap etmekte olan oyun sektörü kimi zaman sadece yetişkinlere yönelik oyunlar da piyasaya sürmekte. Bu tip oyunlar genellikle FPS (first person shot) gibi savaş oyunları, vurdulu kırdılı oyunlar olmakla beraber aynı zamanda bazı oyun geliştiriciler tarafından piyasaya sunulmuş +18 oyunlar da görebilmek mümkün. Piyasanın vardığı bu durum aynı şekilde oyun ve oyun konsolu satışlarını son derece artırmış durumda. Özellikle Playstation ve xbox gibi konsolların yeni nesil teknolojide en iyi oyun deneyimi sunan cihazlar olması, bunun yanında bir de bu cihazlar için üretilen oyunların çok çok çeşitlenmiş olması oyun talep edenler için mükemmel bir ortam doğurmakta.

En İyi Playstation 3 Oyunları

Playstation 3 oyunları ise genel olarak xbox oyun konsoluna kıyasladığımızda daha geniş bir yelpazede seyretmekte diyebiliriz. Özellikle konsollara özel çıkan oyunların (bu tip oyunlara exclusive oyunlar denir ve kısaltması exc. şeklinde yapılır) Ps3 için çok daha fazla olması bu cihazın talebini daha da çok artırmakta. Ülkemizde oyun konsolları adına en çok tercih edilen cihaz olan Playstation 3 ABD hariç pek çok ülkede yine en çok tercih edilen oyun konsolu olma ünvanını taşımakta. Playstation 3 oyunları ciddi manada çeşitliliğe sahip. Özellikle yılın oyunu ödülü gibi oyunlara sahip oyunların ise genellikle ps3 exclusive oyunlar olduklarını görebiliyoruz. Playstation 3 oyunları arasında bu konsola özel çıkarılmış oyunlara bakacak olursak, Uncharted 2, UNcharted 3, Killzone 2, Killzone 3, Little Big Planet 1 ve 2 gibi ödüllü ve son derece yenilikçi Playstation 3 oyunları görebiliriz. Bu oyunlar özellikle 3d uygulamaları ve Türkçe dublajları ile de Türkiye'de büyük ilgi ile karşılaşan oyunlar. Yine en iyi Playstation 3 oyunları için örnek verebileceğimiz bir oyun olan God of War serisi sadece bu oyun konsoluna özel piyasaya sürülmüş ve tam bir devrim niteliği taşıyan oyundur. Özellikle Uncharted isimli serinin son oyunu olan Uncharted 3 tüm dünyayı çalkalayacak kadar güçlü bir geliş ile geçtiğimiz yıl oyun sektöründe bir devrim yarattı. Kimi otoriteler ve kullanıcı grupları tarafından gelmiş geçmiş en iyi oyun olarak nitelendirilen bu oyun aynı zamanda tamamen Türkçe Dublaj olmasında da ötürü ülkemizde de tutuldu.

Ucuz Playstation 3 Oyunları ve Online Alışveriş Fırsatları

Playstation 3 oyunları ülkemizde giderek daha da büyüyen bir kullanıcı kitlesine sahip olmakla beraber oyun firmalarının ülkemizi giderek daha da çok önemsemesinin bir sonucu olarak düşen oyun fiyatları bu kullanıcı kitlesini her geçen gün artırmaya devam etmekte. Playstation 3 oyunları satın alabileceğiniz yerlere örnek vermek gerekirse Teknosa, Darty, Webdenal, 7/24 tıkla, Hızlıal gibi siteleri kullanabilirsiniz. Özellikle Playstation 3 oyunları periyodik olarak büyük indirimler uygulanmakta olan bir ürün sınıfı olmakla beraber bu indirimler ve kampanyalardan yararlanabilmek adına bahsi geçen siteleri incelemeniz ve sürekli takipte kalmanız ciddi manada önemlidir.

Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları